Postajemo sve jači i jači! Putinov čovek poručuje: Rusija je spremna da Srbiji isporuči i S-400!

Kina šta nudi?
"radićete za dž" poručuju ovi što nam nude rad za "K"

najsiromašnije regije Kine imaju 3X veću platu i 4X niže cene hrane

već u Americi nije tako... :bye:
Kinezi nude pelene u firmama u nasoj drzavi,a Rusi drvene barake usred zime,sa dagarama od buradi,ko ode tamo na rad da zaradi neki Rubalj,ali mislim da je to oper bolje i postenije od americke demokratije koja ne daje nista.
 
Ruski avion Iljušin-Il-96-300, na specijalnom letu iz Sočija, doleteo je u nedelju ujutru u Beograd preko Bugarske, iako je ta zemlja još u februaru zvanično zatvorila svoj vazdušni prostor za ruske avione. Petar Vojinović, urednik portala Tango Six, za N1 objašnjava da je EU i pored sankcija ostavila mogućnost za letove iz humanitarnih i državnih razloga.

https://rs.n1info.com/vesti/ruski-drzavni-avion-preko-bugarske-doleteo-u-beograd/

poelo-je-poelo-ajmoooooo.jpg
 

Gledajuci ovu analizu bespilotnih letelica, shvatih da moj drugar i ja imamo stvarcicu i inovaciju koja razbija sve poznate dronove, mislim na vojne, ne ove elisne......
A samo se zaebavasmo na jednu moju ideju .....
E sad, ne bih kako se pravi i sta je, ali je smesno da ih dva siromaska razbucaju i to totalno suprotnom logikom....naravno ovaj dron koji bi mi napravili posto prototip je 2kg tezak, samo da vidimo da li radi princip....
Ni on ni ja pojma nemamo sta sve ide u vojne dronove...leti , moze da nosi tezinu , ne znamo ni stabilizaciju pri paljenju , mislimo to je do rakete...e sad ovo ostalo , komunikacija sa centrom, to mozemo da odradimo da nas niko ne cuje, ali razvoj toga kosta bas puno ....sigurno vise od 1 mil....
Ali zato moze da se stavi nesto drugo , doduse i to je skupo, ali je bar gotovo , postoji vec...odradjeno , samo se kupi i ugradi..

Zastrasuje to sto mi nismo budale pa to necemo razglasiti, ali koliko njih hoce....a onda vise nema ciscenja ni od cega....
A na zalost nasa inovacija nije uopste upotrebljiva ni za jednu mirnodobsku upotrebu , ama bas ni za jednu....
 

POSTAJEMO SVE JAČI I JAČI! Putinov čovek poručuje: Rusija je spremna da Srbiji isporuči i S-400!​


Rusija je spremna da, posle odbrambenog PVO sistema "pancir S1", isporuči Srbiji i moćan raketni sistem dugog dometa S-400!​




Ovo kaže Oleg Valerjevič Markejev, zamenik direktora "Rosoboroneksporta", ruske državne kompanije za trgovinu oružja i vojne opreme čiji je rad pod direktnim nadzorom predsednika Rusije Vladimira Vladimiroviča Putina.

s400_310519.jpg


Na pitanje koliko je realno da Srbija po povoljnim uslovima može da nabavi sisteme S-300 ili S-400 iz Rusije, Markejev je u intervjuu za "Pečat" odgovorio:

Firma na "crnoj listi" SAD​

Ruska kompanija "Rosoboroneksport" nalazi se na crnoj američkoj listi ruskih firmi i institucija sa kojima je poslovanje zabranjeno pod pretnjom sankcija.
Amerikanci prete da će uvesti sankcije svima u svetu koji sarađuju sa "Rosoboroneksportom".
- Vojnotehnička saradnja Rusije i Srbije uvek se gradila na principima obostrane koristi. Bez sumnje, u slučaju zahteva Srbije za kupovinu jednog od navedenih PVO sistema velikog dometa, "Rosoboroneksport" će raditi na ovoj temi u bliskoj saradnji sa srpskim kolegama, a zajedno možemo naći najpovoljnije uslove isporuke koji odgovaraju obema stranama...

Prema njegovim rečima, Moskva je zainteresovana da proširi vojnotehničku saradnju sa Beogradom.


- Rusija je uvek spremna da proširi saradnju sa Srbijom. Danas "Rosoboroneksport" nudi sve moguće oblike saradnje: direktne isporuke oružja i vojne opreme, organizaciju licencirane proizvodnje na teritoriji partnera, remont i modernizaciju... Pored toga, danas smo testirali i široko koristili najnaprednije spoljnotrgovinske mehanizme. Siguran sam da postoji povećanje kapaciteta i potencijala vojnotehničke saradnje. Uvek smo otvoreni za dijalog sa bratskom Srbijom... - naglašava ruski zvaničnik.

https://informer.rs/vesti/politika/...k-porucuje-rusija-spremna-srbiji-isporuci-400

Русија донела хитну одлуку да се Србији испоруче 2 дивизиона С-400 ,вишеструко јефтиније од тржишне цене!

*вест су такође пренели многи руски и светски медији


t.me/buntcg

Опааа Батооооо

Прва вест је из фебруара а друга данашња! Дај Боже да је истина!
koliko je Ukrajina imala SS diviziona,pa ih razlupali Rusi...ovo je samo navlacenje naivnih Srba, koji mogu biti zrtva odmazde NATO pakta, ukoliko Kremlj razlupa Ukrajinu...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top