Postajemo sve jači i jači! Putinov čovek poručuje: Rusija je spremna da Srbiji isporuči i S-400!

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.201
Mnogo prasine nizasta.
Kada ratujes protiv pravog igraca ovakve igracke ne opstaju ni dva minuta.
Pogledajte Ukrainu.
I jos nesto. Kako da ovaj s400 ili bilo sta negde postavimo (sakrijemo) pored onakvih ovlastenja koje smo dali natou.
Koliko god da je jeftino to je bacanje para.
Za taj novac mozemo pesadiji kupiti puske sa nocnim nisanima. Barem bi to mozda bilo pod nasom kontrolom. Kazem mozda.
Забрљао си, нисмо још у НАТО.
Poruka je automatski spojena:

Evo zapamtio sam ti post , samo problem je sto tvoj klon nalog nece biti aktivan u narednih 6 meseci a kamoli 10 godina kada bi trebao da stigne S300. :lol:
Не постоји вечи клон од тебе, стигао је Кинески с300.

Poslednja izmena od moderatora:

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.403
Informisi se koja ovlastenje nato ima u Srb.
Past ces u depresiju.
Sva ovlašćenja narod jednostavno poništava.

Никаква депресија, НАТО не влада Србијом.
Kvalitetnije oružje kvalitetnija nezavisnost prosto.

mi-ne

Primećen član
Poruka
622
Нема власт над нашом војском.
Visoki oficiri mogu da budu samo politicki podobni ljudi. Natovci.
Seti se kada je bilo prica o tome da Srbija zeli modernizaciju vazduhoplovstva i kupovinu Ruskih aviona, a oficiri RV su se izjasnili za Rafale.
Od tada sam se poceo interesovati sta se desava u VS.
Jednostavno pravi patriota zaglavi na manjem cinu, natovci napreduju.
To nije nasa vojska.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.212
Za vrstu i kolicinu naoruzanja koju zelimo da uvezeme Srbija mora da trazi odobrenje od Nato.
Ako Nato smatra da nam nesto nije potrebno mora na prodaju ili na topljenje.
Da.Tako je nažalost za sada.A videćemo do kada.
Mada,vidi.
Nismo mi džabe kupili kineski pvo.
Mi smo hteli da kupimo ruski ali Rusi su hteli to dobro da nam naplate.Jel tako?
Pa smo se onda odlučili za kineski.
I?
Šta sada Rusi hoće?
Daće nam S400 koji nam brani nato mnogo jeftinije,ne zato što nas vole nego da navuku bes nato na nas kako bi se više približili Rusiji.
A mi smo šta?
Neke veverice?
Neće to tako ići.
Sem toga već imamo kineski pvo i ako nam treba još,uzećemo opet od Kineza.

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.201
Visoki oficiri mogu da budu samo politicki podobni ljudi. Natovci.
Seti se kada je bilo prica o tome da Srbija zeli modernizaciju vazduhoplovstva i kupovinu Ruskih aviona, a oficiri RV su se izjasnili za Rafale.
Od tada sam se poceo interesovati sta se desava u VS.
Jednostavno pravi patriota zaglavi na manjem cinu, natovci napreduju.
To nije nasa vojska.
Лако ћемо са петоколонашима.

mi-ne

Primećen član
Poruka
622
Da.Tako je nažalost za sada.A videćemo do kada.
Mada,vidi.
Nismo mi džabe kupili kineski pvo.
Mi smo hteli da kupimo ruski ali Rusi su hteli to dobro da nam naplate.Jel tako?
Pa smo se onda odlučili za kineski.
I?
Šta sada Rusi hoće?
Daće nam S400 koji nam brani nato mnogo jeftinije,ne zato što nas vole nego da navuku bes nato na nas kako bi se više približili Rusiji.
A mi smo šta?
Neke veverice?
Neće to tako ići.
Sem toga već imamo kineski pvo i ako nam treba još,uzećemo opet od Kineza.
Karakteristike koje ima s400 su zlo.
Nama nedostaje slobodna teritorija gde bismo ovo instalirali i oficiri Srbi. Pravi Srbi.
Fali nam Srbija.

KraNp

Poznat
Poruka
8.013
Не знам коме шаљу С-400, ко им је тражио и ко ће смети од ових говвана на власти то да узме ! Да не причам што не би смели никад ни да га употребе него би га оставили на ливади да га униште НАТО авиони.

mi-ne

Primećen član
Poruka
622
Daj to malo objasni, to je stvarno tako?
I ako jest, zašto je tako?
Jer zvuči kao loš vic.
Imamo i ovde teme o unistenju Srb. vojske.
Tenkovi, topovi itd. moraju da nestanu.
Prodaju se ili rastavljaju i na topenje.
Sve vec poznato i o tome se dosta govori.
Ali, ako te neko natera da unistis deset tenkova da bi se smanjio njihov broj, da li ce da ti odobri da kupis novih deset?
O tome se tek stidljivo progovori koja rec. Neprijatno za jednu "suverenu drzavu".

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.397
Ovo loženje baš onako, vređa inteligenciju. Zbog ruskog zajebavanja,političkih uslovljavanja i "bratskih" cena se i prešlo na kineski FK-3 umesto S-300 u normalnim vremenima pre rata. Sad će oni nama u sred rata pokloniti s-400 da nam crtaju metu na čelu a mi veverice. Pa koliki god populista AV bio nije suicidalan,daleko od toga . Drugo to što se trenutno vaga kako da se izbegnu sankcije Rusiji a da se previše nenajebe sa druge strane ne znači da se neće praviti otklon u spoljnoj politici od Rusije što se već desilo i vidi se kroz glasanja u UN.

Hajde da skratimo priču. Narednu deceniju otprilike ništa rusko neće ući u Srbiju na nivou granate a ne aviona ili PVO sistema. Pored političkih razloga tj činjenice da bi bilo posledica ,ne postoji ali apsolutno ne postoji nijedan način da oružje dođe u Srbiju bez direktne dozvole barem jedne članice NATO pakta a to se neće desiti. I ne, neće započeti nuklearni rat ili pretiti istim da bi dostavili jednu ili dve baterije Srbiji. Alo bre bizgovi, imate li trunku mozga uopšte? :lol: Sve što je došlo u Srbiju zadnjih godina imalo je dozvolu, Rumunije,Turske, Bugarske... za prelete. Ne ide drugačije.

A šta tek reći za ljude koji misle da ćeš natovariti PVO sistem tog tipa na barže da se klacka Dunavom uzvodno mesec dana i da ga prošvercuješ kroz Rumuniju koja se trenutno puni dodatnim NATO bazama i oružjem ...pa mislim ima li dalje od toga :eek: Dva meseca rata sa Ukrajinom i posle svega viđenog oni i dalje misle da će im rusi osvanuti na Đerdapu za života :lol: Ali dobro to je nepopravljivo, ne vredi objašnjavati....

Srbija će kupovati ono što može i zašta ima para a to su oružja iz Kine, Turske, Francuske i ponekih još evropskih zemalja. A to kupljeno će biti za TV ne za upotrebu. I to je to.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
28.199
Taman se prebacili na NATO standard - pričate o Rafalima i Typhoone, a sada kombinirate sa ruskom kramom. :lol:

Gledamo Tursku i učimo.

Nego, aj nek braća Rusi za početak vide kako da nam isporuče ono što smo im već platili, a što još stoji kod njih, a posle ćemo da vidimo za S-400...koji očigledno nije ni bio u priči nikad, jer nam onda ne bi došao FK-3.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.