Quantcast

Postajem tata....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.566
Objavio na fejsu, ali nemam vas sve za prijatelje pa da vam javim:

Pre par minuta sam saznao da za sedam meseci postajem ponosni tata... Dobro ne bas ponosni s obzirom na to kako je dete zaceto. Devojka nece abortus, ja nmg da je nateram, a ni sam nisam siguran da zelim. Dok ce svi ortaci da se zajebavaju ja cu da guram kolica, ako ne postanem jedan od onih skotova sto napustaju decu. Moram priznati, sada mi bolje zvuci da postanem skot nego tata.

Mislio sam da bi voleli da znate.

Poslednja izmena:

Новица

Poznat
Banovan
Poruka
8.594
Objavio na fejsu, ali nemam vas sve za prijatelje pa da vam javim:

Pre par minuta sam saznao da za sedam meseci postajem ponosni tata... Dobro ne bas ponosni s obzirom na to kako je dete zaceto. Devojka nece abortus, ja nmg da je nateram, a ni sam nisam siguran da zelim. Dok ce svi ortaci da se zajebavaju ja cu da guram kolica, ako ne postanem jedan od onih skotova sto napustaju decu. Moram priznati, sada mi bolje zvuci da postanem skot nego tata.

Mislio sam da bi voleli da znate.
To je лепо. А ти имаш 18 година?

Фјодор

Iskusan
Poruka
5.062
18 za 3 meseca, sto je pa to bitno?
Ma uopste nije bitno, pusti Novicu!
Hoce da kaze kako bi bilo bolje da si prvo zavrsio skolu, po mogucnosti i fakultet, da si nasao posao, i tako...
Zapravo, da je bolje da si potpuno svestan rizika i odgovornosti odgajanja deteta.
Gluposti...

Bez sale, kontam da se zaebavas.
Al eto, da prozborim koju, za svaki slucaj.

U tvom slucaju je abortus najbolje resenje, po mom misljenju.
Ali necu da gresim dusu... pu pu!
Vasa stvar.

Ako obostrano hocete da zadrzite dete, morate imati potpunu podrsku roditelja, sto sa njene, sto s tvoje strane.
Tesko mogu deca da odgajaju decu, pogotovo u danasnje vreme.

Puno srece, sta god da odlucis. :)

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.566
Нећу да те смарам и немој да се љутиш али...ти си још дете. :)
Лако је дете направити али то ти је сигурица обавеза за следећих 25 година. Попричај са родитељима и девојком још једном.
Ko se ljuti, u pravu si. Snaci cu se...

@markons82

Nije bas da sam znao sta radim tada.

Vlado

Legenda
Banovan
Poruka
53.365
Kakav crni abortus, Bože sačuvaj.
I ja sam isto godište kao i ti, i punim 18 za koji mesec, ali nikada ne bih mogao da dozvolim devojci da uradi nešto tako.
Biće vam teško sigurno, mladi ste, puni vedrine i sreće, biće sve ok.
Sasvim je normalno da se nerviraš i brineš, ali videćeš, biće sve u redu. Najvažnije je da se volite, glavu gore! :ok: :)

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.638
@markons82

Nije bas da sam znao sta radim tada.
Nemoj misliti da te zajeebavam al ocigledno si znao. Da si bio mrtav pijan imao bi problema da ga, hmmm. a i nije problem da nosis jedan u novcaniku. Znam dosta njih koji su napravli dete u tvojim godinama i svi su isli linijom manjeg otpora, tj. bio sam pijan, eto desilo se, sada moras da stisnes zube i razmislis o svemu. Organizujes da se njeni i tvoji nadju zajedno sa vama i porazgovarate bez prebacivanja krivice...

yokai

Elita
Poruka
15.333
Kakav crni abortus, Bože sačuvaj.
I ja sam isto godište kao i ti, i punim 18 za koji mesec, ali nikada ne bih mogao da dozvolim devojci da uradi nešto tako.
Biće vam teško sigurno, mladi ste, puni vedrine i sreće, biće sve ok.
Sasvim je normalno da se nerviraš i brineš, ali videćeš, biće sve u redu. Najvažnije je da se volite, glavu gore! :ok: :)
Neverovatno nezrelo razmišljanje.

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.566
Nemoj misliti da te zajeebavam al ocigledno si znao. Da si bio mrtav pijan imao bi problema da ga, hmmm. a i nije problem da nosis jedan u novcaniku. Znam dosta njih koji su napravli dete u tvojim godinama i svi su isli linijom manjeg otpora, tj. bio sam pijan, eto desilo se, sada moras da stisnes zube i razmislis o svemu. Organizujes da se njeni i tvoji nadju zajedno sa vama i porazgovarate bez prebacivanja krivice...
Hteo sam da kazem, mislis da sam razmisljao.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.