post...

posmatrac

Zainteresovan član
Poruka
209
...je, kao sto verovatno znate, poceo nedavno.
kako izdrzati do bozica? ima li medju vama onih koji poste?

kako ova tema ne bi bila zakljucana moracu da dam objasnjenje. ne mislim na to kako izdrzati bez mrsne hrane, vec bez seksa?
 
ufff... a od gresnih misli :roll: :roll: :roll:

/me ni jedno ni drugo ni trece :roll: (heh, da imam dovoljno volje za tako nesto, prvo bih ostavio pljuge... lakse je valjda)
 
pa ovaj, naravno da nemam nista protiv. a sto se tice pojasnjenja, nisam smeo da ponovo rizikujem.

odgovor na tvoj dodatak pitanju. ove godine nisam uspeo da se uzdrzim tokom gospojinskog posta, ali zato uskrsnji, petrovdanski...
jedino ne obracam paznju na sredu i petak (to bi vec bilo previse).
 
Posmatrac,

Dobar ti post,samo ja nesto ne verujem da danas ima takvih.Mozda iskusenici na Svetoj Gori.
Znas,nedavno sam bio u Novom Pazaru.Kao neki koncert,pa aj i da shopingujemo malo.Oces djavola,od 365 dana mi pogodili BAJRAM,prekid posta,opste narodno veselje.I sad,sedimo mi sa nekim ljudima,muslimanske veroispovesti,rucamo,i ja se zezam.Kao:Ma daj,ubedite me da niste cak ni kresali za vreme Ramazan? Znas sta mi rekli:Post vazi samo dok ne zadje sunce.E sad,to je ipak druga religija,al mislim da i medju Pravoslavcima nema bas toliko ogrizenih,da cak i ne dexaju za vreme posta.Ako i ima,kresnu oni to,al se prvo prekrste, i kazu:Nek mi oprosti Bog...i Bog prasta...ali ne zaboravlja.....
 
DON:
Posmatrac,

Dobar ti post,samo ja nesto ne verujem da danas ima takvih.Mozda iskusenici na Svetoj Gori.
Znas,nedavno sam bio u Novom Pazaru.Kao neki koncert,pa aj i da shopingujemo malo.Oces djavola,od 365 dana mi pogodili BAJRAM,prekid posta,opste narodno veselje.I sad,sedimo mi sa nekim ljudima,muslimanske veroispovesti,rucamo,i ja se zezam.Kao:Ma daj,ubedite me da niste cak ni kresali za vreme Ramazan? Znas sta mi rekli:Post vazi samo dok ne zadje sunce.E sad,to je ipak druga religija,al mislim da i medju Pravoslavcima nema bas toliko ogrizenih,da cak i ne dexaju za vreme posta.Ako i ima,kresnu oni to,al se prvo prekrste, i kazu:Nek mi oprosti Bog...i Bog prasta...ali ne zaboravlja.....

tokom ramazana dozvoljeno je upraznjavati seks izmedju iftara i sufura!
 
tokom ramazana dozvoljeno je upraznjavati seks izmedju iftara i sufura![/quote]

Znam ja to komsija,zaboravljas da sam odozdo,mada na samoj granici.....

A zar to tek nije apsurd?

IFTAR(od latinske IFTIHAR=slava ,cast) do SUFUMIGACIJE,ODNOSNO apokapinizma,t.j. nasim recnikom,KADJENJEM kao predohrana od ZARAZNIH BOLESTI?

Kako zarazni,kad se suzdrzavali sexa?
 

Back
Top