Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
d1:ufff... a od gresnih misli![]()
![]()
![]()
/me ni jedno ni drugo ni trece(heh, da imam dovoljno volje za tako nesto, prvo bih ostavio pljuge... lakse je valjda)
ost vazi samo dok ne zadje sunce.E sad,to je ipak druga religija,al mislim da i medju Pravoslavcima nema bas toliko ogrizenih,da cak i ne dexaju za vreme posta.Ako i ima,kresnu oni to,al se prvo prekrste, i kazu:Nek mi oprosti Bog...i Bog prasta...ali ne zaboravlja.....DON:Posmatrac,
Dobar ti post,samo ja nesto ne verujem da danas ima takvih.Mozda iskusenici na Svetoj Gori.
Znas,nedavno sam bio u Novom Pazaru.Kao neki koncert,pa aj i da shopingujemo malo.Oces djavola,od 365 dana mi pogodili BAJRAM,prekid posta,opste narodno veselje.I sad,sedimo mi sa nekim ljudima,muslimanske veroispovesti,rucamo,i ja se zezam.Kao:Ma daj,ubedite me da niste cak ni kresali za vreme Ramazan? Znas sta mi rekliost vazi samo dok ne zadje sunce.E sad,to je ipak druga religija,al mislim da i medju Pravoslavcima nema bas toliko ogrizenih,da cak i ne dexaju za vreme posta.Ako i ima,kresnu oni to,al se prvo prekrste, i kazu:Nek mi oprosti Bog...i Bog prasta...ali ne zaboravlja.....
iftar, kraj dana, trenutak kada se prestaje sa postom i pocinje sa jelom.Gazdarica:Ej, zbilja, znam za iftar, ali sta je sufur...?![]()