Quantcast

poslovi koje je lako dobiti

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
32.757
U Srbiji je stanje ovako otprilike...
Kod kineza gazde
U kafani gde gazda retko placa
U pljeskavicari gde takodje retko placa
Na tezgi sa tekstilom gde placa ali svaki manjak placa radnik
U pekarama (koliko ja znam tu nema skrivenih troskova)
Rad na terenu na trasiranju i odnosu gradjevinskog materijala, retko se placa
Osiguranje i prodaja zivotnog osiguranja na procenat
Prodaja usisivaca, posudja tableta zdrave hrane i za mrsavljenje life proizvoda sve na procenat

Sve ostale tezge se teze dobijaju, osim mozda one studentske, kad studentkinja prodaje premijerno seks.

Kad kazem teze ne mislim tesko nego kad naidje..

Tesko se dobijaju poslovi gde treba ""znanje"" (ne zbog znanja, nego zato sto kod nas tu uvale svoje, a privremeno dovedu nekog da ih nauci i poduci...tu ubrajam i VSS i SS i BS, znaci od banderasa do tehnicke sluzbe u javnim preduzecima i institucijama vlade.)
Kontrola leta, razni inspektori, verovatno i javni beleznici...

franak

Elita
Poruka
24.580
U Srbiji je stanje ovako otprilike...
Kod kineza gazde
U kafani gde gazda retko placa
U pljeskavicari gde takodje retko placa
Na tezgi sa tekstilom gde placa ali svaki manjak placa radnik
U pekarama (koliko ja znam tu nema skrivenih troskova)
Rad na terenu na trasiranju i odnosu gradjevinskog materijala, retko se placa
Osiguranje i prodaja zivotnog osiguranja na procenat
Prodaja usisivaca, posudja tableta zdrave hrane i za mrsavljenje life proizvoda sve na procenat

Sve ostale tezge se teze dobijaju, osim mozda one studentske, kad studentkinja prodaje premijerno seks.

Kad kazem teze ne mislim tesko nego kad naidje..

Tesko se dobijaju poslovi gde treba ""znanje"" (ne zbog znanja, nego zato sto kod nas tu uvale svoje, a privremeno dovedu nekog da ih nauci i poduci...tu ubrajam i VSS i SS i BS, znaci od banderasa do tehnicke sluzbe u javnim preduzecima i institucijama vlade.)
Kontrola leta, razni inspektori, verovatno i javni beleznici...
Nerazumem se baš u sve navedeno ali ako je studenkinja i ima znanje nemora da prodaje seks.Ako je familija i nema znanje iz "cuga ne dolazi u obzir".Ukoliko ima znanje dolazi u obzir i studenkinja,lepa, ružna,penzionerka ili bilo ko za sve navedene ima hleba.
Ovo tvrdim i garantujem.Pošaljite sajt da pogledam ko to nije u stanju da nađe poso a ima znanje.

Poruka
5.487
mislim na poslove ne toliko teske da bi bili zadovoljni, kako se nadje posao cuvanja dece, tu je exta ako je juca jis na sprat.
I raznosac u nekoj ustanovi, ne znam kako se to zanimanje zove, ali je isto extra ako je ustanova/girma-fabrika raspolaze... raspolaze dobru robu.
Kako se dobija posao onoga sto pazi i vodi racuna koliko cega ima (restorani,hoteli, i sl).
Kako se postaje vodic turisrticki (skola nije preduslov ako vec znas nemacki-npr)
i kako se uopste dobiva jedan takav posao da nikad ne biste poverovali da ce te raditi jedan od tih solidnih poslova na\u neverovatni\firmama, ljudima-kontaktiranja, i sl.
Npr, raditi za bednu sicu ali posao je lak i dobar, i u nekoj zgradi-napolju,unutra nekoj sali. I slicno.
Nadam se da svi razumete sta pitam. Hvala. :)

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.