Quantcast

Poslovi kod kuće i na selu.

Motorcyclist

Buduća legenda
Poruka
43.405
reba obuhvatiti i žene koje čuvaju decu kući.To je takođe veliki i neiskorišćeni potencijal u Srbiji.Šta se može raditi kod kuće da nabrajamo polako.
1) Računarska obrada teksta
2)Izrada goblena
3)Ručno i mašinsko pletenje
4)Izrada presvlaka
5) Uzgoj akvarijumskih ribica
6) Šivenje i krojenje po meri
7)Vezivanje amblema,ručno i mašinski
8)uslužno pakovanje poklona i sitnije robe
9)Finansiski savetnik
10)Prepravljanje odeće

Eto drugovi sitan predlog ako nekog nešto interesuje pa nastavljamo dalje ukoliko nije uvreda.ŽIVELA SRBIJA
Pa ako cuva decu kako da sije na masini???

franak

Elita
Poruka
17.830
Nisam u tom fazonu,ali znam da je moja žena to dala po neku paru valjda 300 franaka.To je bilo dok je Nemačka marka bila na ceni.
Dakle ja se bavim sasvim drugim stvarima.Mada je u to vreme kućna radinos bila na visokom nivou.Žene su sedele kući i solidan
đžeparac zarađivale.Dete isprati u školu,skuva ručak i priradi nešto uz to.

antoanko

Iskusan
Poruka
5.569
Nisam u tom fazonu,ali znam da je moja žena to dala po neku paru valjda 300 franaka.To je bilo dok je Nemačka marka bila na ceni.
Dakle ja se bavim sasvim drugim stvarima.Mada je u to vreme kućna radinos bila na visokom nivou.Žene su sedele kući i solidan
đžeparac zarađivale
.Dete isprati u školu,skuva ručak i priradi nešto uz to.

Stvarno?U koje to vreme?

Znam jednu koja je sedela kući i bilo joj dosadno...muž joj išao na ''partijski kružook''...ja mu se smejao zbog toga a on kaže ''jel znaš ti ko je predsednik Tanzanije?Ne znaš a?E da ideš na partijski kružook znao bi''

Ja onda njega pitam ''jel znaš ti ko ti hefta ženu?Ne znaš a?E da ne ideš na partijski kružook znao bi''

Onda on mene opali lopatom,ja njemu vratim nožekanjom...sedam godina me koštala ta prepirka,ona za to vreme opet nije bockala goblene nego se bockala s drugim komšijom...domaća ''radinost'' šta moš' ...

franak

Elita
Poruka
17.830
Stvarno?U koje to vreme?

Znam jednu koja je sedela kući i bilo joj dosadno...muž joj išao na ''partijski kružook''...ja mu se smejao zbog toga a on kaže ''jel znaš ti ko je predsednik Tanzanije?Ne znaš a?E da ideš na partijski kružook znao bi''

Ja onda njega pitam ''jel znaš ti ko ti hefta ženu?Ne znaš a?E da ne ideš na partijski kružook znao bi''

Onda on mene opali lopatom,ja njemu vratim nožekanjom...sedam godina me koštala ta prepirka,ona za to vreme opet nije bockala goblene nego se bockala s drugim komšijom...domaća ''radinost'' šta moš' ...
Nisi li čuo da je toga bilo u Sloveniji? Srbi što nisu bili od akcije,šta da se radi.