Quantcast

POSLEDNJI SRPSKI PREDSEDNIK !

Za koga bi glasali na izborima u sledecem scenariju ?

• Slobodan Milosevic

• danasnja politicka "elita" tj. opcija

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ernauton de carmainge

Domaćin
Banovan
Poruka
4.363
Za te danas bio je i Car Dusan i Sv. Sava u jednom. ;)
Dobro, ybg, ti objektivno i treba da glasas za njega. Da nije bilo njega nego nekog sposobnijeg na celu Srbije, ti bi i danas ziveo u bosanskoj vukoyebini, a zahvaljaujuci njemu, stigao si do Kanade.

Treba svake subote da mu upalis svecu u znak zahvalnosti ;)

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
Sloba nikad nije bio srpski predsednik, niti je radio za srpske interese. Da je živ, pljunuo bi mu u facu, ovako mu se samo iserem pod lipu... Vidim da patriote i dalje čeznu za Jugoslavijom, i to onom sakatom i jadnom - Slobinom.

Naravno da bih glasao za manekena, bar nije zlikovac...

Poslednja izmena od moderatora:

Skydancer

Elita
Poruka
23.500
Definiši "upropastio". Računica je jasna: U njegovo vreme si imao malo para ili ni malo, ali ono što si kupio je bilo tvoje! Danas imaš para da kupiš nešto ili mnogo toga, a da ništa nije tvoje, sve pripada bankama kod kojih si podigao kredit... :confused:
Ne znam odakle da pocnem. Bio bi to jedan esej. Ako neki pate od amnezije, mene pamcenje odlicno sluzi. To sto danas vlast ne valja, ne znaci da treba glorifikovati osobu koja je Srbiju unistila u svakom pogledu.

Poruka
23.731
Ne znam odakle da pocnem. Bio bi to jedan esej. Ako neki pate od amnezije, mene pamcenje odlicno sluzi. To sto danas vlast ne valja, ne znaci da treba glorifikovati osobu koja je Srbiju unistila u svakom pogledu.
Jedina osoba koja je pokušala da sačuva ono što se decenijama stvaralo je unazadila Srbiju? Ko ga glorifikuje? Ja ne mogu ni da očekujem da će ga neko voleti ili šta već, od onih koji su u to vreme bili mladi i nisu imali ništa. Ali taj Milošević je na prvim izborima imao 4000000 glasača. Taj isti Milošević je na poslednjim izborima pobedio u Crnoj Gori i na Kosmetu. Rat, zranje, ne možeš ni očekivati da se bolje živi... Nacionalisti ga napadaju da je izdao Srbe, a evropejci da nas je uvodio u ratove, ^ebiga ne može i jedno i drugo... Ja samo hoću da kažem da je Srbija 90'tih vodila pogrešnu politiku i danas vodi pogrešnu politiku ali u drugom smeru. U svemu tome najmanja je Miloševićeva krivica... ;)

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Управо тако.

Али, већ је одавно јасно да од већине народа, те масе, ни не треба очекивати друго, сем памћење на нивоу амебе.

Једна сензација убија претходну, и тако редом...

Skydancer

Elita
Poruka
23.500
Jedina osoba koja je pokušala da sačuva ono što se decenijama stvaralo je unazadila Srbiju? Ko ga glorifikuje? Ja ne mogu ni da očekujem da će ga neko voleti ili šta već, od onih koji su u to vreme bili mladi i nisu imali ništa. Ali taj Milošević je na prvim izborima imao 4000000 glasača. Taj isti Milošević je na poslednjim izborima pobedio u Crnoj Gori i na Kosmetu. Rat, zranje, ne možeš ni očekivati da se bolje živi... Nacionalisti ga napadaju da je izdao Srbe, a evropejci da nas je uvodio u ratove, ^ebiga ne može i jedno i drugo... Ja samo hoću da kažem da je Srbija 90'tih vodila pogrešnu politiku i danas vodi pogrešnu politiku ali u drugu smeru. U svemu tome najmanja je Miloševićeva krivica... ;)

Izazvao je ratove koje je sve izgubio, predao je Kosovo, opljackao nas do gole koze, oblatio nas u svetu. Malo li je?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.