poslednja zelja-sex

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Veceras sam gledao jedan spanski film na Enter televiziji…da ne pricam puno,uglavnom pri kraju filma zena pokusava da opljacka bivseg muza I u toj gunguli njen bivsi sam sebe rani hicem iz pistolja I na putu do bolnice on umire..sledeca scena da se on budi na nekom mestu,recimo Raju I da se pored kreveta gde je lezao stajala jedna izuzetno lepa I zgodna mlada cura…on ustaje,a ona mu govori da pozeli jednu zelju koja ce biti ostvarena..on u cudu I pita samo jednu,a ne 3 zelje..ona kaze samo jedna ali da dobro razmisli sta da pozeli..on je gleda I kaze joj da mu popusi kitu..ona pita jel odma,on samo klimne glavom…ona se spusta na kolena I poslednja scena u filmu je slika njegovog slica na pantalonama koji otkopcava…dakle,da li bi I vama dragi forumasi da je omoguceno da pozelite I da se to ostvari, pozeleli sex??,a da vam je to poslednja zelja....mada sam kontao da ce hteti da je kresne al on je trazio samo pusenje..
 
I da se to ostvari, pozeleli sex??,a da vam je to poslednja zelja....mada sam kontao da ce hteti da je kresne al on je trazio samo pusenje..

Siroma taj lik. Pre bih pozheleo 100 drugih stvari. Da budem u space shuttletu za vreme lansiranja u svemir i da vidim zemlju iz vasione. Da hodam po mesecu npr. Ili neka banalnija stvar. Da djuskam sa Majkl Djeksonom na dodeli MTV nagrda :lol:
 
eh, kraljevi... poslednja zelja bi mi bila da sam u nekoj kafanici... i da je narezano dosta suhomesnatog... pa, malo dobrog sira... il' moze i kajmak... jedna vruca pogaca... veliko pivo... i da sviraju moji prijatelji... muzicari... pesme koje ja pozelim... platio bi' za svaku duplo... pa sta? tamo gde bi' is'o ionako para ne treba...
 
Појма немам шта би ми била последња жеља...
Али има бар 1 000 ствари пречих од секса...
Вођење љубави је већ друга ствар...
 
to se podrazumeva... mada, promenila je kafanu... sad peva na nekom drugom mestu... nadam se da je srecna... sta mislite vi, da li bar ponekad setno pogleda kroz prozor i zapita se sta radi njen rile? i jel srecna? sigurno jeste... ne bi' ja voleo da nije srecna... onda ne peva lepo... a osete to ljudi sto slusaju stvarno...
 

Back
Top