ПОСЛЕДЊА ЕВРОПЉАНКА: Жена плаче на прозору, на улици на стотине миграната!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Istinit dogadjaj (nezamisliv za Srbe i Balkan).

Ziveo neki naocit Nemac (oko 30ak godina) sa zenom i dvoje dece u zgradi. Komsija, drugi Nemac, ziveo na spratu sa zenom, a zena mu otkidusa... Mlada, prelepa, ali, gle belaja, njen muz ima redovan sex sa njom, ali se nista ne desava... Ona ne ostaje u drugom stanju.

I sad... Dramski zaplet. Lik ode kod lekara, i ustanove da je sterilan. A klinka ga obozava, nece da ga napusti zbog toga. A on je ludacki voli, ali sudbonosno zeli decu. Ocajnik. I posto se druzi sa komsom i porodicom mu, predlozi on deal komsi, za koga je je znao da je "kratak" sa parama. Deal: da mu plati jedno 3 soma evra, da se sastaje sa njegovom zenom, da joj napravi dete. Ovaj ozenjeni u prvi mah nije hteo ni da cuje... Rekao mu da nije znao da je ocajnik lood, i da ne dolazi u obzir. Ocajnik ga je ubedjivao, qumio, molio, podigao na 5K evra. Kaze: tvoja decica su prelepa, ja ih obozavam, zelim jedno takvo.

I sta ce mucenik, pristane. Klinka, ni ona nije htela, ali je ocajnik ubedio. I tako, pocnu oni da se "srecu", prvo 2x, pa 3x nedeljno u vreme ovulacije, ali nista. Tjorak. Posle pocese da se "srecu" svake nedelje po 3x. Zatelebesali se jedno u drugo (mladi lepi, fizika savrsena). Ocajnik pocne da psihuje, ali nista ne prica... Misli, dobro je, samo da se napravi beba.

Prodje pola godine, pukne tikva, Ocajnik napadne ljubavnika, pobiju se, bude haos. Kaze mu: vi uzivate u seksu, i ne pravite dete, nego se iebete iz sladostrasti. I sada, ljubavnik, da dokaze da nije tacno, ode i on kod doce, ali i njemu otkriju sterilitet, da NIKAD, urodjeno, nije mogao imati decu... :lol:

Ovaj se vrati, smozden, napravi zeni mortalni skandal, diohvati isecke kose dece, i odese sve to na DNK analizu. Uspostavi se da nijedno dete nije njegovo, i da je svako dete od razlicitog muskarca! :hahaha:
_______

NE mogu da zamislim taj scenario u Srbiji. Krv bi tekla do kolena.
 
Istinit dogadjaj (nezamisliv za Srbe i Balkan).

Ziveo neki naocit Nemac (oko 30ak godina) sa zenom i dvoje dece u zgradi. Komsija, drugi Nemac, ziveo na spratu sa zenom, a zena mu otkidusa... Mlada, prelepa, ali, gle belaja, njen muz ima redovan sex sa njom, ali se nista ne desava... Ona ne ostaje u drugom stanju.

I sad... Dramski zaplet. Lik ode kod lekara, i ustanove da je sterilan. A klinka ga obozava, nece da ga napusti zbog toga. A on je ludacki voli, ali sudbonosno zeli decu. Ocajnik. I posto se druzi sa komsom i porodicom mu, predlozi on deal komsi, za koga je je znao da je "kratak" sa parama. Deal: da mu plati jedno 3 soma evra, da se sastaje sa njegovom zenom, da joj napravi dete. Ovaj ozenjeni u prvi mah nije hteo ni da cuje... Rekao mu da nije znao da je ocajnik lood, i da ne dolazi u obzir. Ocajnik ga je ubedjivao, qumio, molio, podigao na 5K evra. Kaze: tvoja decica su prelepa, ja ih obozavam, zelim jedno takvo.

I sta ce mucenik, pristane. Klinka, ni ona nije htela, ali je ocajnik ubedio. I tako, pocnu oni da se "srecu", prvo 2x, pa 3x nedeljno u vreme ovulacije, ali nista. Tjorak. Posle pocese da se "srecu" svake nedelje po 3x. Zatelebesali se jedno u drugo (mladi lepi, fizika savrsena). Ocajnik pocne da psihuje, ali nista ne prica... Misli, dobro je, samo da se napravi beba.

Prodje pola godine, pukne tikva, Ocajnik napadne ljubavnika, pobiju se, bude haos. Kaze mu: vi uzivate u seksu, i ne pravite dete, nego se iebete iz sladostrasti. I sada, ljubavnik, da dokaze da nije tacno, ode i on kod doce, ali i njemu otkriju sterilitet, da NIKAD, urodjeno, nije mogao imati decu... :lol:

Ovaj se vrati, smozden, napravi zeni mortalni skandal, diohvati isecke kose dece, i odese sve to na DNK analizu. Uspostavi se da nijedno dete nije njegovo, i da je svako dete od razlicitog muskarca! :hahaha:
_______

NE mogu da zamislim taj scenario u Srbiji. Krv bi tekla do kolena.

...

Ti si izuzetno besposlen kada se ovim glupostima bavis ...

Ili nisi otac svog djeteta pa se tjesis ...

Ima svega na ovim starnicama...
 
Izuzetno besposlen, u pravu si. Imam na stolu opremu od nekih 20K evra, i nema ni dana ni noci da vidim dok ne odradim krs testova, a u medjuvremenu moram i da napisem gomile C koda za nove funkcionalnosti ARM M33 hardvera, legiranog na AHB busu proprietary peripheral tehnologijom... Besposlen sam, skroz! ;)
 
U usa otvorili neke klon klinike i znam ove nase sto odu da rade tamo posle ovih nasih dr mr phd diploma ostanu tamo i nigde muskarca po meri...
I onda odu u te klinike i naprave im pol po zelji i lici dete na njih nevidjeno...
Ne znam da li je kloniranje legalno ali sam video na TV da rade inicijaciju da obicna kozna celija ili neka modifikacija obicne somatske celije pocne da se deli...

U svakom slucaju deca su biznis, a seks je zadovoljstvo...
Na balkanu se deca tretiraju nekad tako surovo da bi bolje bilo da se oduzmu od roditelja koji daju sve od sebe da vaspitaju i odgaje decu.
Ali dzabe kad imaju upisano nakaradno vaspitavanje u svesti i deluju jako destruktivno na svoju decu.
Verovali vi ili ne ali sam video da roditelji bukvalno kao da mrze svoju decu, osecaju neku zavist sto je njima lakse nego kad su roditelji bili mali ili ono ruganje talentima i vestinama svoje dece sto vidjam po selima vrlo cesto danas...uzasno ruzno i sigurno destruktivno....i uvredljivo...

Isto kao sto bi bolje prosli da razdvojimo zene na porodicne zene i ostale zene....pa makar ovo porodicne donosilo negativnu etiketu...
Ali bi bar bilo jasnije da je redovna higijena, ishrana i prikaz emocija vazna komponenta porodice, a ne bi se devojke onesvescivale kad ih nazoves domacica (vozila, autobusa)....umesto stjuardesa autobusa.
 
Prije iznošenja bilo kakvih sudova, treba se sjetiti da smo i svi mi jednom bili došljaci u Europi i da su nas starosjedioci gledali kao prijetnju i naš dolazak tragično doživljavali kao kraj života, kulture i civilizacije kakvu su dotad znali. Oni su većinom nestali, mi smo se prilagodili i prigrlili Europu kao svoj dom. Tako će biti i sa svim tim čađavima. Njihova kultura, religija i tradicija postat će dio kulture nove Europe. Život ide dalje.
 
А што се браћа Немци не размножавају?Имају висок животни стандард, уређену државу, лепе жене итд.Рђавом ***** свака длака смета.
И истог разлога због којег се не размножавају Срби, Бугари, Хрвати, Норвежани, Енглези и остатак Европе, а то је зато што смо постали дубоко секуларно друштво, где нема искрених верника, већ само верника традиционалиста и гомиле атеиста.
У 19. и почетком 20. века када су Срби били искрени верници, секс пре брака је био незамислив, бити неожењен, неудата је била срамота и проблем, а абортус није постојао.

Што је бољи животни стандард, људи све мање желе да се размножавају, тако да је то само изговор, јер како је деда са очеве стране могао у тој беди после др.св. рата да има 7-оро деце, а други деда са мајчине стране да има троје деце, када знамо како се тешко живело тада.
Дакле једини рецепт је повратак религији и промена система вредности, животни стандард је битна ставка, али је последња рупа на свирали.
 
Дакле једини рецепт је повратак религији и промена система вредности, животни стандард је битна ставка, али је последња рупа на свирали.
Да би променио систем вредности, мораш да промениш друштвену базу коју чине приватна својина на средствима за производњу и стицање добити.Све остало је друштвена надградња-морал, систем вредности, породични односи, однос према религији, а карактер надградње одређује друштвена база.

Због тога су сва капиталистичка друштва на путу демографског колапса, без обзира да ли је реч о хришћанима у Европи или шинтоистима у Јапану, јер је такав демографски развој одредила капиталистичка друштвена база.
 
Дакле једини рецепт је повратак религији и промена система вредности, животни стандард је битна ставка, али је последња рупа на свирали.

Dakle jedini je recept da nagnaš Švabicu ne bi li je utešio u ža'obitnosti.
 
place zato sto je sama pored toliko muskaraca.Bon je jedno slatko mesto za zivot
Bedno, jako bedan komentar!
A šta ako uskoro dodje vreme i dan kada će iz očaja plakati neki od tvojih ženskih bliskih rodjaka, suočenih sa avganistanskim divljaštvom i bezobzirnošću prema domaćinima?
SNS sekta uveliko radi ma na tome!
 
Prije iznošenja bilo kakvih sudova, treba se sjetiti da smo i svi mi jednom bili došljaci u Europi i da su nas starosjedioci gledali kao prijetnju i naš dolazak tragično doživljavali kao kraj života, kulture i civilizacije kakvu su dotad znali. Oni su većinom nestali, mi smo se prilagodili i prigrlili Europu kao svoj dom. Tako će biti i sa svim tim čađavima. Njihova kultura, religija i tradicija postat će dio kulture nove Europe. Život ide dalje.

Логично је гледати на Хрвате као на претњу.

Уосталом, веома је упитно јесмо ли стварно ми ти који су пристигли или смо управо ти староседеоци.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top