Quantcast

Posle X godina u Kanadi, kako smo?

Srećica83

Početnik
Poruka
33
Nama se približava prva godišnjica od dolaska u Kanadu. Rano je još za neke zaključke i dugoročne planove, naročito uz koronu, pa ih i ne pravim :) Tražila sam sličnu temu, ali su sve više vezane za emigraciju i servisne informacije, a kako nam se godišnjica približava, sve me više opsedaju neka druga pitanja vezana za budućnost ovde.

Htela sam da pitam forumaše koji su više godina ovde da li uspeli u tome što su naumili dolaskom u Kanadu. Da li osećate da ste uspeli da se integrišete u društvo? Ako jeste, šta vam je u tome pomoglo? Ako niste, šta mislite da vas je u tome sprečilo? Da li ste uspeli da stvorite dom, da steknete prijatelje ovde, da se naviknete na vremenske prilike, na hranu, na način života? Ako imate decu, kakav je njihov život ovde, da li ste zadovoljni obrazovanjem koje su ovde dobili? Da li ste uspeli da posle X godina nađete posao koji želite, da li planirate penzijske dane da provedete u Kanadi? Kakav vam je odnos sada prema svemu u Srbiji, vašim prijateljima, porodici, životu tamo?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.