BLAJBI
Zaslužan član
- Poruka
- 103.496
Od kako je Tito umro 1980. godine, sta je u Srbiji sagradjeno od kapitalnih objekata?
Mozda samo Hram Svetog Save....
Vise nista....
Vecina u Srbiji JOS UVEK JEDE od rasprodaje onoga sto je Tito napravio - i pljuje po njemu.
Stvarno nema smisla.
Za 30 godina Srba na vlasti osim ratova i propasti nista drugo nisu uspeli da naprave, a izmenulo ih se dosta na vlasti....
Kada cemo konacno krenuti tamo gde je Tito stao?
Mozda samo Hram Svetog Save....
Vise nista....
Vecina u Srbiji JOS UVEK JEDE od rasprodaje onoga sto je Tito napravio - i pljuje po njemu.
Stvarno nema smisla.
Za 30 godina Srba na vlasti osim ratova i propasti nista drugo nisu uspeli da naprave, a izmenulo ih se dosta na vlasti....
Kada cemo konacno krenuti tamo gde je Tito stao?

