Posle seksa

Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu


Nebitno

Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?

Posle jebanja nema kajanja...
 
Па да, глупост избија из тебе. Питам се колики је био психички напор да ово срочиш. Верујем и видим да си се бар чуку времена презнојавала да ово објавиш. Као што рекох, бјеж' на теорију завере. Мојне самном да се возаш, неће ти бити добро. Самном да би могла да се носиш, треба неки интелект, макар природни. А ти ниси у стању то да излучиш, додуше као и 97 % овог форума.
Hoces sa mnom da se vozis, vojvodo? Ti bese ono volis da slusas Dua Lipu. Eto pusticu ti to na radiju.
 
Nikada nisam imao problem sa polnim bolestima i nemam šta na tu temu reći.
Možda je tajna u tome što ja i rakiju novu kada probam,prvo je omirišem detaljno,liznem da vidim kakvog je ukusa....tek onda ako mi godi počnem da pijem. :lol:
 
Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu


Nebitno

Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?
Jbt stalno citas neke gluposti, gde ti uposte kupujes novine:malav:
 
jesam li?

ali ja izgovaram vr a ne fr i zashto je sad moje pogreshno a sarajski ispravno

da to nije neshto na Istorija Historija
pitam :)
1665497719442.png
 

Back
Top