Posle seksa

Znam, da, ali i tako ne vidim kakve veze ima s temom.
Има са твојим коментаром горе, не пратиш на часу драга. Успут да додам, лупаш као максим по дивизији са теме на тему. Стога није ни чудо зашто се питаш то што се питаш. Ај' ти срећо на теорију завере.
 
Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu


Nebitno

Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?
Ne boje se, jer su drugi strahovi veci. Plase se da ne ostanu sami, bez ljubavi, bez potvrde kroz taj odnos da su pozeljni i zanimljivi, pa onda ulecu iz veze u vezu, jer generalno vecina ljudi na ovom Balkanu pati od sindroma nevoljenog deteta, tj. deteta kojem roditelji nisu znali da na pravi nacin pruze ljubav. I to su citave generacije.
Tuzno je to.
I takvi niti jednoj osobi ne pruze pravu ljubav, vec imitaciju ljubavi.
Zato i hrle u fizicke veze i ne razmisljaju o posledicama.
 
I treba da bude lakse upoznavanje,sad ko je promiskuitetan nek se hebe,ima i onih koji bi vezu i brak samo nevezano za net se teze nalaze
Izvini

Ali ma netu se ne traže veze
I kad čujem taj argument kosa se diže sama

Ljudi se promenili na njihovu štetu

Radimo, družimo se izlazimo i to je sve pogodno za upoznavanje

Ima normalnih , normalnih shvatanja sami se eto trebate aktivirati

:)
 
Ne boje se, jer su drugi strahovi veci. Plase se da ne ostanu sami, bez ljubavi, bez potvrde kroz taj odnos da su pozeljni i zanimljivi, pa onda ulecu iz veze u vezu, jer generalno vecina ljudi na ovom Balkanu pati od sindroma nevoljenog deteta, tj. deteta kojem roditelji nisu znali da na pravi nacin pruze ljubav. I to su citave generacije.
Tuzno je to.
I takvi niti jednoj osobi ne pruze pravu ljubav, vec imitaciju ljubavi.
Zato i hrle u fizicke veze i ne razmisljaju o posledicama.
Браво, ко год да си.
 
Ok evo ovde ima sad trenutno 50 korisnica recimo,da li mogu u kaficu naci u ovom trenutku isto 50 devojaka kojim mogu prici?
Da li su one mozda na netu dok piju pice?
Pa ti jos nemoj da sagledas nemogucnost prilaska uzivo ikom ,za razliku od ovog vida upoznavanja preko 20 godina,20 godina ne kapiras kako svet funkcionise
 
Има са твојим коментаром горе, не пратиш на часу драга. Успут да додам, лупаш као максим по дивизији са теме на тему. Стога није ни чудо зашто се питаш то што се питаш. Ај' ти срећо на теорију завере.
Reče buzdovan koji kači linkove. Jer ne ume išta pametno da kaže. A i linkovi su s Kurira.

Imala bih bolje mišljenje o tebi da si temi na teoriji zavere posvetio više vremena nego kuriru, ali nije to svakom dato. Ajd sad nam javi još i šta blic piše, pa možeš na spavanje.
 
Ok evo ovde ima sad trenutno 50 korisnica recimo,da li mogu u kaficu naci u ovom trenutku isto 50 devojaka kojim mogu prici?
Da li su one mozda na netu dok piju pice?
Pa ti jos nemoj da sagledas nemogucnost prilaska uzivo ikom ,za razliku od ovog vida upoznavanja preko 20 godina,20 godina ne kapiras kako svet funkcionise

Vjeruj mnogo sam srećna zbog toga

:)
 
Reče buzdovan koji kači linkove. Jer ne ume išta pametno da kaže. A i linkovi su s Kurira.

Imala bih bolje mišljenje o tebi da si temi na teoriji zavere posvetio više vremena nego kuriru, ali nije to svakom dato. Ajd sad nam javi još i šta blic piše, pa možeš na spavanje.
Па да, глупост избија из тебе. Питам се колики је био психички напор да ово срочиш. Верујем и видим да си се бар чуку времена презнојавала да ово објавиш. Као што рекох, бјеж' на теорију завере. Мојне самном да се возаш, неће ти бити добро. Самном да би могла да се носиш, треба неки интелект, макар природни. А ти ниси у стању то да излучиш, додуше као и 97 % овог форума.
 
Eksperimentisem vec dobrih 20 godina, i nista nisam fasovao.
Tri pravila: odabrano drustvo, zastita, higijena.
I to je to.

Nego ljudi se hebu s kim se stignu, ocajni su za malo seksa, pa niti biraju mnogo partnere niti koriste zastitu.
A neretko su i toliko strokavi da cak ni ruke ne operu pre seksa.
Sta reci.
Biti mizantrop je znak zdravog razuma.
 
To je i meni zanimljivo, naročito u kontextu SAD-a i ogromnog porasta vrlo mladih majki (25, 26 godina) s nekoliko dece od različitih očeva. Čini se da pričam o drugoj temi, ali ako si dobila decu sa svakim tipom s kojim si spavala, očigledno nisi koristila nikakvu zaštitu. Mada to nije nov fenomen, zapravo je par godina star u USA, još uvek me čudi. Jel u USA više ne prodaju kondome?
Podseti me na neko naše druženje, dođe jedan drugar u kafić i viče s vrata, "večeras ja častim, devojka mi je ostala u drugom stanju", ortak pored mene se nadovezuje "i treba da častiš majmune kad ne znaš da j...š."
 
To je i meni zanimljivo, naročito u kontextu SAD-a i ogromnog porasta vrlo mladih majki (25, 26 godina) s nekoliko dece od različitih očeva. Čini se da pričam o drugoj temi, ali ako si dobila decu sa svakim tipom s kojim si spavala, očigledno nisi koristila nikakvu zaštitu. Mada to nije nov fenomen, zapravo je par godina star u USA, još uvek me čudi. Jel u USA više ne prodaju kondome?
Stvar je u parama koji otac plaća za dete. Ima jedan klip, u kome devojka objasnjava zasto ima tri deteta, od razlicitih oceva.

Ako bi jedan muskarac bio otac troje dece, plaćao bi 1500$ za decu. U slucaju kada su od razlicitih oceva, svaki muskarac placa 900$, sto sumu podize na 2700$.

Sto kaze @Bambi, eto objasnio sam ti to.
 

Back
Top