Posle raspada veze ili braka

Šta raditi sa poklonima ?

• Vratiti

glasova: 0 0,0%
  • Zadržati

glasova: 5 55,6%
  • Pokloniti nekom

glasova: 2 22,2%
  • Sneti u podrum

glasova: 1 11,1%
  • Ništa

glasova: 2 22,2%

• Ukupno glasova
    9
Mi smo sve podelili, u stvari mogla sam da izaberem šta hoću da uzmem
pa sam podelila pola pola, . Ne možeš bivšeg muža ostaviti bez ičega,
mora i on u nečemu da kuva i iz nečega da jede. Svu belu tehniku sam
ostavila takođe, kao i posteljinu, peškire, vratila sam se kod roditelja u
opremljen stan. Fer je fer.

Mi smo sve podelili, u stvari mogla sam da izaberem šta hoću da uzmem
pa sam podelila pola pola, . Ne možeš bivšeg muža ostaviti bez ičega,
mora i on u nečemu da kuva i iz nečega da jede. Svu belu tehniku sam
ostavila takođe, kao i posteljinu, peškire, vratila sam se kod roditelja u
opremljen stan. Fer je fer.
To je bas lepo :)

A šta si radila sa poklonima koje si dobila od njega ?

To je bas lepo :)

A šta si radila sa poklonima koje si dobila od njega ?
Ovo pišem iskreno, nema razloga da bilo koga lažem.
Ja poklone ne volim, nikada nisu po mom uvrnutom ukusu
pa ih je bilo malo. Poklonio mi je Gospodara prstenova i to
sam naravno zadržala, tu bi bilo teško klanje da je pravio
problem a nije. On je zadržao ono što sam ja njemu poklonila,
sasvim normalno, pa glupo bi bilo, nismo deca, moje krpice tvoje
krpice.

E napokon od njega da napises jer u ovodnom postu pise mnozina,skupili,od nekog zajedno dobili
tom and jerry cat GIF

Sto se tice poklona, nisam ih imao mnogo ali vise cenim postovanje i kad mi osoba pruza emotivnu i moralnu podrsku i podseti me i kaze koliko vredim i koliko im znacim a to jos nisam doziveo iskreno i kako treba...

Cuvam ih ako mislim da je vredelo to sto je bilo bar negde tamo na tavanu ili u nekom cosku i cuvacu ih sve dok ne budem nasao neku koja ce se uklopiti samnom, koja ce iskreno da me voli i kad bude bilo problema i prepreka u zivotu...
Mozda ih tada bacim, izbrisem slike ili mozda i ne jer sam izgubio poverenje u ljude te bih mozda sve to stavio u neko malo sanduce, slike na flesku u zastitnu kesu i zakopao negde jer nikad se ne zna sta moze osoba da nam priredi pa posle da me bude zao kad budem ostao bez tih uspomena koje su vredele jad budem star i sam...

Sta su one radile sa mojim poklonima ne znam, verovatno isbrisale i bacile a nista im nazao nisam ucinio niti vredjao...

Ako je poklon nešto što koristim u smislu duks, košulja, kaiš, nešto funkcionalno i danas onda naravno da koristim. Ukoliko je nešto drugo, to jednostavno bacim, jer mi ta osoba ne predstavlja više ništa i iskreno ni ta čestitka, albumi ili tako neki poklon koji bi mi tu stajao eto kao uspomena, skuplja mi prašinu i gomila mi stvari, a više prema tome ne osećam ništa... Uspomene imam u glavi i to mi je dovoljno sasvim.

A ovo kao vratiš poklon to mi je baš debilno jako.

Mojoj bivsoj iz Mexika sam poklono pet novcanice od 100 dinara sa Nikolom Teslom kad smo se zadnji put videli i prodala je svaku tamo za 100€.
A ja se mucio skori tri meseca da zaradim taj novac plus mi je trebalo jos 1500 da skupim pare za kartu do nje i nazad ali nije htela da saceka vec je sra.la kako se ne trudim dovoljno i nalazila glupe mane usput itd.
Mogo sam da mi je to rekla samo da joj dam ili posaljem 2000 dinara tj sve u novcanicama od 100 dinara sa tj Nikole Tesle i mogla je da mi kupi kartu tako ali jbg...

Back