posle ljubavi SEX

tvoja_zauvijek

Zainteresovan član
Poruka
142
Ja i moj tadasnji decko smo bili zajedno vec 2 god...posljednjih nekoliko mjeseci stalno smo se svadjali i bilo je ocito da ce nam veza ubrzo puci,vidjali smo se tek reda radi rijetko bi se i poljubili a o sexsu da i ne pricam,cisto da ne raskinemo tek tako dvogodisnju vezu..
Te subote me zvao da izadjemo kao i obicno al ja sam mu predlozila da dodjem kod njega da pogledamo neki film(cesto smo tako radili) te eventualno popricamo o trenutnoj situaciji..on se slozio.Dosla sam kod njega kuci donijela filmove i ubrzo smo se nasli pred tv-om...u pocetku smo se mazili i ljubili medjutim ubrzo posle toga pocela je zestoka svadja,,trajala je nekih 15-tak min a zatim smo oboje ucutali...najbolje je da sad krenem rekla sam tiho,pogledo me i ustao u isti momenat kad i ja...bili smo tik jedno uz drugo pogledao me u oci i sageo se da me poljubi u neverici da li cu mu vratiti,poceo je da me grli i dodiruje po cijelom tijelu skidao je polako odjecu sa mene,,svaki njegov dodir me palio a njegov jezik duboko u mojim ustima probudio je moju zelju za sexsom ipak nismo se ****** skoro 2 mjeseca......ubrzo su na meni bile samo gacice...lizao je moju macu kao nikad do tad uzdisala sam tako jako sto ga je sve vise palilo...zatim sam se sagela i pocela da sisam njegov tvrdi *****uzdisao je i stiscao moje guzove ,,,zelim da te ***** odjednom je reko ja sam poslusno legla i rasirila noge...moja vec vlazna ******* tako je lako primala njoj dobro poznati ******stenjala sam od uzivanja,,,nikada nije isao tako duboko...njegovi sve brzi pokreti dovodili su me do ludila...ubrzo sam dostigla i vrhunac a zatim i on,njegova sprma bili je svugdje po mojoj maci i u njoj a on se sageo i poceo jos bolje da je lize a zatim je doticao ****** ,sagela sam da pokupim ostatke sa njegovog sad malo mlitavog *****,,zeljela sam ga ponovo u sebi pa sam mu pocela tako brzo da sisam gurala sam ga do krajnika a on se grcio i jaukao od zadovoljstva ponovo je postao tvrd,,rekao mi je da se naguzim i da zeli otpozadi,poslusno sam se namjestila..gurao mi je tako jako da sam stenjala iz sveg glasa svrasila sam jos nekoliko puta..zeljela sam da svrsi u mene sagela sam se i pocela da ga pusim uskoro je svrsio...
..to nije bilo nase pomirenje vec posljednji i najbolji do tada sex
 
Dosadno...
Previše vulgarnosti....
Veliko slovo ostalo kod kuće...
O nekom umetničkom ugođaju da i ne govorim...
Ili, kao što neko reče, ljudi misle da je erotska priča ako dovoljno puta pomeneš muški i ženski polni organ...:dash:
 
Svaka ti čast imaš dara za pisanje erotskih priča,moram ti priznati da sam se malo napalio,ali trebala si malo da drži čitaoce u neizvesnosti,a ne tako brzo da kreneš u prodiranje u tvoju vlažnu pi---cu.Verujem ako je to istinita priča da se to ne bi dešavalo tako brzo svršavanje za svršavanjem.......
 

Back
Top