Posle Borisa

simkech

Zainteresovan član
Poruka
440
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .

Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?

Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".
 
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .

Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?

Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".
Кад ћете коначно схватити:

Не ради се о појединим фигурама, већ о - систему.

Систему у смислу друштва, и историјско-државне заједнице, кроз дужи период времена, бар два века у назад, који поједностављено називамо - народ/нација. У овом случају - српски народ...
 
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .

Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?

Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".


Nazalost, kod nas ce biti " Posle Borisa, Boris".
 
Кад ћете коначно схватити:

Не ради се о појединим фигурама, већ о - систему.

Систему у смислу друштва, и историјско-државне заједнице, кроз дужи период времена, бар два века у назад, који поједностављено називамо - народ/нација. У овом случају - српски народ...

Dzabe se trudis. Jedan od nasih najveih problema je sto zivimo u zabludi da smo mi tu gde jesmo zbog kadrovskih, a ne sistemskih problema.
 
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .

Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?

Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".

Из твојих уста у Божије уши да после Бориса коме се сви смеју дође Владимир кога ће сви поштовати.
 
Neki koji su bili u Rusiji nedavno su rekli da se kod nas bolje živi.

Dakle Boris Tadić je desetkovao Putina na svakom nivou

Mada u stvari priznajem da nije poseban podvig živeti bolje od Rusa.
 
Кад ћете коначно схватити:

Не ради се о појединим фигурама, већ о - систему.

Систему у смислу друштва, и историјско-државне заједнице, кроз дужи период времена, бар два века у назад, који поједностављено називамо - народ/нација. У овом случају - српски народ...

Сви се равњају према ономе горе, када на власт дође човек који не мисли да морал почива само у цркви и ови испод њега ће се томе повиновати.
 
Neki koji su bili u Rusiji nedavno su rekli da se kod nas bolje živi.

Dakle Boris Tadić je desetkovao Putina na svakom nivou

Mada u stvari priznajem da nije poseban podvig živeti bolje od Rusa.

A jel ti to rekli neki glasici u mozgu da se kod nas bolje zivi? Nemoj da kakis bez potrebe, Srbija je unistena, Rusija se digla iz pepela i sad je prava ptica Feniks, mocna ptica (drzava).
 
Neki koji su bili u Rusiji nedavno su rekli da se kod nas bolje živi.

Dakle Boris Tadić je desetkovao Putina na svakom nivou

Mada u stvari priznajem da nije poseban podvig živeti bolje od Rusa.

Реалност је да је овде највећа незапосленост у Европи, најјниже плаћена радна снага у Европи и најмања просечна плата у Европи, за тај незавидан положај требамо "захвалити" председнику Борису Тадићу и Демократској странци.
 


Varaš se, u Belorusiji je manja nego kod nas.

Još jedan dokaz da je trebalo glasati Za Evropsku Srbiju, a ne za alternativne puteve.

Просечна плата у Белорусији је дупло већа од реалне плате од 200 евра у Србији.
А незапосленост у Белорусији је научна фантастика за економске експерте Демократске странке.
А и нисам чуо да је неко у Белорусији умро од глади као што се дешава у Србији под влашћу Демократске странке.
 
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .

Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?

Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".

Samo Seselj.
 
Реално,

armagedon%201.jpg
 
Кад ћете коначно схватити:

Не ради се о појединим фигурама, већ о - систему.

Систему у смислу друштва, и историјско-државне заједнице, кроз дужи период времена, бар два века у назад, који поједностављено називамо - народ/нација. У овом случају - српски народ...
Ne vredi, ljudi misle da je novi svetski poredak teorija zavere.
 

Back
Top