simkech
Zainteresovan član
- Poruka
- 440
Znamo svi na na kojim granama je bila Rusija za vreme vladavine Borisa Jeljcina.
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .
Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?
Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".
Znamo svi takodje da je posle Jeljcinovog odlaska i dolaska Putina , Rusija procvetala i da se u Rusiji sve bolje zivi .
Da li u Srbiji postoji politicka figura, kao sto je Vladimir Putin ?
Red je a i vreme je, da i Srbija posle Borisa dobije "PUTINA".

