Poslanici Srpske napredne stranke u Donbasu?

gost 281026

Aktivan član
Poruka
1.991
"Otkud poslanici SNS u Donbasu?"
Izvor: Beta

Beograd -- Borislav Stefanović zatražio je objašnjenje zašto su poslanici SNS Vladimir Đukanović i Branislav Blažić bili posmatrači na izborima u istočnoj Ukrajini.

"Svi znamo za premijerov stav da Srbija podržava teritorijalni integritet i suverenitet Ukrajine. Kako je ovo moguće? Da li je vlada bila upoznata i da li će neko snositi posledice", upitao je Stefanović.

link:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=11&dd=04&nav_category=11&nav_id=919699
 
Кад је била свадба?
Сећам се да су га слушатељке Фокус радија стално опомињале да као велики Србин мора бити ожењен, свако мало питале кад ће "стати на луди камен" и то.

Auuuuuuuuu, ja mislio ti si stvarno obavesten covek a ti nemas pojma da Vlada vec ima sina skoro godinu dana? :hahaha:
 
Иако нисам СНС бот, питао бих: па шта ако су неки посланици СНС-а били у Донбасу? Глупо питаније од Боре.

Odlicno rezonovanje. Upravo to je bio cilj ovog putovanja.
Dakle, "vidite da Vucic nije EU podanik, vec on voli Ruse". Da ne bude zabune, ja zaista ne mislim da je ista lose u tome sto je otisao tamo ali ovo je samo jos jedna od izvanrednih medijskih manipulacija sirotom rajom.
 

Back
Top