POSLANICI DS OPLELI PO BOŠKU I KARAVANU PROTIV MIGRANATA

prekjuce me na ulici u jednom gradu u Srbiji, dok sam iznosio neke stvari iz auta zaustavi migrant , i kaze "esellamu aleikum i am hungry can you give me some money" . Migrant je bio u 20tim godinama.

Mislim se od ovoga nista dobro ne moze da bude. Dveri su u pravu.
Ti kažeš: "I cheered when Bashar bombed your village. Now you come to Kavs my wife. There is a god."
 
Stigao sendvičar da prosipa propagandu...migranti ne žele da žive ovde?Dok imaju izbor EU ili Srbija normalno da ne žele.A kad im skroz zatvore granice i kad ih budu vraćali ovde jer je ''pametni'' vučić to potpisao,misliš da će se neko od njih vraćati u Avganistan ili sličnu vukojebinu,ili uzeti kuću ovde koju mu obezbede soroš i vučić?Pametni ste ko tocila..



Inace ta prica traje godinama da je svasta potpisano, a opet u Srbiji se nalaze samo oni koji jos uvek niisu uspeli da predju granicu i krenu ka zapadu. Stavise, bilo koji pokusaj deportacije migranata je na zapadu naisao na zestok otpor njihovih levicara, koji su prigrlili te migrante kao najrodjenije. Tako da imamo i tu zastitu, evropski levicari i liberali sprecavaju masovnu deportaciju migranata iz njihovih zemalja jer to smatraju "fasisticki".
 
Poslednja izmena od moderatora:
Balša,čomićka,mićun su vučićevi i sve čine da rasture SZS i preuzmu DS.Čine glasnu manjinu i nikoga ne interesuje šta ti izdajnici misle.Dveri su apsolutno u pravu kada hoće da informišu narod na jedini način na koji mogu jer nemamo slobodne medije.Invazija migranata i izdaja ove šiptarske vlasti se mora zaustaviti dok još ima Srbije.

Glasna manjian rastuirla DS:hahaha:
 
Inace ta prica traje godinama da je svasta potpisano, a opet u Srbiji se nalaze samo oni koji jos uvek niisu uspeli da predju granicu i krenu ka zapadu. Stavise, bilo koji pokusaj deportacije migranata je na zapadu naisao na zestok otpor njihovih levicara, koji su prigrlili te migrante kao najrodjenije. Tako da imamo i tu zastitu, evropski levicari i liberali sprecavaju masovnu deportaciju migranata iz njihovih zemalja jer to smatraju "fasisticki".
Evo danas je Tixoglu imao bliski susret sa migrantima koje je rusovučić došlepao
 
Zna li se uopšte koliko migranata je u Srbiji ?
U Srbiji je ove zime od 6.500 do 7.000 migranata, što je najviše od zatvaranja balkanske rute u martu 2016. godine, a najbrojniji su iz Avganistana i Pakistana, potom Irana i Iraka, i država severne Afrike, objavila je "Politika".

Prema procenama državnog Komesarijata za izbeglice i migracije, u Srbiji ima 6.500 migranata, slični su podaci UNHCR-a - 6.600, dok u Centru za pomoć tražiocima azila kažu da ih je najmanje 7.000.
 
Niko ne zna koliko je migranata u Srbiji, mnogi nisu u migrantskim centrima.
Samo se zna da ulaze svaki dan u Srbiju a da iz Srbije ne mogu na zapad i sever.

Dnevni list Prese piše da je u Srbiji trenutno između 6.500 i 7.000 migranata smešteno u izbegličke centra otvorenog tipa. Stvarni broj je veći jer se mnogi migranti ne zadržavaju u centrima.
„Dnevno se stotine migranata ponekad i nasilno potiskuju u Srbiju iz Mađarske, Rumunije i Hrvatske. Bez ikakvog bilateralnog sporazuma“, rekao je Đurović. Dodaje da dnevno u Srbiju sa juga uđe stotinak migranata.

https://www.dw.com/sr/očaj-migranata-srbija-kao-tampon-zona/a-52303037

Haos je napravljen.
 
СНС ГОВЕДА би требало питати следеће:
- ЗАШТО ПОСТОЈИ државна граница?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ пасош?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ визни или безвизни режим?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ погранични режим?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ контрола путника?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ царина?
- ЗАШТО ПОСТОЈИ СУВЕРЕНИТЕТ ДРЖАВЕ????
- ЗАШТО ПОСТОЈИ кривично дело илегалног преласка државне границе????
 
Lupetaš ali Ok tvoje pravo
Koliko Srba je u Austriju i Beč ušlo nelegalno i koliko ih tamo boravi kao azilanti, migranti i sl., bez dozvole i papira.
Nije fašizam ako se zahteva da stranci ulaze u zemlju legalno, sa vizom a ne bežeći preko granice, u hladnjačama, preko švrecera

Mogu samo da zamislim koliko bi zanjištao da ovih 6-7 hiljada migranata u Srbiji dobije papire od Srbije za legalan boravak. A tebe brine to št su migranti nelegalno ušli u Srbiju?
Drugo, kroz Srbiju je prošlo oko 700 000 migranata, samo njih oko 300 je želelo da ostane u Srbiji a azil je dobilo 80. Čemu stalna paranoja i ksenofobija a u vezi par hiljada migranata koji su , ne svojom voljom zaglavljeni u Srbiji? Boško je ljotićevac, sam se time dičio. Nisam nigde upotrebio reč fašizam.
 
Na jedan kruzer stane oko 3000 ljudi. Neka oni koji žele ilegalne migrante u svojoj zemlji pošalju nekoliko kruzera mjesečno u Tursku i Grčku i neka si ih vode doma. Znači ako Švabama paše to da im ilegalci ulaze u zemlju, mjesečno pošalju deset kruzera, znači 3000x10=30 000 ilegalaca mjesečno. Godišnje to ispada preko 700 000 kruzeraša. Mogu pojačat taj broj da po njih pošalju i avione.
 
Misle Patkar, Balša i ova Videnovićka ako smeste migrante na neku planinu da neće nikad da ih vide. A ovi već sutradan ima da dođu u BG da ih karaju.
Исто као са Шиптарима а онда их Турци спустише с'планина.
Сад већ хоће да буду староседеоци, нама се историја константно
врти у круг јер константно понављамо исте грешке.
 
Mogu samo da zamislim koliko bi zanjištao da ovih 6-7 hiljada migranata u Srbiji dobije papire od Srbije za legalan boravak. A tebe brine to št su migranti nelegalno ušli u Srbiju?
Drugo, kroz Srbiju je prošlo oko 700 000 migranata, samo njih oko 300 je želelo da ostane u Srbiji a azil je dobilo 80. Čemu stalna paranoja i ksenofobija a u vezi par hiljada migranata koji su , ne svojom voljom zaglavljeni u Srbiji? Boško je ljotićevac, sam se time dičio. Nisam nigde upotrebio reč fašizam.

Što se mene tiče vodi ih kući ali me zaobiđi sa tim kurvinskim, liberalnim stavom i tiradom o ljudskim pravima i sirotim migrantima.

Svi stranci koji dođu kod nas i malo se upoznaju sa situacijom u glas nam kažu da nemamo pojma koliko smo srećni što JOŠ UVEK nemamo taj problem, nemamo migrantske kvartove, nemamo konstantne tenzije, sukobe, strah. Nema tih para da se plati bezbednost našeg naroda u gradovima i selima. To što su u EU odlučili da prave džamahiriju od svojih gradova to je njihov problem, sažaljevam slučaj nikada za takvu opciju glasati neću.

Mislim da bi bilo korektno da se sve stranke izjasne o svom stavu po pitanju migracije, čisto da znamo na čemu smo.
Evo vidim i Salvinija mrze ko Ajhmana ali će ponovo da razbije na izborima.
Znam ljude koji ga ne podnose ali će ipak glasati za njega baš zbog isključive politike prema migrantima.
 
Огромна већина грађанства не жели више миграната, а посебно не неко задржавање без рока.
Нису никаква радна снага, нису ништа. Да ваљају, имали би своје државе уређене, па би тамо и остали.
Da ali vi ste Glasali Prstima da želite 7 miliona migranata.

Kako? Pa pisali ste da Asad treba da sruši sopstvene gradove.
 

Back
Top