Poslanica u Skupštini Srbije ima ideju da Vučić bude doživotni predsjednik

mister Franak, vi ste u penziji..da li putujete, imate neki hobi...recimo, da sa putovanja vidimo neke snimke
Penzija je poslednja radost,više nema začta da se radujete.Nisam neki ljubitelj slikanja.Putova sam mnogo imao sam kartu par godina
koštala je preko 5.000 franaka ali nije mi žao pare zaista sam prošo CH uzduž i popreko.Znam da je Boris Tadić je bio u Ženevi da se pohvali
sa nekim autom.Onda i ja otišo u Ženevu i tražio da vidim ali bila je samo koruba pa sam ustanovio da je običan lažov.
 
Penzija je poslednja radost,više nema začta da se radujete.Nisam neki ljubitelj slikanja.Putova sam mnogo imao sam kartu par godina
koštala je preko 5.000 franaka ali nije mi žao pare zaista sam prošo CH uzduž i popreko.Znam da je Boris Tadić je bio u Ženevi da se pohvali
sa nekim autom.Onda i ja otišo u Ženevu i tražio da vidim ali bila je samo koruba pa sam ustanovio da je običan lažov.
protok vremena niko ne moze zaustaviti, na kraju radnog veka odes u penziju, ne mozes se podmladiti...mislio sam na neka putovanja po svetu...na primer, skoknes do Italije, da obidjes dostignuca rimske kulture...
 
protok vremena niko ne moze zaustaviti, na kraju radnog veka odes u penziju, ne mozes se podmladiti...mislio sam na neka putovanja po svetu...na primer, skoknes do Italije, da obidjes dostignuca rimske kulture...
Nije imao pasoš, samo je klošario po CH

Vidim po aerodromima dosta naših nesrećnika koji drže CH putovnicu
 
protok vremena niko ne moze zaustaviti, na kraju radnog veka odes u penziju, ne mozes se podmladiti...mislio sam na neka putovanja po svetu...na primer, skoknes do Italije, da obidjes dostignuca rimske kulture...
U Italiji sam bio na godišnji odmor Mene više zanima dobar sajam recimo u Minhen.
 

Poslanica u Skupštini predložila da Vučić bude doživotni predsednik​

POLITIKA Autor:Nova.rs10. nov 202210:14

Pogledajte prilog 1253381


Play Video
Za četiri dana koliko traje sednica Skupštine o rebalansu budžeta videli smo apsolutno sve: vređanje, incidente na ivici fizičkog obračuna, seksističke izjave, ali i poziv da predsednik Srbije dobije doživotni mandat. Da, dobro ste pročitali - u zemlji koja želi da bude demokratska, gde je normalno da je vlast smenjiva, poslanica Draginja Vlk predložila je Vučić bude novi "večni sin našeg naroda".


Iako smo verovali da će poslednji doživotni predsednik biti Josip Broz Tito, koji je umro pre 42 godine, poslanica SNS Draginja Vlk vratila nas upravo toliko unazad.
Njena izjava u kojoj kaže da Vučić treba da bude doživotni predsednik samo je ogolila kako na demokratiju gledaju poslanici vladajuće većine, te na jasan način pokazuju da je deo poslanika izabrao autokratiju umesto demokratije.




„Nebrojano veliki broj mojih prijateljica i daljih rođaka mi je poslalo poruku nakon obraćanja predsednika da su izuzetno zadovoljni. Pitali su me na koji način možemo da produžimo mandat našem predsedniku da vlada doživotno“, rekla je prilikom svog obraćanja poslanica Vlk.
„Ne znam šta je smešno, mislim da su popustili lekovi, ali sad će sledeća doza“, skandalozno je navela poslanica Vlk.
Nažalost, ne možemo da ne kažemo da je poslanica Vlk potpuno u pravu, jer ništa nije smešno – definitivno je za tugu i žalost šta smo slušamo na sednicama Skupštine.


https://nova.rs/vesti/politika/za-c...ali-ovo-je-ubedljivo-najbesmisleniji-predlog/

***


Za : Da Aleksandar Vucic veliki bude dozivotni predsednik. Lepo bi mu stajalo marsalsko odelo


Prvo da mu vidimo natalnu kartu...ako karta kaze do 2024. ..., ajdeeee dobro... nek ide dozivotni mandat...

Jel tako @Jugoslav Čvarak ? :patkica:


...
 
Prvo da mu vidimo natalnu kartu...ako karta kaze do 2024. ..., ajdeeee dobro... nek ide dozivotni mandat...

Jel tako @Jugoslav Čvarak ? :patkica:


...
Ako je mogao katastrofalan politicar poput Putina dozivotno zajahati drzavu, ne vidim po cemu jedna odmjerena, obrazovana, kulturna, dalekovidna, mudra osoba, koja prije svega ima viziju, ne bi mogla dozivotno vladati Republikom Srbijom.
Pa to je blagoslov.
 
Plašim se da su ga Psihijatrijski Lekovi renderovali impotentnim

Drugarica kakosezvaše više izlazi sa BBC Teorijom
Pa ogromna većina žena na Balkanu (Srbiji) izlazi sa BBC teorijom, da o Balkankama (Srpkinjama) u Americi i ostalim zapadnim državama i ne govorimo. Imam osećaj da je i tebi BBC teorija veoma bliska, mila i draga.
 
Sto je najcrnji crnjak, znacenje izraza dozivotno ne mora da znaci i dugotrajno
44548418_101.jpg
https://static.dw.com/image/44548418_101.jpg
 

Back
Top