Посело за југоносталгичаре и комунисте



има још...али да не претерујемо....Ајмо југословени, орган у шаке и....

Vracarac... Imas neki problem?
Ne vidim razlog da nas zezas, sve su to lepe pesme, koje slave jedno vreme koje ti verovatno ne pamtis uopste (ili ne dovoljno).
Dakle, ili imas komplekse, ili je nesto drugo posredi.
 
Vracarac... Imas neki problem?
Ne vidim razlog da nas zezas, sve su to lepe pesme, koje slave jedno vreme koje ti verovatno ne pamtis uopste (ili ne dovoljno).
Dakle, ili imas komplekse, ili je nesto drugo posredi.

Слободно додај своје фаворите.
И зашто вас зезам, па то су песме уз које смо ми иоле "старији" одрасли.
 
ал'од водке.

Озбољно требаш мање да цугаш
soviet-russian-ussr-anti-vodka-propaganda-poster-vice10_380316344618.jpg
 
Слободно додај своје фаворите.
И зашто вас зезам, па то су песме уз које смо ми иоле "старији" одрасли.

Spominjes organ i tako to, na to zezanje sam mislio.
Dodacu da sam stariji od tebe (pretpostavljam).
Evo mojih favorita, gledaj i uci se:

 
пази стварно...нисам ни приметио. а да ли си старији.....Па када сам ишао у основну ћопа је и даље био жив.

Kad je to bilo? 70-ih, pretpostavljam?
Ako jeste tako, ja sam u to vreme bio gimnazijalac, dakle jurio sam sojke vec, bio na radnim akcijama... Ima toga jos.
 

Back
Top