vardic85
Početnik
- Poruka
- 31
Ljudi molim vas za pomoc, devojka mi je zavrsila Ekonomski fakultet po Bolonji i ima naziv ,,Ekonomista,, da li neko zna,moze li ona predavati u srednjoj skoli?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ljudi molim vas za pomoc, devojka mi je zavrsila Ekonomski fakultet po Bolonji i ima naziv ,,Ekonomista,, da li neko zna,moze li ona predavati u srednjoj skoli?
Ljudi molim vas za pomoc, devojka mi je zavrsila Ekonomski fakultet po Bolonji i ima naziv ,,Ekonomista,, da li neko zna,moze li ona predavati u srednjoj skoli?
Ne mora, cak ni za drzanje nastave na visoj skoli nije neophodno da osoba ima zavrsene akademske studije dovoljne su strukovne, akademske studije su preduslov samo za nastavni kadar na fakultetu.Jel ima zvanje ekonomista,strukovni ekomomista ili diplomirani ekonomista?
Ako hoće da radi kako predavač teorije mora da bude diplomirani ekonomista.
Ljudi molim vas za pomoc, devojka mi je zavrsila Ekonomski fakultet po Bolonji i ima naziv ,,Ekonomista,, da li neko zna,moze li ona predavati u srednjoj skoli?
Ljudi molim vas za pomoc, devojka mi je zavrsila Ekonomski fakultet po Bolonji i ima naziv ,,Ekonomista,, da li neko zna,moze li ona predavati u srednjoj skoli?