Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rabotnik gok pavlik

Zainteresovan član
Poruka
113
Pozdrav za sve moje prijatelje i poznanike sa foruma.najavljen mi je odlazak za Sabettu za 7/8 dana.ako su jos koga zvali vidimo se na aerodromu krajem iduce nedelje.
Svima sve najbolje

Vidim da si bio na Sabeti skoro.Pa kako je zimi tamo,mislim,znam da je hladno,ali me zanima koje je radno vreme zimi,tj koliko sati moze da se radi mesecno,ako radis napolju?Cujem da se salje u sobe kad je vetar jak itd,pa zato pitam.I kakva je situacija sa smestajem?

bekut

Zainteresovan član
Poruka
365
Vidim da si bio na Sabeti skoro.Pa kako je zimi tamo,mislim,znam da je hladno,ali me zanima koje je radno vreme zimi,tj koliko sati moze da se radi mesecno,ako radis napolju?Cujem da se salje u sobe kad je vetar jak itd,pa zato pitam.I kakva je situacija sa smestajem?

Osim zime za koju znas kakva je,sve ostalo je uobicajeno,osim vetra.tada francuzi narocito,zabranjuju rad kranovima,a oni su neophodni kada se radi sa metalokonstrukcijom.ukoliko nisi metalac,malo toga se radi napolju.cak i mi koji to radimo u metalocehu(radionici) imamo problem hladnoce,ali se ne odrazava na broj radnih sati.naravno ako hoces da radis.realno je da se i pored toga napravi bar 270 sati,sto je naravno dovoljno u odnosu na prilike u srbiji.smestaj je:
1.)garadok(obicni kontejneri,4 coveka u sobi)
2.)sabeta(veca soba 8 ljudi)
3.)etap(najveca siba 12 ljudi)
Po meni,najbolji je smestaj na etapu,ali to je relativno.
Nadam se da sam pomogao

Rabotnik gok pavlik

Zainteresovan član
Poruka
113
Osim zime za koju znas kakva je,sve ostalo je uobicajeno,osim vetra.tada francuzi narocito,zabranjuju rad kranovima,a oni su neophodni kada se radi sa metalokonstrukcijom.ukoliko nisi metalac,malo toga se radi napolju.cak i mi koji to radimo u metalocehu(radionici) imamo problem hladnoce,ali se ne odrazava na broj radnih sati.naravno ako hoces da radis.realno je da se i pored toga napravi bar 270 sati,sto je naravno dovoljno u odnosu na prilike u hsrbiji.smestaj je:
1.)garadok(obicni kontejneri,4 coveka u sobi)
2.)sabeta(veca soba 8 ljudi)
3.)etap(najveca siba 12 ljudi)
Po meni,najbolji je smestaj na etapu,ali to je relativno.
Nadam se da sam pomogao
Itekako si pomogao Bekut.Hvala na detaljnom izvestaju:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.