Quantcast

Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

baXter89GSP

Obećava
Poruka
55
Pravilo je da nema pravila i pored svega toga treba ostati normalan, a to je u ovoj situaciji pravo umeće. :dash:[/QUOTE]

Ma ako mi pukne film uzmem dokumenta i predam u Planum za Angolu imam i tamo neku semu ali je dosta losija plata plus nema prijave ali bolje i to nego ovako na radim na papiru

majstorboza

Zainteresovan član
Poruka
138
Ljudi šta da vam pričam... ja sam bo krajem januara na probi i poslao dokumenta početkom februara i dečko iz Zrenjanina, školski drugar od moje supruge, isto je bio samnom na probnom radu i da ironija bude veča "papire" je poslao kasnije od mene tj, krajem februara, i eno ga već mesec i po' u Tjumenu a ja još čekam... :dash::dash::dash::ljutko: Pravilo je da nema pravila i pored svega toga treba ostati normalan, a to je u ovoj situaciji pravo umeće. :dash:

И ја сам писао да су колегу, који је све завршио после мене, звали прошле недеље, и он их одбио :hej::hej::hej::dash::dash::dash:

GUSLIC

Početnik
Poruka
15
Moj kum treba u skorije vreme da ide u Soci (valda) samo sto taj neki lik iz Zemuna vec 10ak dana davi sa vizama i papirologijom. jel nekom sa foruma poznato kad ce se ici i dal je neko isao preko tog zemunca (ne znam dal smem da pisem ime i prezime)

majstorboza

Zainteresovan član
Poruka
138
Не покушавам да браним њихову организацију, али, јуче сам ишао код неуролога КБЦ Звездара, упут под "Хитно",
"Мица убица" ми каже, упут под "Хитно" важи само 12 сати, иди у ДЗ да ти преправе датум, али ми госпођа Мица не каже да не долазим пре 9.
Ја јутрос у ДЗ, данашњи датум, печат, потпис, и у КБЦ око 7:20, млађана "Мица љубичица", вероватно на пракси код "Мице убице": "Седите и сачекајте, а ја ћу Вас обавестити који доктор ће данас примати хитне случајеве.". Кажем: "Хвала." и седнем. У 9:00 ми каже: "III спрат, соба 1". Примљен сам у 11:05.
Хоћу рећи, колико би трајао одлазак у РФ да су и тамо "Мице убице", а 'иљаду-две "пацијената"!?!
Зато опуштено, и ово ће да прође :tambalamba::tambalamba::tambalamba: док не остаримо:deda2:

sajkona

Obećava
Poruka
52
Nije mi jasan šablon po kojem šalju lude koji su posle nas predali dokumenta a za isto posao konkurisali tj. radno mesto? :think:

To je neki fenomen i nepoznat sablon :eek: kada sam ih zvao pocetkom marta da upravo to pitam cevek me je pitao za koji posao sam konkurisao, na odgovor bravar-cevar, e jbg.. da si bravar sad bi isao trebaju nam bravari moras jos malo da pricekas, u tom momentu je bilo :dash:

majstorboza

Zainteresovan član
Poruka
138
za koji posao sam konkurisao, na odgovor bravar-cevar, e jbg.. da si bravar sad bi isao trebaju nam bravari moras jos malo da pricekas, u tom momentu je bilo :dash:

Возиш кола!?! Еееее јбг, нама требају пешаци :guza::guza::guza:

- - - - - - - - - -

Нашао сам код кога је "Мица убица" испекла занат!

https://www.youtube.com/watch?v=Upe27qFIG94

JELENA8521

Zainteresovan član
Poruka
360
Pozdravljam sve koji ovde kuckaju..., neko iz dosade, a neko iz potrebe. Veoma sam se "razonodio" čitajući ove Vaše žalopojke.
Valjda u ovom ludom vremenu smo se odvikli da pričamo kako smo zadovoljni. Nemojte sve gledati tako crno, živnite malo ima u životu i veselih stvari.
Posla je bilo i biće ga uvek, ko hoće da radi, neće sigurno umreti od gladi.
Obišao sam pola planete da bih normalno zarađivao i hranio porodicu, pa me malo i nerviraju ove supruga što kukaju kako će bez muževa....?, a potom kažu snaći ćemo se nekako.
Još kad pročitam od majstora da ih posle radnog vremena Ruskinje ne zanimaju..., ma dajte ljudi ne folirajte se, bolje je da ćutite, više će vam se verovati.
Iz ličnog iskustva znam da majstori samo o tome pričaju i na to misle. Jedva uspevam da ih zadržim da rade do kraja radnog vremena, a kad je gotovo sa radom, onda juriš (kao stampedo) u život.
A da..., nisam rekao da radim kao šef gradilišta. Sad sam trenutno u Rusiji.

Još jednom Vas sve pozdravljam, nemojte zameriti..., možda će se neko osećati prozvanim, ali to je realnost života nas terenaca.

"REALNOST ZIVOTA NAS TERENACA"?????????????Ako ti juris na Ruskinje kao stampedo,pricaj u svoje ime...ovde ima i normalnih porodicnih ljudi kojima je stran takav nacin zivota.Kazes obisao si pola sveta...ne bi se bas reklo iz prilozenog posta...Pozzzz

Владан

Buduća legenda
Poruka
31.132
pa se oko toga cimao gde da napravi novi račun i pristali su mu da to ne bude Raifeisen banka:
Рајфајзен и не треба да буде већ Интеза.
I to može i te kako predstavljati problem, a ne samo to, nego što kad te "navataju" bilo na aerodromu bilo po gradu ili gradilištu, traže ti novac pa te puste na nekoliko dana pa onda opet u krug, dođe drugi cajac pa te jaši.
Мени је битно да ми не забране улазак у РФ на дужи низ година. Све остало је мање важно.

Да ли фирма Велестрој организује посебан лекарски преглед без овог нашег?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.