Posao u Novom Sadu

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
Dobar dan.

Preselio sam se u Novi Sad, morao sam..Da ne objašnjavam zašto..Prihvatio sam bilo kakav posao koji sam mogao naći da bih imao nekakva primanja za početak dok se ne snadjem i u međuvremenu nađem drugi lakši posao. Posao mi je našao brat od tetke preko svog gazde. Radim na jednoj zgradi, teške fizičke poslove, već 2 dana dodjem sa posla nisam ni za šta. Radim kao mazga, a dnevnica nije neka. Udišiš prašinu i lepak ceo dan dok pauzu nemamo uopšte, ni 10 min.

Da li neko može da mi predloži neki normalan posao od minimum 40.000- 45.000 din mesečno u Novom Sadu? Bio bih mu jako zahvalan!
 
Drug je trazio posao od 40-45k u NS koji nije fizicki tezak i ne zahteva neko znanje i nije uspeo da pronadje. Na kraju je radio u magacinu sa gajbama za 45k. Ne znam sta gledas od oglasa, ni da li imas C kategoriju, ali ako imas secam se da je u gradskom prevozu bilo reklama da traze vozace u trznim centrima. Nije tesko pronaci posao vozaca C kategorije cak i bez iskustva. Gledaj preko jooble sajta tu ces pre naci.
 
Drug je trazio posao od 40-45k u NS koji nije fizicki tezak i ne zahteva neko znanje i nije uspeo da pronadje. Na kraju je radio u magacinu sa gajbama za 45k. Ne znam sta gledas od oglasa, ni da li imas C kategoriju, ali ako imas secam se da je u gradskom prevozu bilo reklama da traze vozace u trznim centrima. Nije tesko pronaci posao vozaca C kategorije cak i bez iskustva. Gledaj preko jooble sajta tu ces pre naci.
Nazalost imam smao B kategoriju.
 
Skoro uvek ima otvorena radna mesta u Mercatoru,Univeru, Lidlu i tako to...
Pogledaj ovde da li ima nesto za tebe.
https://poslovi.infostud.com/oglasi-za-posao/novi-sad
Gledao sam komentare radnika za Maxi i Univer, svi su bili negativni - pročitao sam ih na stotinu.. Šta uopšte muškarac da radi u tim trgovinskim lancima?
Možda pakete raznose, dopunjavaju rafove, održavaju čistoću..I kolike bi plate tu mogle biti?
 
Kurirska sluzba, kladionica, taksi, magacin...
Cuo sam da je u MaxBetu plata oko 60.000 din. Nažalost ne pratim sport, a u opisu posla piše "poželjno praćenje sporta". Navijaš rulet i otkucavaš tikete, jel to? Jel to komplikovano uopšte i kakav je to posao? Nemam iskustva.. Taksi hm, mozda to al nemam predstavu koliko se to plaća i dal moram da koristim svoj auto..
 
Gledao sam komentare radnika za Maxi i Univer, svi su bili negativni - pročitao sam ih na stotinu.. Šta uopšte muškarac da radi u tim trgovinskim lancima?
Možda pakete raznose, dopunjavaju rafove, održavaju čistoću..I kolike bi plate tu mogle biti?
Ja sam davno radila u Metrou. Vidjala sam i muske kasire u Lidlu. Da, dopunjavaju se rafovi, usluzuju kupci, radi na kasi, neki voze i onaj mali viljuskar.
Nista tesko to nije. Mislim da im je plata tu oko 40-50k.
 
Gledao sam komentare radnika za Maxi i Univer, svi su bili negativni - pročitao sam ih na stotinu.. Šta uopšte muškarac da radi u tim trgovinskim lancima?
Možda pakete raznose, dopunjavaju rafove, održavaju čistoću..I kolike bi plate tu mogle biti?
Druze sta bi ti, ne zivis u Svajcarskoj, Luksemburgu nego u Srbiji. Ljudi u Americi rade sta mogu i to dva posla u isto vreme. Ne znam sta je sa ljudima da misle da mogu da biraju poslove. Ne verujem da prosecan Nemac moze da kaze necu ovo da radim, vec cu ovo, a kamoli Srbin. Ne znam kolika je dnevnica, ali nakon dve nedelje ce ti biti lakse. Ja sam unosio ugalj preko leta i u pocetku je bilo tesko, ali izdrzis i posle radis bez problema.
 
Gledao sam komentare radnika za Maxi i Univer, svi su bili negativni - pročitao sam ih na stotinu.. Šta uopšte muškarac da radi u tim trgovinskim lancima?
Možda pakete raznose, dopunjavaju rafove, održavaju čistoću..I kolike bi plate tu mogle biti?
pa to što si muško ne znači da ne možeš da radiš na kasi

Imaš Lear i Aptiv,čuveni dvojac,nisam nikada radio tamo ali sam čuo da je teško,stojiš celu smenu i motaš one kablove na traci
ali u svakom slučaju nije sigurno teže od gradjevine,plus slična je plata ako ne i bolja ja mislim
Barovi i restorani po gradu stalno traže konobare,šankere,pomoćne šankere,pomožne radnike u kuhinji itd
probaj da odeš u promenadu,raspitaj se da li nekom treba radnika,koliko sam shvatio pozicija obezbedjenja je deficitarna često
Ako imaš B kategoriju picerije često traže dostavljače
Ako imaš bajs probaj Eko kurir,Wolt,Glovo
 
Probaj da nadjes neke poslove dostave, nije neka plata al sa baksisem mozda uspes da izvuces oko 40 ili neku hiljadu vise, ja sam uspevao doduse ne u NS
Gledao sam komentare radnika za Maxi i Univer, svi su bili negativni - pročitao sam ih na stotinu.. Šta uopšte muškarac da radi u tim trgovinskim lancima?
Možda pakete raznose, dopunjavaju rafove, održavaju čistoću..I kolike bi plate tu mogle biti?
Radio sam i to, u nekom drugom lancu za 26 hiljada a radis sta god zatreba od kase, dopune rafofa, istovara kamiona...
 
Cuo sam da je u MaxBetu plata oko 60.000 din. Nažalost ne pratim sport, a u opisu posla piše "poželjno praćenje sporta". Navijaš rulet i otkucavaš tikete, jel to? Jel to komplikovano uopšte i kakav je to posao? Nemam iskustva.. Taksi hm, mozda to al nemam predstavu koliko se to plaća i dal moram da koristim svoj auto..

Ma i da ne pratis nauci se to brzo. Zeznuto je sto tu ima brdo stvari, neke kladionice i nemaju rulet ali sve imaju tikete, kladjenje uzivo, loto, bingo, aparate itd... sto cuda, kuvanje kafe itd... jbg nije nijedan posao lak, ali bolje je i biti u toplom preko zime nego na gradjevini. Probaj pa vidi.
 
Druze sta bi ti, ne zivis u Svajcarskoj, Luksemburgu nego u Srbiji. Ljudi u Americi rade sta mogu i to dva posla u isto vreme. Ne znam sta je sa ljudima da misle da mogu da biraju poslove. Ne verujem da prosecan Nemac moze da kaze necu ovo da radim, vec cu ovo, a kamoli Srbin. Ne znam kolika je dnevnica, ali nakon dve nedelje ce ti biti lakse. Ja sam unosio ugalj preko leta i u pocetku je bilo tesko, ali izdrzis i posle radis bez problema.
Radi ovo sad jer nema nista drugo, a hoce da proba da nadje bolji posao jel zabranjeno traziti bolje? Prosecan Nemac ne radi na mesalici i ne vozi kamion, to rade Balkanci eto toliko, a nije isto ni da li radis par meseci tokom leta ili treba ceo zivot
 
pa to što si muško ne znači da ne možeš da radiš na kasi

Imaš Lear i Aptiv,čuveni dvojac,nisam nikada radio tamo ali sam čuo da je teško,stojiš celu smenu i motaš one kablove na traci
ali u svakom slučaju nije sigurno teže od gradjevine,plus slična je plata ako ne i bolja ja mislim
Barovi i restorani po gradu stalno traže konobare,šankere,pomoćne šankere,pomožne radnike u kuhinji itd
probaj da odeš u promenadu,raspitaj se da li nekom treba radnika,koliko sam shvatio pozicija obezbedjenja je deficitarna često
Ako imaš B kategoriju picerije često traže dostavljače
Ako imaš bajs probaj Eko kurir,Wolt,Glovo
Hvala ti. Radio bih kao obezbedjenje ali za tako nesto mislim da svuda traže neke sertifikate ili sam bar do sada samo naletao na oglase gde se striktno traže sertifikati, a ja to nemam. Za Glovo sam danas čuo, koristiš svoj automobil ili biciklo i razvoziš po gradu..
 
Hvala ti. Radio bih kao obezbedjenje ali za tako nesto mislim da svuda traže neke sertifikate ili sam bar do sada samo naletao na oglase gde se striktno traže sertifikati, a ja to nemam. Za Glovo sam danas čuo, koristiš svoj automobil ili biciklo i razvoziš po gradu..
Drugar je na kratko radio u promenadi kao security,nisam sad 100 % siguran ali tu mislim da ne moraš odmah da imaš sertifikat,posle ti valjda oni srede sve i odbiju od plate za to ili tako nešto
 
Druze sta bi ti, ne zivis u Svajcarskoj, Luksemburgu nego u Srbiji. Ljudi u Americi rade sta mogu i to dva posla u isto vreme. Ne znam sta je sa ljudima da misle da mogu da biraju poslove. Ne verujem da prosecan Nemac moze da kaze necu ovo da radim, vec cu ovo, a kamoli Srbin. Ne znam kolika je dnevnica, ali nakon dve nedelje ce ti biti lakse. Ja sam unosio ugalj preko leta i u pocetku je bilo tesko, ali izdrzis i posle radis bez problema.
Druže vidi sta je oglasa po internetu, a i svi živi traže radnike..Problem je samo naći nešto što ti odgovara jer danas prosečan radnik u Srbiji radi 2 radna vremena.
 
Hvala ti. Radio bih kao obezbedjenje ali za tako nesto mislim da svuda traže neke sertifikate ili sam bar do sada samo naletao na oglase gde se striktno traže sertifikati, a ja to nemam. Za Glovo sam danas čuo, koristiš svoj automobil ili biciklo i razvoziš po gradu..
A vidi, svaki posao ima nesto negativno. Nemam iskustva sa drugim ali eto te velike trgovine su ono sto neko kaze u toplom, nije teski fizicki tad, prijavljen si, ne traze obicno nikakve kvalifikacije, za pocetak dusu dalo.
 
Radi ovo sad jer nema nista drugo, a hoce da proba da nadje bolji posao jel zabranjeno traziti bolje? Prosecan Nemac ne radi na mesalici i ne vozi kamion, to rade Balkanci eto toliko, a nije isto ni da li radis par meseci tokom leta ili treba ceo zivot
Iznerviralo me je sto je rekao sta radi muskarac u trznom centru, a nece da radi muski posao na gradjevini zato sto je tezak. Onda na drugoj temi procitam ne mogu da radim smenu zbog ovoga, ja zbog onoga. Pa shvati gde zivis. Trazi bolje, ali malo realno da gledamo na stvari. Nemas mnogo izbora u Srbiji
 
Sedi na bajs i raznosi porudzbine na glowo svoj si gazda
Zvuci interesantno. Kako to funkcioniše? Dobijem porudzbinu na aplikaciju, i na google map mi pokaze gde treba da odem po porudzbinu u koji restoran pa onda na odrediste (npr neka ulica u gradu i zgrada), dodjem do stana i isporučim i to je to. Koliko za 8 sati tu moze da se zaradi i dal je isplativo? Kako placa aplikacija na racun ili?
 

Back
Top