Quantcast

Posao preko interneta u Americi

Milos_Milos9194

Početnik
Poruka
6
Pozdrav ljudi, zanima me da li neko zna ili ima kontakt za neki administrativni posao, neko unosenje podataka, piskaranje ili popunjavanje preko kompa u Americi za neke tako firme ili one kompanije koje rade transport kamionima a da to nije dispecovanje? Treba mi za mladju sestru, hitno je. Hvala vam. :)

cronnin

Domaćin
Moderator
Poruka
3.773
Видиш, то би и мене занимало. Имам комшиницу која је болесна и спречена да ради, па ако неко зна нешто конкретно за те досадне и баналне послове који могу да се обављају преко интернета и који се плаћају по учинку, нека јави.

Smartanabil

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.429
problem je sto moras imati odredjene vestine da bi radio na netu i zaradio. ja radim nesto sto nije lako,radi mcpa marketing ali cuo sam da ima posao bejbisitera,znaci da nadgledas bebe recimo neke porodice u americi i satnica je dobra. ako neko zna gde se mogu prijaviti neka daju link.
Za bejbisitera moras da imas licencu ; barem koliko sam ja upucen ; mozda gresim ali cisto sumnjam

Silviana Dzons

Početnik
Poruka
10

Silviana Dzons

Početnik
Poruka
10
Видиш, то би и мене занимало. Имам комшиницу која је болесна и спречена да ради, па ако неко зна нешто конкретно за те досадне и баналне послове који могу да се обављају преко интернета и који се плаћају по учинку, нека јави.
Online job
Registruj se https://sft21.infaceinvestgroup.com/semper-fidelis-team/sft21/SilvianaDzons/sign-up
20190928_210809.png

Silviana Dzons

Početnik
Poruka
10
Okej, ali me samo zanima koji bi posao tu moja sestra mogla da radi?
Ne radis nista.Ulozis 30 dolara i uclanis nekoga za 30 dana,potpises ugovor i dalje ukljucujes ljude....sto ih vise ukljucis bolje ti je.Mada i sa jednim direktnim clanom imas neku zagarantovanu sumu.
Pogledaj video pa razmisli...I ja sam nova,ali razmisljam sto da ne...30 dolara sam 300 puta vec spizdila na gluposti...pa sto nebi ulozila u nesto sto ce mi se visestruko vratiti.

Silviana Dzons

Početnik
Poruka
10
Ne radis nista.Ulozis 30 dolara i uclanis nekoga za 30 dana,potpises ugovor i dalje ukljucujes ljude....sto ih vise ukljucis bolje ti je.Mada i sa jednim direktnim clanom imas neku zagarantovanu sumu.
Pogledaj video pa razmisli...I ja sam nova,ali razmisljam sto da ne...30 dolara sam 300 puta vec spizdila na gluposti...pa sto nebi ulozila u nesto sto ce mi se visestruko vratiti.
Zato treba da pogledas snimak ili video mozda ce ti biti jasnije...