Poruke koje vam šalje univerzum iznova i iznova

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Totalno neverovatno je to, sto mi univerzum svakodnevno porucuje kako je za mene bolje da sve sto mogu završim na vreme, jer mi se tako mnogo više prilika otvara, ali, sta da se radi, izgleda da više volim da idem glavom kroz zid i propuštam prelepe prilikice ili da se više nego obično pomucim za njih

Šta vama nešto porucuje iznova i iznova da prestanete da radite i vi ste toga svesni, i svesni ste da ce vam biti bolje, ali avaj ne, vi ne prestajete

Ps: ne znam bolji naslov da sklopim
#mozepomoc

*pustinjakinja

Buduća legenda
Poruka
28.267
Da se upišem na temu :)

Jedna od čestih "poruka" koju ne slušam dok ne udarim o zid je da ljudi nisu onoliko dobri koliko ih ja želim videti i da je prvi instinkt obično i najtačniji.
Nisam to još naučila jer prosto volim svima dati jednaku šansu. Problem je što tu šansu pružim više puta, nepotrebno.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.