Najdrazi moj,
Bila sam mala devojcica kada sam te prvi put videla i kada sam se ocajnicki zaljubila. Vratila sam se kuci. Osetila prve ljubavi, ali nista nije bilo kao sto je bilo sa tobom. Krenula sam kod tvoje zene u goste a tebe sam videla ispred zgrade, kako popravljas neki auto. Gledala sam te u odsjaju popodnevnog sunca. Znala sam da si ti covek mog zivota. Malo mi je bilo krivo, jer si bio ozenjen, ali sam znala da cu docekati svojih pet minuta. Dosli su posle 17 godina. Proveli smo 10 predivnih meseci, verovala sam da cemo zauvek biti zajedno, ali i nisi bio dovoljno muskarac da kazes svima sta zelis, a to sam ja. Ja sam prihvatila tebe, tvoju decu kao svoju. Ja mislim da te vise ne volim, ali ti kazes da me volis. Svi moji momci posle tebe kazu, da sam jos uvek zaljubljena u tebe i da je to dzaba. Ja te mnogo volim kao prijatelja.