Quantcast

Poruka svima koji bacaju petarde..

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.260
Ja sam sa svojim sada i pokojnim psom vezbala tako sto sam ga kod prve grmljavine ucila da laje na
nju, govoreci mu neke ne tako poeticne srpske psovke, ali povisenim tonom tako da je jedva cekao
neku takvu katastrofu da pocne da laje i da joj sve po spisku. Inace nije ni umeo da laje.
E, sa ovim novim to nazalost nije uspelo, nije bas da umire od straha, ali ako smo na ulici odmah
trci u pravcu kuce, trauma oko Nove godine traje samo tu noc, ujutru je vec sve zaboravio i ponasa se
normalno.

Poruka
16.274
Nisu svi psi isti .Kao i mi , svaki ima svoj karakter.Moj pas kojeg sam davno , zbog bolesti , morala da uspavam , nije imao strah od petardi i grmljavine .Ponasao se kao da se svadja sa zvukom .Nije ni hteo da udje unutra .
Ali , ovaj je druga prica .On se i grmljavine boji .Znaci , mora da bude u sobi sa nama .
Moje udomljene kuce nisu toliko plasljive .Udju i one , ali nema tresenja , nervoze , barem ne primecujem to kod njih .Verovatno su na neki nacin navikle , iopak su zivele na ulici.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.