Порука модератора

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Поштовани!

Интернет је добра ствар али понекад има проблем -човечанска мисао. Ми не можемо њју контролисати. У свету постоју људи који нису сасвим нормални и ствар ту је и у мишљењју, и у телесној болести (мислим на главу).

О чему причам? - Пример. Дошао је у једном дану према мому духовному оцу на Исповест један човек и говоре: "Ја сам Свети Дух...". Отац није изненађио и одговорио: "Иди, иди и никому о томе не говори". Таквих људима (сигурна сам да разумете) постоје доста много. То је једнонаставно болест и мозака, и души. И проблем има кад ови људи имају комп и Нет.

Сада ми на Форуму имамо проблем.
Много молим, имајте трпљење. То неће бити стално. Ситуација под контрољем. И СисАдмин Форума, и ја радим о томе. Све ће бити у реду.

Али хтела би замолити вас да би ви кад видете неки абнормалности у приче неког онда не треба одговаривати му. Он неће разумети вас и онда ће бити једнонаставно пустеприче. Али такви људи само и чекају да би ви казали нешто. То је њихова црна тактика. Ако то ће бити тако онда не треба говорити са њима стога онда они ће писати и писати на форум. Ово је као уље за огањ. Они дужни бити као "нула" и мој рад је избацити њихови поруке или решавати овај проблем са СисАдмином. Чувајте вашу вредну рећ. Гледајте пажљиво "ко је ко". Рећ увек добро и много говоре о човеке.

Молим, пишите за ме ако нешто неће бити у реду.

Претходно много захваљјуем.

Жељим добро и пуно одморати.

Срдачни поздрав свима!
 
freewill:
Алjона:
Hahahahahaaa...драги Слобо...:D видела сам једног у прозору :D
:idea: Da li je pitao za mene? :wink:
Veliki pozdrav! :D

:D Па наравно, наравно, казао је да би ти чекао га на хладно пиво и чевапчиће :wink: Без овог јела он не може добро летети.

Срдачни поздрав!
 
Алjона:
freewill:
Алjона:
Hahahahahaaa...драги Слобо...:D видела сам једног у прозору :D
:idea: Da li je pitao za mene? :wink:
Veliki pozdrav! :D

:D Па наравно, наравно, казао је да би ти чекао га на хладно пиво и чевапчиће :wink: Без овог јела он не може добро летети.

Срдачни поздрав!
:lol: :lol: :lol:
 
Алjона:
Кааасторе, душо драго :cry: (кроз сузи) па мислила сам да нећеш се вратити :arrow: :D Ураааа! Драго ми је да те видим! Мој велики поздрав за те!

A draga Aljona,pa tu sam ja,pratio sve sta se desava i cekao pravi momenat da se ukjucim,mislim da je vreme za povratak i da je vreme da se opet okupi jedno lepo drustvance koje ce na jedan lep i kulturan a pre svega dostojanstven nacin braniti svoja ubedjenja i suceljavati svoja misljenja bez medjusobnih uvreda,pozdrav! :wink:
 
Christadelphian:
Алjона:
Ако видим на нашем Форуму је тихо...
Хвала Богу!

Pa kad ti nisi bila tu da pravis svadje !!!!


Sala, sala!!! :lol:
Pozdrav Alojici

:D Децо, децо, не мојте свађати се стога ваша мама неће бити задовољна :D

Велики поздрав, драги Кристо!
 
Kastor:
Алjона:
Кааасторе, душо драго :cry: (кроз сузи) па мислила сам да нећеш се вратити :arrow: :D Ураааа! Драго ми је да те видим! Мој велики поздрав за те!

A draga Aljona,pa tu sam ja,pratio sve sta se desava i cekao pravi momenat da se ukjucim,mislim da je vreme za povratak i da je vreme da se opet okupi jedno lepo drustvance koje ce na jedan lep i kulturan a pre svega dostojanstven nacin braniti svoja ubedjenja i suceljavati svoja misljenja bez medjusobnih uvreda,pozdrav! :wink:

...и како казао један познати момак 8) "I'm back!" (мислим на Терминатора3) :D хахаа (шала). Све најбоље, сунце!
 
Алjона:
Kastor:
Алjона:
Кааасторе, душо драго :cry: (кроз сузи) па мислила сам да нећеш се вратити :arrow: :D Ураааа! Драго ми је да те видим! Мој велики поздрав за те!

A draga Aljona,pa tu sam ja,pratio sve sta se desava i cekao pravi momenat da se ukjucim,mislim da je vreme za povratak i da je vreme da se opet okupi jedno lepo drustvance koje ce na jedan lep i kulturan a pre svega dostojanstven nacin braniti svoja ubedjenja i suceljavati svoja misljenja bez medjusobnih uvreda,pozdrav! :wink:

...и како казао један познати момак 8) "I'm back!" (мислим на Терминатора3) :D хахаа (шала). Све најбоље, сунце!

:wink: 8) :lol: :P
 

Back
Top