Portparol EU: Srbija da uvede sankcije Rusiji

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.359
Владимир Ђукановић прекјуче у емисији "Ново јутро" на ТВ Пинк:

"Постоје у Србији они који воде неодговорну политику.Можете да дођете и да кажете људима,јер је то допадљивo да се чује,ми ћемо сад да причестимо нашу војску у Лазарици и крећемо у битку за Косово и Метохију.И садa кад приђете тим људима и кажете им да то није баш рационално,они ће вам рећи да сте ви издајник.Шта ви онда имате са тим људима да причате?Али када се ви посветите томе,па кренете људима да објашњавате да то стварно није нормално,да би заратили са НАТО пактом,да је то скроз сулудо,рационалан свет ипак буде у некој већини.Ви имате ситуацију да вам дође на ваш скуп Ивица Дачић у СЦ Бањица,и прича вам не знам о Мајци Русији,па то је толико неодговорно и шта ви сад ту да коментаришете? Видите да неко долази на тако примитиван начин и гледа да придобије те људе којима је симпатично да то чују.И сви којима је симпатично то да чују,када их питате на крају,па добро ми ћемо сутра скроз да станемо на страну Русије,а хоћете ли сутра санкције,јел хоћете да вам деца не раде,хоћете да немамо радна места и да нам оду инвестиције? Људи морате да будете одговорни! Могли смо и ми на изборима да лупетамо како ћемо да уђемо у ОДКБ и да овде направимо седиште Руске думе.Све је то лепо али то није добро за нашу земљу"
Погани изрод, по њему је најбоље да се потурчимо или покатоличимо, то ће значити да као шиптари или хрвати имамо јаке савезнике. На изборима лагали како су неутрални, смрдоње.

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.359
Možda deluje neverovatno,ali neki neimenovani izvori su to i predvideli pre izbora.Izaći ću sa tačnim podacima ko je i kad to rekao kada sve bude gotovo...

Ljudi ovde ne kapiraju da SVE, bukvalno SVE partije u parlamentu su PRO-EVROPSKE odnosno za EU.
Остаје да се гласа за СРС. Кад не смета ЕУ усрашки ХДЗ, шта има да им смета четнички СРС.

Poruka
11.453
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.