PORTAL TELEGRAF.rs OBJAVIO MAPU SRBIJE BEZ KOSOVA !!!

Поткрепи тврдњу нечим конкретним, не било ти заповеђено. И ја могу да кажем да сам јапански цар.
Не тражим да ми верујеш. Заправо, ако мислиш да је глупост ово што причам, слободно игнориши.
Немам конкретне доказе за ове тврдње. Нисам близак власти, нити у било којој странци. А немам ни приступ информацијама обавештајних служби.

Али живим у овој Србији, и прилично сам упознат са политичким дешавањима задњих 20 година.
Србија, држава која је била у рату са НАТО савезом и добрим делом Европе, након пораза се безусловно креће ка Европској Унији. Чак и ова власт, која је у почетку прокламовала ту Европу као смртне непријатеље, сад нам говори како не постоји други пут за нас, осим ка тој Унији.
Шиптари су прогласили независност. Свака нормална држава би интервенисала. Свака држава би покренула војску да брани свој народ. Не, ми нисмо прстом макли да спречимо Мартовски Погром.
У реду, прогласили смо власт која је то дозволила за издајнике.
Гласамо за власт која је увек била отворено против Европе.
Следеће дешавање, та власт подржава Европу.
Колико година је прошло откако је Николић дошао на власт? Колико година је прошло, и колико је се конкретних корака десило за повраћај Косова?

Ми треба да отмемо Косово од Албанаца. Заправо, треба да га отмемо од Американаца. Треба да га отмемо од Европске Уније?
Шта ми радимо?
Ми тражимо чланство у Европској Унији. Нама ММФ и Светска Банка диктирају колики порез треба народ да плаћа, и колика треба цена струје да буде. Наше компаније су власништву странаца.
Ми треба од непријатеља да узмемо Косово. Ако треба, морамо и у рат да кренемо. То јест, ако шелимо да повратимо нашу територију.
А заправо, ми активно идемо потпуно супротно. Ми повијамо реп пред непријатељом, и радимо све што они од нас захтевају.
Србија је изгубила Косово, а више од тога, изгубила је и своју независност.
 
Не тражим да ми верујеш. Заправо, ако мислиш да је глупост ово што причам, слободно игнориши.
Немам конкретне доказе за ове тврдње. Нисам близак власти, нити у било којој странци. А немам ни приступ информацијама обавештајних служби.

Али живим у овој Србији, и прилично сам упознат са политичким дешавањима задњих 20 година.
Србија, држава која је била у рату са НАТО савезом и добрим делом Европе, након пораза се безусловно креће ка Европској Унији. Чак и ова власт, која је у почетку прокламовала ту Европу као смртне непријатеље, сад нам говори како не постоји други пут за нас, осим ка тој Унији.
Шиптари су прогласили независност. Свака нормална држава би интервенисала. Свака држава би покренула војску да брани свој народ. Не, ми нисмо прстом макли да спречимо Мартовски Погром.
У реду, прогласили смо власт која је то дозволила за издајнике.
Гласамо за власт која је увек била отворено против Европе.
Следеће дешавање, та власт подржава Европу.
Колико година је прошло откако је Николић дошао на власт? Колико година је прошло, и колико је се конкретних корака десило за повраћај Косова?

Ми треба да отмемо Косово од Албанаца. Заправо, треба да га отмемо од Американаца. Треба да га отмемо од Европске Уније?
Шта ми радимо?
Ми тражимо чланство у Европској Унији. Нама ММФ и Светска Банка диктирају колики порез треба народ да плаћа, и колика треба цена струје да буде. Наше компаније су власништву странаца.
Ми треба од непријатеља да узмемо Косово. Ако треба, морамо и у рат да кренемо. То јест, ако шелимо да повратимо нашу територију.
А заправо, ми активно идемо потпуно супротно. Ми повијамо реп пред непријатељом, и радимо све што они од нас захтевају.
Србија је изгубила Косово, а више од тога, изгубила је и своју независност.
moras shvatiti razliku izmedju osvojiti i zadrzati

za osvajanje ti treba jaka podrska , jaca vojska , zelja stanovnistva da se siri

za zadrzavanje ti sve to isto treba plus stanovnistvo koje se oseca drzavljaninom te teritorije , tog osvajackog entiteta.

zato je krim lako povracen

zato cemo kosovo tesko vratiti, moramo osvojiti interes najvece sile , amerika na balkanu ,

moramo imati jak standard da nam oni zavide , na kraju i vojsku koja ce intervenisati nakon neke problematicne situacije.

onda ga naseliti , bez zlostavljanja starosedelaca , narodom koji zeli da bude tamo.

dugorocno je to
 
Српска власт је продала Косово. Не разумем како појединци то више не могу да схвате.
Да је могло нешто да се уради поводом тог питања, до сад би се урадило.
Власт је потпуно свесна да је Косово завршена прича.
Али та иста власт не жели да изгуби своју позицију, па народу константно продаје маглу. А у исто време мора да прилагоди народ на истину.
Полако, све више ћемо виђати овакве поруке.
А овим темпом, за 50 година ћемо Вучића предлагати за свеца. Ипак је он Преподобни Спаситељ, који је дао све да се задржи Косово.
А белокапци ће се кикотати као манијаци.

Ako damo Kosovo za 50 godina necemo imati ni Presevo ni Sandzak ni Vojvodinu a ni Rep. Srpsku........ Ako je Kosmet zavrsena prica o cemu se onda pregovara, zasto traze od nas da ga priznamo, zasto ga nije priznalo pola sveta, zasto nisu u UN i drugim organizacijama, znaci nije zavrsena prica. Ne podmeci
 
Ako damo Kosovo za 50 godina necemo imati ni Presevo ni Sandzak ni Vojvodinu a ni Rep. Srpsku........ Ako je Kosmet zavrsena prica o cemu se onda pregovara, zasto traze od nas da ga priznamo, zasto ga nije priznalo pola sveta, zasto nisu u UN i drugim organizacijama, znaci nije zavrsena prica. Ne podmeci
Резолуција 1244 је донета пре 20 година.
Мартовски Погром је се десио пре 15 година.
Косово је прогласило независност пре 11 година.

Какви преговори?
Преговори су се завршили пре 20 година.
Срба на Косову је све мање. Срби у Србији све мање помињу Косово.
Кога интересује да ли је Бурунди за или против независности Косова?
Док су НАТО и ЕУ за независност, небитно је шта мисли остатак света. Ти не можеш да пређеш границу са Косовом, и да кажеш да је то твоја земља и да не признајеш власт Приштине. Онај са белом капицом ће ти забранити, а ти можеш цео дан да фркћеш како Бурунди не признаје Косово.

Шта бре има више да се преговара? Шта има да се чека?
 
Kakvi su to pritisci? Samo po tabloidima vidim te pritiske a u stvarnosti nigde.

Stigne pancir na vežbu, znači na par dana. Region grakne a Hojt doleće u kimonu. Do skoro smo imali neke pokušaje uvođenja KiM u interpol, unesko, imali smo rezoluciju o genocidu u Srebrenici. Dalje, koliko je bilo nekih sastanaka eurokomunističkih komesara u Briselu u vezi KiM gde smo morali da prisustvujemo. To što se čisto politike tiče. A postoje i ekonomski pritisci.
 
Stigne pancir na vežbu, znači na par dana. Region grakne a Hojt doleće u kimonu. Do skoro smo imali neke pokušaje uvođenja KiM u interpol, unesko, imali smo rezoluciju o genocidu u Srebrenici. Dalje, koliko je bilo nekih sastanaka eurokomunističkih komesara u Briselu u vezi KiM gde smo morali da prisustvujemo. To što se čisto politike tiče. A postoje i ekonomski pritisci.
Kolega Srborus je objasnio da imamo više investicija sa zapada nego Aljbanci komplet tako da ekonomski pritisak ne vidim. Pritisak postoji oko ruskog naoružavanja ali čak ni tu još ništa osim pretnji nije krenulo da se sprovodi pa ni neke sankcije. Jedini pritisak koji ja vidim je nećete u EU ako to ne rešite a po meni to nije pritisak jer i da rešimo Kosovo opet nas ne bi primili jer se reformišu.
 
Ово је ужас. Ако наша бедна држава и њени тзв.органи НЕ РЕАГУЈУ- то је дефинитивно ЗНАК ДА ЈЕ ДОШАО КРАЈ ОВОЈ ВЛАСТИ..... ТОТАЛНО СУ ПОЛУДЕЛИ.........
sta se gubis ti tihomire ? Pa prvi ti je Marko zelim da aplaudiram Vucicu Djuric prosle nedelje javno izjavio da siptarski politicari moraju da postuju Ustav Kosova,kada je u pitanju srpska lista. Alo bre matoro puvalo,iz Beograda porucuju da Siptari moraju da postuju Ustav Kosova
 
Kolega Srborus je objasnio da imamo više investicija sa zapada nego Aljbanci komplet tako da ekonomski pritisak ne vidim. Pritisak postoji oko ruskog naoružavanja ali čak ni tu još ništa osim pretnji nije krenulo da se sprovodi pa ni neke sankcije. Jedini pritisak koji ja vidim je nećete u EU ako to ne rešite a po meni to nije pritisak jer i da rešimo Kosovo opet nas ne bi primili jer se reformišu.

Читам три пута поруку. Има ли притисака или не?
 
imageproxy (3).jpg
 
Читам три пута поруку. Има ли притисака или не?
Postoji samo oko ruskog naoružavanja a to ima svaka zemlja koja ide ka tome, na primer i Turska ali te pretnje su samo verbalne. Taj pritisak nema veze sa Kosovom. Vidim samo nećete u EU ali budimo realni to je smešno i nije nikakav pritisak. U suštini oko Kosova nema nikakvog pritiska i sve je tabloidna farsa kako bi se Vučić posle svakog sastanka sa američkim izaslanicima prikazao lažno kao novi Slobošević koji prkosi i to samo za neki deo radikala koji su mu u biračkom telu, zato je u stvorio Informer da složi neki naslov tipa Vučić neprobojni bedem za Kosovo pred zapadom.
 
Postoji samo oko ruskog naoružavanja a to ima svaka zemlja koja ide ka tome, na primer i Turska ali te pretnje su samo verbalne. Taj pritisak nema veze sa Kosovom. Vidim samo nećete u EU ali budimo realni to je smešno i nije nikakav pritisak. U suštini oko Kosova nema nikakvog pritiska i sve je tabloidna farsa kako bi se Vučić posle svakog sastanka sa američkim izaslanicima prikazao lažno kao novi Slobošević koji prkosi i to samo za neki deo radikala koji su mu u biračkom telu, zato je u stvorio Informer da složi neki naslov tipa Vučić neprobojni bedem za Kosovo pred zapadom.

Могли би да закључимо да Вучић користи американце ради унутрашње политике. А они наивни учествују свако мало јер им није у интересу да затворе косовски проблем. Сад си унизио империју а уздигао Вучића. :think:
 
Могли би да закључимо да Вучић користи американце ради унутрашње политике. А они наивни учествују свако мало јер им није у интересу да затворе косовски проблем. Сад си унизио империју а уздигао Вучића. :think:
Vrlo je moguće da Ameri i Vučić namerno prave farsu oko tih izaslanika koje šalju nakon kojih svi tabloidi slože naslove Vučić bedem, odoleo, državnik a ne sisa kao Tadić. Jednostavno to mu je nagrada od Amera što je potpisao Briselski sporazum 2013. Svi su govorili rok je 2019 godina za konačan sporazum do evropskih izbora i koliko vidimo to je palo u vodu i sad je kao šatro do američkih izbora sledeće godine, i to je farsa tabloida. Mislim da će sad dugo biti ovaj status quo jer zapad je već dobio 90% šta je hteo oko Kosova a ostalih 10% može i u dalekoj budućnosti jer je manje bitan.
 

Back
Top