Quantcast

"PORŠE, MEJD IN ČAČAK" Nemačka kompanija počinje proizvodnju u Preljini, Vučić na otvaranju fabrike

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
14.407
Nisu oni došli što vole Čačak, Vučića i Srbe nego pre svega zbog subvencija kakve verovatno nigde ne bi dobili i zbog krda radnika koji rade skoro za džabaka.
Plus, ne znam ko je primetio da je proizvodnja u ogromnoj betonskoj hali na kojoj nema nijednog stakla, prozora ni otvora zbog visokog nivoa radijacije.

Mystic+

Legenda
Poruka
52.547
Nisu oni došli što vole Čačak, Vučića i Srbe nego pre svega zbog subvencija kakve verovatno nigde ne bi dobili i zbog krda radnika koji rade skoro za džabaka.
Plus, ne znam ko je primetio da je proizvodnja u ogromnoj betonskoj hali na kojoj nema nijednog stakla, prozora ni otvora zbog visokog nivoa radijacije.
какви отвори, без стакла, радијације и сл...робови не знају таква питања да поставе.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
14.407
какви отвори, без стакла, радијације и сл...робови не знају таква питања да поставе.
Ovo ti je sad ono o čemu su svi maštali godinama, da dođe stranac i sve pokupuje. Samo što je ovo situacija - dođe stranac i mi mu platimo da sve uzme.
Inače nema tu ozbiljnih firmi, sve je to belosvetska bulumenta i prevaranti kojoj pored masnih subvencija odgovara i naš dvomonetarni sistem gde imaju na pretek prostora za razne malverzacije i muljavine.

GeorgeV

Elita
Poruka
24.982
Пропаде порше још 1945., када је престао да производи моторе за леопарде и тигрове због американаца.

Ево сада му је развојна шанса у Србији

Eeeeee, zato smo MTU već doveli.

Dakle, slijed događaja:

MTU pravi motore za Leopard tankove

MTU pravi fabrik u Staroj Pazovi.

Bez MTU nema Leoparda, bez Stare Pazove nema MTU...

Dakle, bez Srbije nema Leoparda!

Kukali Švabovi, izgubiće i sledeći rat...

a bre Milun

Elita
Poruka
18.300
Значи робови дају паре за сопствене субвенције и носе храну са собом на рад, па то није било никада...

Алек и Кау-Меркел су баш претерали.

Вредело би умрети...
pa za to smo se borili i izborili 1990-te..................oborili nepravedni socijalizam i sad zivimo u blagostanje kapitalizma.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.244
Još jedna klanica ljudi za motanje kabla za 300 evra.
Sto svabo da gradi u nemackom i plaća 2000 - 3000 e kad moze da mu srbin sagradi i radi za 10 puta manje....

Još se hvali time izdajnik....
Bolje išta nego ništa. Mi u Bosni tek nakon 25 godina od rata dobijamo prvu ozbiljnu njemačku investiciju u Bijeljini koja će zapošljavati 3000 radnika. Znači tek nakon 25,a zapravo 30 godina od zadnjeg blagostanja dobijamo veličanstvenu motalicu kablova.

GrdobanS

Poznat
Poruka
7.487
Bolje išta nego ništa. Mi u Bosni tek nakon 25 godina od rata dobijamo prvu ozbiljnu njemačku investiciju u Bijeljini koja će zapošljavati 3000 radnika. Znači tek nakon 25,a zapravo 30 godina od zadnjeg blagostanja dobijamo veličanstvenu motalicu kablova.
Kasnite 10 godina za Srbijom... A Srbija opet 10-15 za Madjarskom, Slovackom recimo.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.244
Kasnite 10 godina za Srbijom... A Srbija opet 10-15 za Madjarskom, Slovackom recimo.
Kakvih 10,kasnimo mi i 20 godina za Srbijom. Vi imate bar nekih fabrika koje zapošljavaju preko 1000 ljudi od Meite,Leonia,Draksmajlera....da ne nabrajam. Nas svi zaobilaze. Tek nedavno su počele mala fabrikice po 400 - 500 zaposlenih da dolaze iz Slovenije i Austrije.

Poruka
5.052
Биће занимљиво када се све опустоши у Србији, када не буде субвенција, када не буде фабрика, а народ остане без пелена.

Шта ће тада бити?
Сви на трг по шаку жита па кући...

опасно закувавају глобалисти, узимају Немцима фирму и шаљу у Србију, циљ је да се Немачка демонтира, јер није прсла ко Франција...

Док Немце не урнишу скроз изгледа не могу да праве хаос ко сад по Америци...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.