Породила се министарка!

Eeeee, što reče jedna moja koleginica: Kod nas ti je žena ženi...žena...

Vamo se nešto bistri o ravnopravnosti polova i tim budalaštinama, a realno niko ne zahebava i ne zlostavlja žene kao druge žene...i to svuda po Srbiji.
Ne zanima me tvoj ženomrzački sentiment, već stastitika, a ona kaže da su žene u prošloj godini najviše stradale od ruku muškaraca, a ne žena.

Poy.
 
Ne zanima me tvoj ženomrzački sentiment, već stastitika, a ona kaže da su žene u prošloj godini najviše stradale od ruku muškaraca, a ne žena.

Poy.

E, svašta...nisam ti ja nikakav ženomrzac, već realista...kad porasteš, skontaćeš...

U stvari, nećeš...da si u stanju nešto da skontaš, ne bi postavljao (la, šta god da si) glupa pitanja tip "kako može jedna žena drugoj ženi"...:per:
 
Nela nije srpsko ime.
Ovim završavamo temu.
Ministarkin identitet nepoznat.
Bračno stanje nepoznato.
Jeste vi normalni???
Ovako nešto je moguće samo u najcrnjoj majmunskoj banana državi.

Ти уопште ниси постмодеран, ниси друштвено прихватљив и ниси дигиталан.

Зато и ниси у Влади !

:kafa:
 
..Јесу ли и они министри?

Немам ништа против да се деца рађају, али имам против ШИРЕЊА АМОРАЛА из врха државних институција! Она је јавна личност и ЛОШ ПРИМЕР за будуће нараштаје. И шта још хоћеш да знаш. .....
Je li bila kampanja u medijima pod parolom " rađaj ne odgađaj" ? E upravo je kampanja bila pun pogodak. Cura je sebi rodila,šta je briga za tuđe mišljenje,pogotovo mišljenje tamo nekih forumaša. Mladim naraštajima su uzor Ceca,Jeca,Dara Bubamara,Rasta,Jala,Buba...
 
Je li bila kampanja u medijima pod parolom " rađaj ne odgađaj" ? E upravo je kampanja bila pun pogodak. Cura je sebi rodila,šta je briga za tuđe mišljenje,pogotovo mišljenje tamo nekih forumaša. Mladim naraštajima su uzor Ceca,Jeca,Dara Bubamara,Rasta,Jala,Buba...

Šta fali Ceci i Jeci? Rodile su po dvoje-troje, i sve stigle...a i Rasta ga je načinio Ani Nikolić, na nju molitva i mir...
 
Породила се министарка!

Nela-Kuburovic.jpg

Нела Кубуровић је рођена у Сарајеву 7. априла 198. године. Она је српска правница, политичарка и министарка правде у влади Ане Брнабић, претходно министарка правде у Другој влади Александра Вучића.



***************************
Ма, све је то ОК, ал` како нигде не пише КО је срећни отац:neutral: да ли је она удата? (С обзиром да је она јавна личност, а део је државне институције, јавност треба да има ПОТПУНЕ податке)
Је ли се мени чини да је ова министарка припадник ромске популације?!
pa, sta hoces, sada da jos cestitam?
Jelde ona cita li ovaj forum?

E snajka, srecan ti porodjaj ako je tako vec ispalo :)
 

Back
Top