Породила се министарка!

Poruka
20.103
Породила се министарка!

Nela-Kuburovic.jpg

Нела Кубуровић је рођена у Сарајеву 7. априла 198. године. Она је српска правница, политичарка и министарка правде у влади Ане Брнабић, претходно министарка правде у Другој влади Александра Вучића.

Дипломирала је на Правном факултету Универзитета у Београду 2005. године са изузетним успехом. Током студија, похађала је двогодишњу наставу у оквиру програма "Правна клиника". Била је стипендиста фонда за младе таленете Владе Републике Србије. Од фебруара 2006. радила је у Првом општинском суду у Београду, где, након волонтерског стажа и приправничке праксе, постаје судијски помоћник. Правосудни испит положила је 2008. године.

Од децембра 2008. до августа 2009. године радила је у Министарству правде Републике Србије, као саветник за пружање стручне помоћи Високом савету правосуђа.

Након образовања Административне канцеларије Високог савета судства, у августу 2009. године, засновала је радни однос у Сектору за нормативне послове, а од маја 2013. године била је начелник Одељења за статусна питања судија у Високом савету судства.

Била је ангажована у радним групама за израду Нацрта Етичког кодекса судија и Нацрта правилника за вредновање рада судија и председника судова, као и у раду Комисије за одлучивање о приговору судијских помоћника на решење председника суда о оцењивању.

Учествовала је у студијским посетама Високом савету судства Краљевине Шпаније, Дисциплинским органима за судије у Француској, а током априла 2014. године била је на двонедељној пракси у Високом судском и тужилачком савету Босне и Херцеговине.

Говори енглески, а познаје шпански језик.

***************************
Ма, све је то ОК, ал` како нигде не пише КО је срећни отац:neutral: да ли је она удата? (С обзиром да је она јавна личност, а део је државне институције, јавност треба да има ПОТПУНЕ податке)
Је ли се мени чини да је ова министарка припадник ромске популације?!
 

Нела Кубуровић је рођена у Сарајеву 7. априла 198. године. Она је српска правница, политичарка и министарка правде у влади Ане Брнабић, претходно министарка правде у Другој влади Александра Вучића.



***************************
Ма, све је то ОК, ал` како нигде не пише КО је срећни отац:neutral: да ли је она удата? (С обзиром да је она јавна личност, а део је државне институције, јавност треба да има ПОТПУНЕ податке)
Је ли се мени чини да је ова министарка припадник ромске популације?!
:bljak: Fuj kako je ružna k'o da je šarulja lupila kopitom! :hahaha:
 
МОрамо да уприличимо Дан Радости због ове дивне Вести.:zaljubljena:

Предлажем да се сутрадан затворе све главне саобраћајнице у граду, да интервентна бригада обезбеди свечани кордон
од породилишта до куће и се новопечена мама награди бескаматним кредитом од 0,1%(неки део мора да иде вучићу) за
неку омалену кућицу од 350 Квм,најпожељније на Врачару.

Нека Нам је Срећно и берићетно..што би се рекло. :):)
 
није лепотица али није ни ружна .млада и паметна
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Твој чувени смисао за хумор? :hahaha1:
КАКО може бити паметна срамота и понижење правне науке?
КАКО може бити паметна ПАРТИЈСКА МАРИОНЕТА на једном
од најважнијих места у држави?
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Твој чувени смисао за хумор? :hahaha1:
КАКО може бити паметна срамота и понижење правне науке?
КАКО може бити паметна ПАРТИЈСКА МАРИОНЕТА на једном
од најважнијих места у држави?

немојте да претерујете
 
Није циганка него превише се тенира

мене искрено уопште не интересује ко шта ради . ако је добила дета нека јој је срећно била удата или неудата није моје да се мешам

"тенира се"?
Шта ти је то ? (кварцање, сунчање,шминкање)

198141_kuburovic1_f.jpg

images

1439523_0509_ls.jpg


 
Шта ли је разлог да је оволико браниш? Је ли ти она можда најбоља "партијска" другарица :zper:, сестра, брат, комшија :hehe:

не браним је , само мислим да има право на приватни живот .то са ким има децу и да ли је удата или не ме заиста не интересује
 

Нела Кубуровић је рођена у Сарајеву 7. априла 198. године. Она је српска правница, политичарка и министарка правде у влади Ане Брнабић, претходно министарка правде у Другој влади Александра Вучића.



***************************
Ма, све је то ОК, ал` како нигде не пише КО је срећни отац:neutral: да ли је она удата? (С обзиром да је она јавна личност, а део је државне институције, јавност треба да има ПОТПУНЕ податке)
Је ли се мени чини да је ова министарка припадник ромске популације?!
A sta to tebe briga? Neka je sa srecom sto se toga tice, a posto se nije pokazala mnogo kao neki dobar pravnik, najbolje bi bilo da ode s funkcije.
 

Back
Top