Poremecaj debljine mladih

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.194
Motion Icon GIF by Qieer Wang

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.539
Jeste vi primetili da danasnje mlade zene imaju neku cudnu debljinu onako kao deformisanu blago, izgled kao dimljena kolenica za pasulj? Ranije su zene debele imale formu te debljine, da li je to hrana ili nekretanje a i ko to moze torbat? Ja kad ih vidim nemam seksualni nagon nego mi se recepti vrte po glavi
E jeste bas, i ja sam primetila. Postajemo debela nacija....

Richard III

Domaćin
Poruka
3.388
Ja baš mislim suprotno, da je nikad više mršavih ljudi, tj. mladih mršavih ljudi, poznajem dosta mladih momaka i preko porodice i ovako, retko naidjem na debelog momka, plus što je stepen urednosti i skockanosti jako porastao, recimo dvehiljaditih se to nije toliko poštovalo, bilo je i odrpanih ljudi, i svakakvih, jer nije bilo društvenih mreža, sve se tolerisalo, sad su svi tiptop skockani, bolesno uredni, svi paze šta jedu, tuširanje po tri puta dnevno, kupanje i pranje kose jednom dnevno... devojke isto tako, u mojoj generaciji je bilo debeljuškastih, sad je vrlo vrlo retko, mnoge idu u teretanu, prosto pod kamerama su 24/7, ljudi mnogo više paze i na zdravlje zuba zbog osmeha na društvenim mrežama, ti ako danas nemaš jaku društvenu mrežu (instagram, fejs) kao da ne postojiš.

Nije to ništa negativno, da se razumemo, ja sam za to, mada poznajem i neke debeljuškaste pa i baš debele ljude, nikad im ništa nisam zamerao, mislim da svakako neće izaći iz inercije bez podrške i razumevanja...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.