Popularnost

Jao ne znam ljudi vi mi svi izgledate kao da imate puno samopouzdanja,ali ja za sebe vishe ne znam. Pre mi je bilo extra kada me 2 drugarice sachekaju ispred shkole,a sada imam mnogo vishe drushtva,a ipak se osacam kao pacenica kada naidje neko levi a oni svi polete tom u susret iako nisam ni svesna da li tako reaguju kada i ja naidjem...Eh,ja se nekad zaista gubim...
 
Lanfear:
Popularnost... chemu to?

Ja jesam popularna... medju svojim drushtvom... a taj krug je prilichno shirok. I mogao bi da bude neizmjerno veci, da ja to zelim.

Nego, stvar je u tome shto se ja i ovako dovoljno smaram... i ne treba mi josh istih ljudi jer bi se ta dosada samo dodatno povecala.

Da sam uvijek u centru paznje, da svi zele sa mnom da se druze... to mi nije teshko da uchinim.
Medjutim, ne treba mi, ni najmanje.

Jedan normalan, pravi prijatelj bio bi sasvim doboljan.

Ali, sudeci po mojim potrebama i kriterijumima, pitanje je hoce li se to desiti uskoro:roll:.

Nece.Ja sam ne znam kako bila deo pop drustva u petom sestom,ono kao,dobri djaci,dobra,lepa deca,svi pucaju od duhovitosti i inteligencije i sl.a ne zna se ko je bio veci retard.Znas svi se trude da ispadnu duhoviti,vodje.Muva(ma tad su bile kao simpatije)ko koga stigne ali bilo je i par normalnih osoba.Pravog frenda sigurno neces naci u okviru takvog,veceg drustva.Meni je sve bilo preko glave i ja sam kulturno odsetala odatle.Treba li da spomenem da sam do kraja osnovne zbog toga bila pacenik?Zato moras malo prosiriti krug prijatelja i to ne na drustva nego na pojedinacne osobe.
 

Back
Top