Popularnost

CobRa-SiC-:
Ma ja sam najpopularniji u mojoj školi.
Devojke kad me ugledaju seku vene.
Kad uđem u školu cela škola viče: CobRa, CobRa!!!
Svi su kupili pijačne majice sa mojom slikom.
Jedna devojka je još istetovirala moje ime tamo gde treba.
Svi su počeli da slušaji SlipKnot.
Ma čak me i profesori obožavaju.

:roll:
:roll:
:roll:

... popularnost?
Kome to treba...
Ti si srpski Bred Pit....... :lol:
 
DaNa_Pa:
Dakle, shta mislite o popularnim ljudima iz vashe shkole, okruzenja?

Definishi ~popularan~...
Mada, mislim da znam sta podrazumjevash pod tim pojmom...


DaNa_Pa:
Da li vi spadate medju njih ili biste zeleli da budete kao oni?

Ne bih zeljela da budem kao "oni" ili kao bilo ko drugi na svijetu
...jedna je Meseceva_kci ((:

Individualnost cijenim prije svega...


DaNa_Pa:
Da li ste mozda individualci koje se ne tiche to shto oni rade ili spadate u one koji su ljubomorni na njih, pa ih ogovaraju i govore im svashta,a u stvari bi sve dali da su na njihovom mestu.

ofkors((:
 
DaNa_Pa:
Ili spadate u one koji su ljubomorni na njih, pa ih ogovaraju i govore im svashta,a u stvari bi sve dali da su na njihovom mestu. Ali inache, po chemu to ljudi postanu popularni? Shta ih to chini toliko omiljenim u drushtvu?

Zasto bi neko bio ljubomoran na neciju glupu popularnost?
Zar smo zaista TOLIKO amerikanizovani?

Ne postoji neka super forumula,kao da ti razmutis nesto u casi vode i kad popijes onda si popularan,...prosto postoje razne vrste popularnosti u razlicitim drustvima.
Iako su skolske zajednice medju ucenicima,tj drustva jos uvek blag oblik toga ali to je vec pocetak zivotne klasifikacije.Svako ima svoju ulogu,stoga svako je popularan(ako je popularan) iz odredjenog razloga.moze to da bude devojka fudbalera koji je u mladim reprezentativicima,prelep decko,pametna i zanimljiva devojka koja se leka stapa sa svime i svakime,ili prosto trecerazredna kurvica koja se dobro prodala.U sustini nije bitno,svodi se na isto.

Sto se mene licno tice,ja se druzim sa "kul" devojkama/likovima,tacnije poznajem ih od ranije vecinu,...ali opet ne smatram sebe popularnom.
Aha,mozda sam u boljem polozaju od nekih,ali cu reci da sam vise u fazonu "use i u svoje kljuse" i da cu tako i ostati.
 
Ne moze da se kaze da nema onih koji su popularniji,onih koji su na losem glasu...U mojoj skoli ima i jednih i drugih.Najcesce najpopularnija je devojka koja dolazi u skolu primamljivo obucena,za momke,i koja je sa svima super i ostala sr*nja.Ali ono kao zanimljivi su najcesce oni koji se isticu po necemu,ne gledajuci njihov izgled i to,na primer,ima jedan fudbaler u mojoj skoli koji je poznat po tome sto nikad nije u skoli zbog treninga pa svi profesori i ucenici pricaju o njemu.Pa jer njega to onda cini popularnim?U mojoj skoli da.Ja dosta ljudi u skoli ne znam ali ne znaju ni mnogi mene,tako da za sebe ne mogu da kazem da sam popularna ili da nisam,ne znam.
A sto se tice ljubomore,pa i ne verujem da je bilo ko ljubomoran na "popularne",sto bi bili.
 
Pa zar je neko popularan zato sto je na losem glasu?
Zar se popularnost ne meri recimo,navodim primer,kada postoji neka devojka/decko koji/a je sa svima dobar/ra i ono...svima je prijatelj?
Nego,ja moram da budem neka fuxa da bi me smatrali popularnom?
No thanx!
 
Nemam pojma,...prosto je nemoguce staviti prsta na direktnu "semu" poplarnosti.
Stvar varira od okoline,skole,drustva,drugih,...i u sustini vecinom zavisi od tudjeg misljenja o tebi.
Napr jedna devojka moze da bude super popularna u jkednoj skoli gde sama izgradi svoj imidz,a zadnja nalestvici u drugoj gde je neko mrzi,a poznaje od ranije,pa moze da je ocrni.
 
Pa ne verujem da ne vidite po ponashanju neke osobe da li je "faca" ili ne. Obichno su to osobe sigurnije u sebe, slobodnije se oblache itd. A te shto su trecerazredne kurvice jesu popularne ali se njima najvishe ispiraju usta. Verovatno je da je to ponashanje preuzeto od teen americhkih filmova i serija ali videli ste kako se tamo oblache. Ovde je to zakonom zabranjeno. I ti popularni ljudi najcheshche imaju i naklonost nastavnika/profesora pa zbog nekih glupih izgovora tipa fudbal... sa manje truda urade ono shto nepopularni ljudi moraju da urade sa mnogo vishe truda.
 
Camisa negra:
Ne moze da se kaze da nema onih koji su popularniji,onih koji su na losem glasu...U mojoj skoli ima i jednih i drugih.Najcesce najpopularnija je devojka koja dolazi u skolu primamljivo obucena,za momke,i koja je sa svima super i ostala sr*nja.Ali ono kao zanimljivi su najcesce oni koji se isticu po necemu,ne gledajuci njihov izgled i to,na primer,ima jedan fudbaler u mojoj skoli koji je poznat po tome sto nikad nije u skoli zbog treninga pa svi profesori i ucenici pricaju o njemu.Pa jer njega to onda cini popularnim?U mojoj skoli da.Ja dosta ljudi u skoli ne znam ali ne znaju ni mnogi mene,tako da za sebe ne mogu da kazem da sam popularna ili da nisam,ne znam.
A sto se tice ljubomore,pa i ne verujem da je bilo ko ljubomoran na "popularne",sto bi bili.

da.. prepoznajem o cemu pricas (moja, tj. nasa skola, hehehe).

dodacu i da je faca onaj ko visi ceo dan, ali ne na casovima, nego u dvoristu... i ko sedi u 4.-5. klupi... i dobacuje... i ima 5-6 neopravdanih...



luda planeta...
 
Girl next door:
da.. prepoznajem o cemu pricas (moja, tj. nasa skola, hehehe).

dodacu i da je faca onaj ko visi ceo dan, ali ne na casovima, nego u dvoristu... i ko sedi u 4.-5. klupi... i dobacuje... i ima 5-6 neopravdanih...



luda planeta...


Ja sedim u 6. klupi-znaci automatski sam faca....ladno :roll: :lol:
 
ja sedim u prvoj klupi, uvek i svuda. iza mene su onda dve klupe prazne (opasnost, shtreber - tampon zona) pa tek onda ostali. i ja se lepo rashirim preko prvog reda, divota, niko me ne uznemirava... chudna je to stvar. ko je faca? onaj koji sedi sam i bole ga za sve ili onaj oko koga se tiskaju svi, koji je tezhishte mase? ;p
zavisi od pojma face. a mi to nismo definisali josh od pochetka (;
 
Girl next door:
da.. prepoznajem o cemu pricas (moja, tj. nasa skola, hehehe).

dodacu i da je faca onaj ko visi ceo dan, ali ne na casovima, nego u dvoristu... i ko sedi u 4.-5. klupi... i dobacuje... i ima 5-6 neopravdanih...



luda planeta...

Ja sam imala 4 iz vladanja zbog neopravdanih..
Jel da da sam faca????? :mrgreen: :P
Ah ******..sedim u 3. klupi :P
 

Back
Top