Quantcast

Popularnost

DaNa_Pa

Primećen član
Poruka
976
Pa taj koji je poseban za sebe moze da bude faca. Sada su svi postali isti i obucheni ko uniformisani pa kako razlikovati ko je faca ako su svi isti? Bolje je biti poseban, bichesh lakshe zapamcen.

hanchi

Aktivan član
Poruka
1.057
Ja sam individualista i po oblacenju i po ponasanju.Verujte mi da to nije nimalo lako. :|
A to tipovanje na teen filmove je cista glupost mada u mom razredu a verujem i svuda postoje podele na 'kul' i 'manje kul' grupice cije clanove cine:glupi sportista ,odeljensko spadalo,prezreni streber,glavna riba sa pratnjom.......
Naravno sve je to vise real nego na filmu ali najsmesniji su oni koji to ne kontaju pa se trude da oponasaju americke teen gluposti.Ja sam za to da treba ostati svoj. ;)

Fallen Rebel

Početnik
Poruka
32
Ovako u mojoj shkoli imate one tipushe koje oblache suknjice i na -20,i one koji to ne rade...
Ja sam iskreno jadina u razredu,pa i u shkoli koja se oblachi malo drugachije...Pod drugachije podrazumevam hipi-rock,a ima jedna likusha u mom razredu,koja takodje slusha rock ali se oblachi kao potpuni fenser,kad je pitam zashto to ne promeni,ona pochne da prenemaze i na kraju spadne na to da ja mrzim fensere??? :? pa mislim stvarno...
popularne su one koje se vachare i cmachu sa svakim drugim u shkoli,a od momaka pederchici i mangupi...meni lichno se svidjao taj jedan mangup,i skapirala sam da je samo josh jedan napaljenko...mislim da one fore iz teen filmove uopshte nisu daleko od istine,jer tachno je tako podeljeno shminkerke(chirlidersice),shtreberi(pa..shtreberi) i otpadnici(rockeri,metalci)...
mada nije bash tako,ti rockeri ili metalci uopshte nisu tako out,chak su prilichno,pa da se izrazim popularni,pa ja imam gomilu ortaka... :lol: :lol: :lol:
dakle uvek che biti ne popularnih i nepopularnih,a vi samo pokushajte da budete svoji,i ok sa kojki su ok prema vama...a ako nisu onda RAT! :twisted: :twisted: :twisted:

Little_white_witch

Zainteresovan član
Poruka
108
Jao,ljudi, ne znam da li je ova tema vec bila,ali hvala bogu da se neko setio da je otvori. Bash ima o chemu da se pishe. Primetila sam prilikom jednog blic pregleda cele teme da su mnogi izjavili da ova pojava ne postoji u njihovom okruzenju ili neshto sl. Ja ne mogu da se slozim s tim ili ja mozda zivim u nekom drugachijem okruzenju. U mojoj Osnovnoj je uvek bilo nekih likova koji niti su imali mozga,niti su bili duhoviti ili posebni po bilo kojoj drugor karakternoj osobini,neki od njih su bili dobro gradjeni ali je bilo i onih medju njima koji uopshte nisu bili,svi su bili kao kopije i samo su se pravili da su neki frajeri i uzivali da kinje mladje ili manje i slobodno vreme troshili u beskorisnom gubljenju energije u jurcanju za loptom,a opet gomila devojaka su se lozile na njih,oni su bili face i ostali likovi su tezili da liche na njih ili da budu vidjeni u njihovom drushtvu!!! Shto se tiche likusha,shkola mi je bila puna kojekakvih fuksica,shminkerki i zvezdica. Kriterijumi su bili da budu anoreksichno mrshave (ali neke od njih su chak bile suprotno od toga),faca se ne rachuna,kosa treba da bude plava po mogucstvu,shminka upadljiva, nokti shto duzi, garderoba mora da bude shto burzujskija (vishe ne kapiram to-svi ti likovi mogu da sebi priushte garderobu od 3000 pa navishe i to je jedino prihvatljivo?!). I one su najcheshce potpune praznine od ljudskih bica,iz polovine predmeta imaju privatne profesore jer nisu u stanju da prate sve,kako karakteri su nishtavne,smeju se visokofrekventno i upadljivo,prave chudne pokrete rukama,imaju izrazenu mimiku (narochito izvezban "hladni pogled") i vrckaju dok hodaju shto vishe mogu.A one su opet glavne u drushtvu,mogu svima da naredjuju, svi momci trche za njima (chak i oni normalni,shto je josh poraznije!) krecu se u grupicama i u stanju su da utichu na to ko ce drugi biti odbachen iz drushtva,imaju veliki krug obozavaoca i svi teze da budu kao one ili uz njih a one ih sve "kao" qliraju! Ja razumem kako su oni mushki,a i ove zenske uspele da dospeju na takvu poziciju,bez obzira na to shto kad se uporede sa drugim devojkama ili momcima nisu nishta bolji!? Ja na primer nikad nisam bila na takvom polozaju,i nisam ni tezila ka tome jer sam se uglavnom druzila sa ovim normalnim,mog kalibra, i medju njima sam bila smatrana za extra drugaricu. Okruzenje me je volelo i uvek je bilo onih koji su mi zavideli (prijateljski) na nechemu,ali nikada se nije ceo svet vrteo oko mene,i shto smo bili stariji eo mi je sve vishe smetalo jer su ti takozvani face bivali sve uvazeniji i na kraju nije moglo da me ne izludjuje to shto su uskoro i ovi iz mog drushtva bili okrenuti ka njima. Bilo je sve vishe trenutaka kad sam se osecala kao poslednja klosharka,i kao da sam odbachene na stranu,nevidljiva! Nadala sam se da cu promeniti stanje sad kad sam upisala Gimnaziju i ako se potrudim da i ja od pochetka budem u centru paznje! Ali ne vredi,imam vishe drushtva i svi me extra gotive,ali opet ima onih koji me gledaju sa visine i ispod oka i koji su centar u drushtvu! Njih uglavnom niko ne gotivi osim njih samih. Kad p[okushate da budete ono shto ste svi vas gledaju kao nekog levog,ali opet ako pokushate da budete kao oni izgledate smeshno i neprirodno samim sebi i tek ste onda manje prihvaceni. Izgleda kao da se ova bitka ne moze dobiti! A teshko i da ima nade s obzirom na gledishte okoline...

Girl next door

Ističe se
Poruka
2.117
Fallen Rebel:
bilo bi extra kad bi nam neko "popularan" svratio na temicu pa izrazio to kako se on/ona oseca,i da li su uopshte ljudska bica...
verovatno su oni tu negde, mozda su cak i postovali na temu, ali se ne prepoznaju jer nisu na svojoj teritoriji kad nisu u coporu...:grin:
e ali stvarno mozda oni sebe ni ne smatraju facama, vec jednostavno - sta ja znam, da su deo drustva?

DaNa_Pa

Primećen član
Poruka
976
Ono shto mi najvishe smeta kod tih kul faca je to shto ih svi gotive i pokushavaju da budu kao oni, umesto da ih odbace, pa da se te face malo spuste na zemlju. Tako je sada kod mene u osnovnoj, ali ne znam da li je josh tako i u srednjoj poshto uskoro treba da je upishem pa da odmah znam na chemu sam.

gost 30309

Domaćin
Poruka
4.373
Popularnost... chemu to?

Ja jesam popularna... medju svojim drushtvom... a taj krug je prilichno shirok. I mogao bi da bude neizmjerno veci, da ja to zelim.

Nego, stvar je u tome shto se ja i ovako dovoljno smaram... i ne treba mi josh istih ljudi jer bi se ta dosada samo dodatno povecala.

Da sam uvijek u centru paznje, da svi zele sa mnom da se druze... to mi nije teshko da uchinim.
Medjutim, ne treba mi, ni najmanje.

Jedan normalan, pravi prijatelj bio bi sasvim doboljan.

Ali, sudeci po mojim potrebama i kriterijumima, pitanje je hoce li se to desiti uskoro:roll:.

Fallen Rebel

Početnik
Poruka
32
evo jedne popularne...

znate ja sam nekad popularna iako to ne zelim,i ne kapiram shto me svi koj djavo prate ili imitiraju???josh ja to ne provaljujem,pa kad mi drugi skrenu paznju na to ja se iznenadim i bude mi neprijatno...nerviraju me oni koji se proseravaju kako od kad sam ja pochela da slusham gunse,i tako to svi napalili na njih???pa boze shta da ja kazem za tehno?ceo jebeni svet se napalio na njega...
ili mi sedimo na klupici,meni postane dosadno i doem na ljuljashku i svi podju zamnom,a mene to nervira...ljudi plz nemojte sad da mislite da sam ja neka napaljakusha koja se pravi da je ovo ili ono,ja stvarno ne volim kad su svi oko mene,i to me nervira...
a ponekad sam tako sludjena i smorena,i nekima je izgleda to cool pa oponashaju smorenost ali samo izgledaju smeshno dok pokushavaju da spavaju na chasu,ili skakuchu i klibere se ko ludi na odmorima...
stvarno mislim da smo svi jednaki i razmislite zar je pobogu to uopshte vazno,svi chemo se smejati glupostima kao 'popularnost' kad odrastemo...ah pretvorila sam se u svoju majku :shock:

Dah_andjela

Aktivan član
Poruka
1.526
Lanfear:
C, c, c... mislila sam da se ovde radi o popularnosti tipa ''Najpopularnija cura/dechko u shkoli'', i vashe mishljenje o potonjima.
Ja to nisam.
Pazljivije malko ishchitaj moj post...

Hell je najpopularnija cura u gimnaziji i zbog nje sam i ja pochela da nosim crno ; PppPppP
:mrgreen:
shala... mada to nisam ni morala reci ;p

gost 30309

Domaćin
Poruka
4.373
A ti mala da cutish:P.
Ma ne, stvarno... 'bem li ga nadjite samo gdje sam ja to rekla da sam popularna na nachin o kome vi raspravljate... to bih voljela da vidim.
Spomenula sam jedino svoju sposobnost da (uglavnom uvijek :roll: ) dobijem ono shto zelim...

P. S. Vidim, Tapanila tebe bash fascinira, ha ;-) ? Meni su najbolje one krvave pilule.

Dah_andjela

Aktivan član
Poruka
1.526
Lanfear:
A ti mala da cutish:P.
Ma ne, stvarno... 'bem li ga nadjite samo gdje sam ja to rekla da sam popularna na nachin o kome vi raspravljate... to bih voljela da vidim.
Spomenula sam jedino svoju sposobnost da (uglavnom uvijek :roll: ) dobijem ono shto zelim...

P. S. Vidim, Tapanila tebe bash fascinira, ha ;-) ? Meni su najbolje one krvave pilule.

oh tako skromna :mrgreen:
Hell, shta cesh sutra obuci 'ocu da izgledam kao i ti :mrgreen:
(chak sam kupila martinke kako bih to postigla) ;p

*aaa sachuvala sam masu slika ((:

gost 30309

Domaćin
Poruka
4.373
Ma da... uskoro mozemo ochekivati chitavu armiju Lanfear-kopija... kako se to vec nije desilo, pitam se :roll:... Ne stvarno, bez zezanja sada... ostavite me svi na miru i ja sam happy... Danas nije moj dan (uh, tako neuobichajeno za mene :roll:)...

tomcraft

Početnik
Poruka
34
Kod nas je ovako(Zrenjanin) imaš keša ? O ja sam Nevena hoćeš da me voziš na skuteru! Mozes da imas skoro svaku. Samo treba da imaš keša i da nebudeš baš,baš gadan. Imam primera milion. Imam puno drugova i koji misle da su face ako se svake subote ugaze od piva,ako se potuku,ako nešto maknu iz trafike,mislim to je tako glupavo... A ima i onih koji izigravaju fensere-mindjuša,patikice,majša ovo ono a inače je gluuuuup da nezna svoj broj mobilnog napamet. Nemam ništa protiv mindjuše i ja volim da se razlikujem ali kad je neko debil a misli da je neki big boy - to je onda SHIT.

Little_white_witch

Zainteresovan član
Poruka
108
Girl next door:
@little white witch

koju si gimn. upisala?
MA muzichku "Stankovic" i samim tim se ponadala da cu tamo naci malo normalnije ljude,srodne dushe,kad ono... Strashno... Neshto mi josh pade na pamet-chak i ti popularni imaju komplekse (shto josh vishe iritira) ili se prave da ih imaju da bi josh vishe istakli svoju "savrshenost",a neki chak i misle da ih okolina ne gotivi shto je chak i bolesno... Jeste li i vi to primetili?

ananed87

Početnik
Poruka
50
Bolje reci svi smo mi popularni na neki nacin.Neko u drustvu,u skoli,po lepoti......
Ali ta popularnost ponekad malo potraje,zavisi!Ja sam popularna sto sam takva kakva jesam,ne pravim se ono sto nisam!!!!! I naravno po LEPOTI! :) ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.