Populacija Crne Gore je miks Y-DNK Srba i Albanaca, naucna studija i implikacije

Има случајева, лудило је на балкану

Evo upravo pisemo knjigu o nekim oblastima i nastanku nekih porodica u Cg,burazu kazem da ne bi bilo lepo da stavi sve sto se zna,milim kapiram da neki clanovi tih porodica i naslucuju,ali ne bi bilo fer da posle 500 godina kazes nekom da je turcin,videcemo da li ce se objaviti istina ili ne:cool:

Народ који је ту раније живио. За вријеме рима итд... А рани ратари се односи на прастаро поријекло.

Znaci mi smo dobrim djelom potpmci ljudi koji su vazili dugo vremena za najbolje rimske legionare........

kad kazem "mi" mislim na narode...

Neću da potcijenjujem ova istraživanja, samo po ovome ispada da je kod današnjih Srba samo 14.5% Slovena, a kod Crnogoraca svega 7.4%! Kako je onda moguće da govorimo slovenskim jezikom! Valjda je jezik određena etnička manjina na nekom prostoru vremeno usvajala od većine, a ne obratno?
A i odnos tzv. staroevropljana i ranih farmera je kod stanovnika Srbije je 2:1, a kod stanovnika Crne Gore 50:50! Shvatio sam da je ovaj uzorak bio sačinjen od svih stanovnika različitih etničkih grupa u ovim državama!? Ili griješim?
Da li je Kosovo obuhvaćeno ovim istraživanjem u okviru Srbije ili je posebno rađeno za njega? Koliki je bio uzorak (u broju stanovnika) za koju državu? Dobro bi bilo da imamo podatke i za Hrvatsku, Bosnu i Albaniju - pa da onda upoređujemo i izvlačimo određene zaključke - ovako je neozbiljno!

samo se ti tjesi...... :)

Al postujem datu ijec, ne brini, necu te zaebavati s tim sto ti je prabaka primala od lojavog brkatog Huseina :) :)

Pa i ne mozes me zajebavati,jer nije,stavise moji su proganjani zbog ubistva turaka,a za tebe se bogami ne zna,mozda pripadas bas nekoj od familija na koje sam mislio:think:

A ako pak nameravas zaebavati,moz trknuti tu u Pg do mojih ili u Nk posto je njima moja baka bliza pa da ih malo zayebavas:cepanje:

Ni Milo ti ne bi pomogao :mrgreen:

...
Ovim istrazivanjem je stavljena tacka na poreklo stanovnistva Srbije i Crne Gore.
Koje priče za malu đecu!
Kad se zna fakat da je oko 40% stanovnika Srbije (ili oko tri miliona) bližijem ili daljijem korijenom iz Crne Gore,
logično je očekivat sličnost rezultata. I zaključak je sasvijem suprotan mitomanskome naslovu.

Znaci mi smo dobrim djelom potpmci ljudi koji su vazili dugo vremena za najbolje rimske legionare........

kad kazem "mi" mislim na narode...
Vito Nikolić tvrdio je da se mi nijesmo ni od kuda doseljavali, da smo u ove krajeve od pamtivijeka, što ne znači da se nije ko od "putujućijeh" zadrža. Čak je tvrdio da poznata narodna sintagma teče med i mlijeko ima svoje povijestne korijene, jer su u ko zna koliko davna vremena ljudi čuvali krda stoke po planinama i držali nebrojene čele. Mlijeka i meda je bilo toliko da ga nijesu mogli transportovat ni konjima, pa su gradili drvena korita-kanale, zvane mljekovode i medovode s planina do dolina đe su živjeli.

Vito Nikolić tvrdio je da se mi nijesmo ni od kuda doseljavali, da smo u ove krajeve od pamtivijeka, što ne znači da se nije ko od "putujućijeh" zadrža. Čak je tvrdio da poznata narodna sintagma teče med i mlijeko ima svoje povijestne korijene, jer su u ko zna koliko davna vremena ljudi čuvali krda stoke po planinama i držali nebrojene čele. Mlijeka i meda je bilo toliko da ga nijesu mogli transportovat ni konjima, pa su gradili drvena korita-kanale, zvane mljekovode i medovode s planina do dolina đe su živjeli.

Mis` cuvali ste stoku po onim kamenjarima, da "pase" kamenje? Pa nisu ni mogli na konje da transportuju, kad je transportno sredstvo bio magarac.

Оригинал поставио Peśo

:hahaha: :hahaha: :rotf:

e vrh...

Sta ikoga boli kuratz sta je neka budala neobrazovana tvrdila?

Зависи како нацију поимаш. Ако је нација крв онда ово истраживање има смисла. Ако је нација само осјећање припадности појединца онда нема смисла. Чистокрвни Срби, на овом форуму нерјетко не да се не осјећају тако него их мрзе. Тако да дефиниција нације не постоји. Зависи од интереса.

Ako je krv Nacija onda Nacije jedino mozda ima u nekim ostrvima ko Japan.

Prema istrazivanjima i iskustvima onih koji su ziveli zajedno sa dotichnim gorcima , rezultati su sledeci :
1.) B1 --33%
2.) Dj 10---34%
3.)HoMa 3---30%

Objashnjenje:
B1---bilmez
Dj 10--djilkosh
HoMa---homo majmunikus

Zakljuchak:
Nakon tolikih godina provedenih u istoj drzavi , a na osnovu lichnog iskustva gorci (oni koji negiraju sve Srpsko) su :
majmuni neopisivi.

Back