Popravni?!

Jesam,iz mate,u drugoj godini...To sam jako ozbiljno shvatila,bila mi je uzasna pomisao na to da mozda ne prodjem...Jedina sam spremila sve,ostali nista nisu znali,i to me je nerviralo bas.:roll:

kad sam saznala da cu pasti,umalo me srcka nije strefila,smak sveta ...ali ,ako se lepo spremis,nema frke.:)
 
hahah...poznato mi je to...ja sam pao i u prvoj god fiziku...isto sam se istripovao da me ne obore i sve naucio,prvi odgovarao,savrseno znao..ostali NISTA...a svi smo dvojke dobili..uzas popizdeo sam :evil: ...zato sam sad malo slabije spremio...opustenije je :mrgreen:
 
Pa jeste i to što kažeš glupost je prelazna...ali na forumu nećeš naučiti fiziku....he.he.he...a pošto kao što kažeš padaš po drugi put, uskoro ćeš izgubiti pravo na redovno školovanje...pa ti sad nemoj da ideš da spavaš...hi.hi.hi....

sta cu izgubiti??!..hahah :eek: padam 2gi put na popravni dblu ne godinu...a fiziku sam naucio tako da ono...
 
Da te pitam leba ti sto si upisao Prvu,ona ti je za strebere,samo oni mogu da prodju kroz nju,cak sam ja iz Borce cuo za te debile od nastavnika...Kad si video u koje si s*anje usao trebao si da se prebacis u laksu,npr Savu ili Sedmu...
 
Da te pitam leba ti sto si upisao Prvu,ona ti je za strebere,samo oni mogu da prodju kroz nju,cak sam ja iz Borce cuo za te debile od nastavnika...Kad si video u koje si s*anje usao trebao si da se prebacis u laksu,npr Savu ili Sedmu...

a znam ma doselio sam se pre 2 god sa zvezdare na dorcol...ona mi najbliza bilam, taman sam imao poena...i upisah..znam da sam se zaebao...prof idioti nikad veci...trebao sam u 14tu da se prebacim...al mi bilo zao zbog drustva...jes da ima dbla kolko oces, al ima i par ok ljudi...:mrgreen:
 
sta cu izgubiti??!..hahah :eek: padam 2gi put na popravni dblu ne godinu...a fiziku sam naucio tako da ono...

Nećeš ništa izgubiti pošto ništa i nemaš... mislim u toj glavi i nauči da koristiš prosto proširene rečenice... i ja nisam debil nego malo zvocalo nauči da čitaš...ha.ha.ha...pa vidim kako si je naučio, za neki jedva prolaz, možda će mama i tata da ti kupe novi mobilni zbog toga...ha..ha..ha....idi bre lepo spavaj kad ti kažem...
 

Back
Top