Поповић позвао Бугарску да преиспита одлуку о признању Косова

Ни у једној држави на свету Срби нису тако добро примљени као у Бугарској.
Да би била мало реалнија треба да знаш да је Србија прва забила нож у леђа Бугарској 1885.године. Са тим нападом прва насртала на бугарске територије. Прва палила села у Македонији чији су се становници национално осећали Бугарима. При том убијајући и протерујући велики део тог народа а оне који су остали покушала да србизира на све могуће начине. Овим не желим да оправдам никакве злочине било кога али ради реалнијег сагледавања историјских догађаја требало би да поменеш и ове историјске чињенице. Не почиње историја 1914.године како ти то желиш да представиш зато што ти то тако одговара.

Jedno je ulizivanje srpskim turistima a drugo politika.
Grdne zločine ste napravili na jugu i istoku Srbije u prvom i drugom ratu, kad ste okupirali južnu i istočnu Srbiju. Vi ste nas napali 1330 zajedno za Vizantijom i Tatarima, ali ste dobili po tamburi.
 
ne budimo naivni...sve ove državice...koje šatro povlače priznanje kosova, prethodno su morale da dobiju dozvolu od Amerikanaca..Nauru i slične državice su baš nezavisne i moćne...Amerikanci su dopustili njihovim lopinggerima, da uzmu neke pare od srpskih lopingera i to je to...sve je to pozorište, gde srpske vlasti aktivno učestvuju u izdaji Srbije...ZBOG ČEGA NE POVUKU POTPISE SA BRISELSKOG SPORAZUMA...jedino što još uvek koči zvanično priznanje kosova, od strane srpskog režima...TO JE RUSIJA I NIŠTA DRUGO
 
Jedno je ulizivanje srpskim turistima a drugo politika.
Grdne zločine ste napravili na jugu i istoku Srbije u prvom i drugom ratu, kad ste okupirali južnu i istočnu Srbiju. Vi ste nas napali 1330 zajedno za Vizantijom i Tatarima, ali ste dobili po tamburi.
Какво улизивање српским туристима? То раде Грци. Српски туристи су можда негде тек на десетом месту по броју страних туриста који посете Бугарску. Неки Срби пословно раде у Бугарској. Осећају се као код куће а неки како кажу и боље него код куће. Ево видеа који то показују.




Неки Срби се школују у Бугарској. Ево једног од видеа који показује њихов живот у Бугарској.

И наравно Цеца и срспке естрадне звезде које су увек радо примљене у Бугарској.

Тако да се може рећи да већински Бугари Србе сматрају себи блиским народом. Све ово се не би могло догодити у већини других држава. А гледајући ово из супротног угла све ово се такође не би могло догодити неким Бугарима у Србији.
Што се тиче злочина кажем да не подржавам ничије злочине али што не поменеш и злочине које је Србија урадила Бугарима и то пре свих ових злочина које помињеш? Желиш да испаднеш невинашце и искључива жртва? Кажеш напали вас заједно са Византијом....Зар Византија није исто што и Грчка коју си у неком од претходних постова толико нахвалила као велике пријатеље Србије и да су Бугари једини православци који су нападали Србију ? А сада испада да су Србију и Грци нападали. Не помињеш помоћ од Бугарске без које би династија Немањића отишла у пропаст а зеједно са њом и Србија. Не помињеш блиске везе Светог Саве са Бугарском. Не помињеш крвне везе цара Душана и осталих српских владара са Бугарском. Не помињеш првог признатог српског патријарха који је био Бугарин. Не помињеш помоћ Бугара у борби за ослобађање Србије од Турске.
 
Poslednja izmena:
Ni
Ni od Velburžda već od dolaska prabugara Tataro mongola i njihovog porobljavanja Srba u 9.om stoljeću skoro 200g...ko Zidovi u Egiptu.
А ни од доласка Словена и поробљавања Илира и осталих Влаха у 6 веку.А ни од доласка Сармата из северне Индије преко Кавказа и поробљавања Словена којима су дали име Срби и примили словенски језик.
 
А ни од доласка Словена и поробљавања Илира и осталих Влаха у 6 веку.А ни од доласка Сармата из северне Индије преко Кавказа и поробљавања Словена којима су дали име Срби и примили словенски језик.
Prijatelju ti si naš Slaven Tracanin. Neću reći Serb jer te to vrijedja..
Ali kad pogledaš većinu iza reke Iskar i od Ihtimana vidi se mixod Plovdiva dominacija Čerkeza Cigana Turaka Kumana i inih Azijata.
 
Prijatelju ti si naš Slaven Tracanin. Neću reći Serb jer te to vrijedja..
Ali kad pogledaš većinu iza reke Iskar i od Ihtimana vidi se mixod Plovdiva dominacija Čerkeza Cigana Turaka Kumana i inih Azijata.
Пријатељу, не вређа мене да ми неко каже да сам Серб али напросто то није истина. Ја сам Бугарин. И сви моји преци колико их ја знам су у прошлости били Бугари. Ова твоја подела око већина из реке Искар је неистинита. Генетски Бугари и Срби имају сличне проценте истих генетских типова. Тако ако кажеш да су Бугари иза реке Искар доминација Цигана, Турака, Кумана и оних Азијата то су онда и Срби.
Када си већ поменуо Кумане.
https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Кумане_(Нови_Бечеј)
Кумане (Нови Бечеј)
Кумане је добило назив по номадском азијском народу татарскогпорекла, Кумани, који је у 11. веку продро чак до Мађарске. Под данашњим називом село се први пут помиње у Пећком катастигу, списку прилога Пећке патријаршије из 1660. и 1661. године.
Ово насеље је углавном насељено Србима
 
Zašto je to tako nisam načisto...
Zašto se Grci ili Rumuni koji su isto pravoslavci i komšije su nam ne ponašaju tako prema Srbima kao Bugari?
Није ти јасно да смо са Грцима поделили плен звани Македонија, а Румунима уступили део Баната кад је рађено разграничење?
 
Пријатељу, не вређа мене да ми неко каже да сам Серб али напросто то није истина. Ја сам Бугарин. И сви моји преци колико их ја знам су у прошлости били Бугари. Ова твоја подела око већина из реке Искар је неистинита. Генетски Бугари и Срби имају сличне проценте истих генетских типова. Тако ако кажеш да су Бугари иза реке Искар доминација Цигана, Турака, Кумана и оних Азијата то су онда и Срби.
Када си већ поменуо Кумане.
https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Кумане_(Нови_Бечеј)
Кумане (Нови Бечеј)
Кумане је добило назив по номадском азијском народу татарскогпорекла, Кумани, који је у 11. веку продро чак до Мађарске. Под данашњим називом село се први пут помиње у Пећком катастигу, списку прилога Пећке патријаршије из 1660. и 1661. године.
Ово насеље је углавном насељено Србима
Цариброде, у мом народу има много будала, мегаломана, полупимених, испраних мозгова, ја ти се у своје име извињавам због тога.
 
KumAnovo su možda osnovAli Kumani ali ih danas nema....ko i Pečenjevce selo od oko 2 do 3 tisuće oko Leskovca....pričamo danas o DOMINANTNIM NJUŠKAMA....a kako se vika ne je bitno.

Ja pogledam lik i vidim tkoje je SORTE.
Што не заређаш онда по српским њушкама најпре?
 
KumAnovo su možda osnovAli Kumani ali ih danas nema....ko i Pečenjevce selo od oko 2 do 3 tisuće oko Leskovca....pričamo danas o DOMINANTNIM NJUŠKAMA....a kako se vika ne je bitno.

Ja pogledam lik i vidim tkoje je SORTE.
Ти погледаш лик и видиш које је сорте.:hahaha: Зар ти не рече на некој другој теми да је премијер Бугарске Бојко Борисов пореклом иза реке Искар а председник Бугарске Румен Радев практично Србин испред реке Искар? А уствари је супротно.Тако да те вид изгледа јако вара. Једина екзактна, прецизна наука приликом утврђивања сорти како их ти називаш је ДНК-а анализа. А она каже да су Срби и Бигари а и већина народа на Балкану веома слични по процентима одређених истих гена. Све друго су твоје жеље које немају везе са реалношћу.
 
Цариброде, у мом народу има много будала, мегаломана, полупимених, испраних мозгова, ја ти се у своје име извињавам због тога.
Хвала на извињењу али нема за тим велике потребе. Нисам искомплексирана личност тако да се не вређам пуно ма како други покушао да ме увреди. У сваком случају још једном хвала.
 
Ти погледаш лик и видиш које је сорте.:hahaha: Зар ти не рече на некој другој теми да је премијер Бугарске Бојко Борисов пореклом иза реке Искар а председник Бугарске Румен Радев практично Србин испред реке Искар? А уствари је супротно.Тако да те вид изгледа јако вара. Једина екзактна, прецизна наука приликом утврђивања сорти како их ти називаш је ДНК-а анализа. А она каже да су Срби и Бигари а и већина народа на Балкану веома слични по процентима одређених истих гена. Све друго су твоје жеље које немају везе са реалношћу.
Prijatelju razumeš li migriranje ka velikim gradovima. Život školovanje obitelj....vidljivo je da je Bojko neki mix Cigano Tatara a Rade Radev tko moj seljak iz Dobrič ili Toplicu...i vi imate Dobrič kod Silistru.
 
Па он ни своју њушку када се погледа у огледало не може да процени а камоли туђу.:hahaha:
20191119_215006.jpg

Ajde sad ti.
 

Back
Top