ПОПЛАВА ТЕМА О ТАДИЋЕВОМ ЗДРАВСТВЕНОМ СТАЊУ...?

Приче о Тадићевој болести пласирају:

  • Детињасто-злобни појединци, који немају друге садржине у своме животу

  • Поједине странке – политички противници, ради блаћења противника

  • Тадићева маркетиншка служба

  • 4. Разне домаће и стране службе ( повезано и са опцијом бр.2)

  • Уистину упућени


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Овде се из дана у дан отварају све ступидније теме, посебно у вези са стањем здравља председника Србије Бориса Тадића.

Поједини корисници, крајње детињасто, али и врло злурадо, као што је иначе обичај приглупих злобника, с недостатком трунке људскости, хришћанске самилости, сеире над евентуалним болестима Председника.

Заборављају да желети зло другоме и радовати се туђој несрећи јесте велики грех.

И да се најчешће зло кад тад, и на неки начин враћа на њих саме.

Но, они су већ сад жестоко кажњени - самим тим што су такви какви су.


Ипак, ја бих питала такве:

ШТА УОПШТЕ У ЖИВОТУ ИМАТЕ ОД ТЕ ЗЛОБЕ?


Ако се, на пример, испостави да је Тадић стварно болестан, и да, недај Боже, једног релативно скорашњег дана премине, шта ће то поправити њихов положај у животу?

Одједанпут ће бити решени сви њихови животни проблеми?

Све ће процветати у овој Србији, само одласком једнога човека?

Дакле, они који постављају такве теме и прижељкују председникову смрт су, сем свега наведеног, и веома наивни.

А симптоматично је да је све више оваквих тема, што у ствари значи, да се Тадићу заправо нема шта озбиљније замерити. Лично, не могу да му се „пронађу“, ни пљачке, ни корупција, ни проневере, па се иде на то најниже и најбедније, шпекулације о болести.


А, после свега, неукус доведен до апсурда, коначно, постиже управо - супротан ефекат.

И тако, на крају крајева, испада заправо могуће, да управо Тадићева маркетиншка служба стоји иза оваквих постова.


Дакле...

Ко пласира приче о Тадићевој болести :

1. Детињасто-злобни појединци, који немају друге садржине у своме животу

2.Поједине странке – политички противници, ради блаћења противника

3 Тадићева маркетиншка служба

4. Уистину упућени

5. Разне домаће и стране службе ( повезано и са опцијом бр.2)
 
To samo svedoči o dubini ne samo materijalne već i moralne krize koje gosn Tadić očigledno nije svestan...

De bre, prijatelju...koje materijalne i moralne krize?

Pa Tihi sam pise po forumu da mu biznis ide sve bolje iz godine u godinu, a moralno nije posrnuo ni pod tackom razno. Nikad jaci i pravoslavno radosniji zbog skore Tadiceve smrti :D
 
Дакле...

Ко пласира приче о Тадићевој болести :

1. Детињасто-злобни појединци, који немају друге садржине у своме животу

2.Поједине странке – политички противници, ради блаћења противника

3 Тадићева маркетиншка служба

4. Уистину упућени

5. Разне домаће и стране службе ( повезано и са опцијом бр.2)

6. Ми остали, квазипатриоте, озбиљно забринути за здравље
најдраже нам и најлепше Институције


:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Требало би размислити о увођењу критеријума за кандидатуру за ПреЦедника - да нема ноге .....

Ово код нас већ постаје алармантно,
мало, мало па неки нехебе,
а има проблеме са ногама ....

Е, сад ... Ајде што они нахебу,
али зашто после њих
обавезно и ми
ситни и забринути
морамо да нахебемо ???

Проблеме треба сасећи у корену, дакле ....

:per::per::per:
 
Овде се из дана у дан отварају све ступидније теме, посебно у вези са стањем здравља председника Србије Бориса Тадића.

Поједини корисници, крајње детињасто, али и врло злурадо, као што је иначе обичај приглупих злобника, с недостатком трунке људскости, хришћанске самилости, сеире над евентуалним болестима Председника.

Заборављају да желети зло другоме и радовати се туђој несрећи јесте велики грех.

И да се најчешће зло кад тад, и на неки начин враћа на њих саме.

Но, они су већ сад жестоко кажњени - самим тим што су такви какви су.


Ипак, ја бих питала такве:

ШТА УОПШТЕ У ЖИВОТУ ИМАТЕ ОД ТЕ ЗЛОБЕ?


Ако се, на пример, испостави да је Тадић стварно болестан, и да, недај Боже, једног релативно скорашњег дана премине, шта ће то поправити њихов положај у животу?

Одједанпут ће бити решени сви њихови животни проблеми?

Све ће процветати у овој Србији, само одласком једнога човека?

Дакле, они који постављају такве теме и прижељкују председникову смрт су, сем свега наведеног, и веома наивни.

А симптоматично је да је све више оваквих тема, што у ствари значи, да се Тадићу заправо нема шта озбиљније замерити. Лично, не могу да му се „пронађу“, ни пљачке, ни корупција, ни проневере, па се иде на то најниже и најбедније, шпекулације о болести.


А, после свега, неукус доведен до апсурда, коначно, постиже управо - супротан ефекат.

И тако, на крају крајева, испада заправо могуће, да управо Тадићева маркетиншка служба стоји иза оваквих постова.


Дакле...

Ко пласира приче о Тадићевој болести :

1. Детињасто-злобни појединци, који немају друге садржине у своме животу

2.Поједине странке – политички противници, ради блаћења противника

3 Тадићева маркетиншка служба

4. Уистину упућени

5. Разне домаће и стране службе ( повезано и са опцијом бр.2)

Ситуација у Србији је никад гора. Одговоран је Борис Тадић!
 
Што би ја брино о његовом стању?
Оправљо га је доктор са пријатељског запада.Није имо поверење у лекаре државе коју представаља.
И у име чијег народа је компентернтан да доноси одлуке и извињења.
Елем нек брину они.Да им не дође неки мимо њиове воље.Ушта сумањам.:)
 
Ако се, на пример, испостави да је Тадић стварно болестан, и да, недај Боже, једног релативно скорашњег дана премине, шта ће то поправити њихов положај у животу?

Nije se ni vama popravio polozaj odkad je milosevic umro pa ste izasli na trg da slavite njegovu smrt i masete sarenim balonima.
 
Баш нешто размишљам да се хришћанси размилосрдим према Тадићу, који је угробио ову земљу по свим параметрима.
Ко и према Анте Павелићу.
А и једнаку количину самилости би могли очекивати, да Павелић није већ отабачио.
 
Na stranu sva nesposobnost Tadica i to sto je na granici izmedju idiota i debila, ali kad je rec o ovome u pravu si.

I nekako mi je puno srce kad vidim da to rade (raduju se) nase najvece patriote i pravoslavci.

Mislim, ovde na forumu... pravi svetosavski duh :)
Ovo je prestrogo.On se jednostavno ''odvojio od baze'',više ne zna da osluškuje puls naroda ne zna razmere krize...Nije on debil/retard daleko od toga.
 
ШТА УОПШТЕ У ЖИВОТУ ИМАТЕ ОД ТЕ ЗЛОБЕ?


Ако се, на пример, испостави да је Тадић стварно болестан, и да, недај Боже, једног релативно скорашњег дана премине, шта ће то поправити њихов положај у животу?

Одједанпут ће бити решени сви њихови животни проблеми?

Све ће процветати у овој Србији, само одласком једнога човека?

Дакле, они који постављају такве теме и прижељкују председникову смрт су, сем свега наведеног, и веома наивни.

А симптоматично је да је све више оваквих тема, што у ствари значи, да се Тадићу заправо нема шта озбиљније замерити. Лично, не могу да му се „пронађу“, ни пљачке, ни корупција, ни проневере, па се иде на то најниже и најбедније, шпекулације о болести.


А, после свега, неукус доведен до апсурда, коначно, постиже управо - супротан ефекат.

Идентичан текст може се ставити и заменити само име актера, на пример, ставити име председника Слободана Милошевића и поставити додатно питање - како мора бити болестан и глуп неко, ко прославља нечију смрт јавно, на Тргу Републике, светковином популарно названом балонијада?

И како мора бити безобзиран и глуп онај режим, на челу са председником, који такве идиотлуке дозвољава?

Зар појединци из тог режима (барем они интелигентнији), нису свесни чињенице, да тиме отварају пут, да и они буду вређани и понижавани једног дана? Зар баш ништа нису научили из историје и литературе? Зар им није познат чувени говор Марка Антонија над Цезаровим одром?

Уосталом ко другоме јаму копа, сам у њу пада....
 
Poslednja izmena:
Идентичан текст може се ставити и заменити само име актера, на пример, ставити име председника Слободана Милошевића и поставити додатно питање - како мора бити болестан и глуп неко, ко прославља нечију смрт јавно, на Тргу Републике, светковином популарно названом балонијада?

И како мора бити безобзиран и глуп онај режим, на челу са председником, који такве идиотлуке дозвољава?

Зар појединци из тог режима (барем они интелигентнији), нису свесни чињенице, да тиме отварају пут, да и они буду вређани и понижавани, кад куцне прави час?

Уосталом ко другоме јаму копа, сам у њу пада....

Ma to nije isto,ovde je rec o demokrati i evropejci,slaviti njegovu nedaj boze smrt bi bio najcrnji fasizam i nacizam.
milosevic je bio srpski nacista,krvnik i masovni ubica,fasista gori od hitlera. Slavljenje njegove smrti je izraz pravih demokratskih vrednosti i evropejstva,korak srpskog drustva ka otklonu od proslosti i preskok u evropsku buducnost.
Nije to isto!:hahaha:
 
Nije se ni vama popravio polozaj odkad je milosevic umro pa ste izasli na trg da slavite njegovu smrt i masete sarenim balonima.
Којим "нама"?

Ја нисам нити излазила на трг, нити славила његову смрт. Таман посла.

Штавише, ја сам управо рекла да је то било неукусно, глупо и промашено на сваки начин.

П. С.

Не желиш то да приметиш, али је чињеница да сам ја већи противник ЛДП и њима сличних него што си то ти.

Дакле, не вређај и не етикетирај.
 
Идентичан текст може се ставити и заменити само име актера, на пример, ставити име председника Слободана Милошевића и поставити додатно питање - како мора бити болестан и глуп неко, ко прославља нечију смрт јавно, на Тргу Републике, светковином популарно названом балонијада?

И како мора бити безобзиран и глуп онај режим, на челу са председником, који такве идиотлуке дозвољава?

Зар појединци из тог режима (барем они интелигентнији), нису свесни чињенице, да тиме отварају пут, да и они буду вређани и понижавани једног дана? Зар баш ништа нису научили из историје и литературе? Зар им није познат чувени говор Марка Антонија над Цезаровим одром?

Уосталом ко другоме јаму копа, сам у њу пада....

УОСТАЛОМ!

najveci pajaci Europe...tandem Josipovic - Tadic

http://forum.krstarica.com/showthre...-Dubrovnik?p=16834470&viewfull=1#post16834470
 

Back
Top