Quantcast

Poplava Smartova po beogradskim ulicama?!?

mario80

Buduća legenda
Poruka
30.805
Juče stojim na semaforu u 27 marta i ispred mene proleću dva smartića jedan za drugim, pogledam u semafor a malo dalje stoji treći smrtić.

Onda sam malo bolje počeo da gledam i primetio sam gomile toga. Samo zuje i prde. Komšinica nema auspuh već pola godine pa je svaki put čujem.

Za benzince sam čuo da su očajni da se motor radi svakih 100.000 km i da troše mnogo ko kadilak po gradu a za dizele sam čuo sve najbolje vozi drugar. Motor prelazi i 400.000 km ima neke urođene probleme kao što je elektrika i koješta. Po gradu 4 litra na otvorenom 3. On kaže može da se stigne do recimo obrenovca, posle je mučenje :)

I ne zaboravite, za svaku i najsitniju intervenciju na motoru skida se kompletan trap i motor :lol:

Poslednja izmena:

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.360
Jeste a smart nema servo dok se kod punta pokvari svakih mesec dana. Baš su mi zapali za oko i moj drugar uzo jednog i samo zuji po bgd. Popne se iza kontiša i nestane :super:

Kao prvo na Puntu evo 3 godine nista nije riknulo i servo radi savrseno a kao drugo gde sam ja spomenuo Punto?
A da, ti kao veliki strucnjak kakvim se predstavljas trebalo bi da znas da i kad ode servo na Puntu da se to resava za 20€ a tebi je i to izgleda veliki trosak na recimo 10 godina na koliko crkava taj motor.
Ako ne znas da citas evo da ti opet ponovim da sam spomenuo Toyotu IQ a ti sad vidi malo bolje o cemu se pise.
Ah pa da,kako sam glup,Toyota je 2-3x skuplja od Smarta a tebi ne pada na pamet da das te pare.
Pa sto odmah ne kazes "hocu samo najjeftinije moguce i gledam samo najjeftinije na oglasu".

Poslednja izmena od moderatora:

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
80.501
Punto sa 1,3 dizelom troši možda litar više, a normalan auto. Mesta na redovnim parkinzima ima za svaki normalan uobičajeni auto, a sad ko ne zna da parkira - njegov problem.
ovde i ne pricam o redovnim mestima........gde uteras punta, u 90% slucajeva uteraces i dzip..
radi se o onim mestima uz kontejner, drvo, ivicnjak gde smartic cucne ko budali samar :D

secam se jednom prilikom sam stizao knap na koncert, arenin parking je bio pun, okolne ulice sve pune i sa setom sam gledao tako lepa mesta gde bi smartic usao a ja sam morao da kruzim i trazim.

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.484
ovde i ne pricam o redovnim mestima........gde uteras punta, u 90% slucajeva uteraces i dzip..
radi se o onim mestima uz kontejner, drvo, ivicnjak gde smartic cucne ko budali samar :D
A tek kako onim okosokolovnim komunalcima ima da čućne ...
Zato sam pričao o redovnom parkingu. A ko baš hoće ružno i malo, bolje da nabavi onaj kockasti Ami. Jeftiniji, manje se troši za gorivo, garant je i jednostavniji za održavanje.

Poslednja izmena:

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.322
fiat-500-elletrica.jpg

Emmett Fitz-Hume

Zainteresovan član
Poruka
267
Juče stojim na semaforu u 27 marta i ispred mene proleću dva smartića jedan za drugim, pogledam u semafor a malo dalje stoji treći smrtić.

Onda sam malo bolje počeo da gledam i primetio sam gomile toga. Samo zuje i prde. Komšinica nema auspuh već pola godine pa je svaki put čujem.

Za benzince sam čuo da su očajni da se motor radi svakih 100.000 km i da troše mnogo ko kadilak po gradu a za dizele sam čuo sve najbolje vozi drugar. Motor prelazi i 400.000 km ima neke urođene probleme kao što je elektrika i koješta. Po gradu 4 litra na otvorenom 3. On kaže može da se stigne do recimo obrenovca, posle je mučenje :)

I ne zaboravite, za svaku i najsitniju intervenciju na motoru skida se kompletan trap i motor :lol:
Smrt for two

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.322
"Поплава" је само Шкода.
Приватни аутомобили, од фирми, од државе, цркве... Довољно мало пара за довољно много квалитета.
Nego setih se neke budale,nazovi novinara,koji na jednom sajtu napisa za novu Oktaviju"Superb za siromašne".

Mislim se"Prika dal' si ti pri sebi za standard prosečnog čoveka u Srbiji nova Oktavija nije beda"

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.