Quantcast

POPIS U BIH 2012

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
Najzanimljivije pitanje na popisu je akko će biti brojno stanje Bošnjaka koji se na popisu pojavljuuju prvi put . Ako se rukoovdimo iskustvima iz Crne Gore .

Na popisu će biti Bošnjaka i Muslimana , a vjerovatno i Bosanaca i Srba musliamna i Hrvata muslimana . koje su vaše procjene popisa U BIH ( samo ovaj dio )

( Preuzmite obrazac da izrazite svoje procjene )
Srbi :
MUslimani :
Bošnjaci :
Bosanci :
Hercegovci :
SrbiMuslimani :
HrvatiMusliamni :
Hrvati :

MOžete i da obrazložite na osnovu čega zasivate svoje procijene .

NAkon izbora se otvaraju nova pitanja :

KAko da se ostale naicje zastupe u institucijama BIH , jer se sada govori samo o Bošnjacima ,a pitanje je koliki će biti njihov procebnat .

Moja procjena je :

Srbi : 44 %
MUslimani : 17 %
Bošnjaci :16 %
Bosanci :7 %
Hercegovci : 5 %
SrbiMuslimani : 5 %
HrvatiMusliamni : 5 %
Hrvati : 9 %

virtuelni

Veoma poznat
Poruka
10.537
Najzanimljivije pitanje na popisu je akko će biti brojno stanje Bošnjaka koji se na popisu pojavljuuju prvi put . Ako se rukoovdimo iskustvima iz Crne Gore .

Na popisu će biti Bošnjaka i Muslimana , a vjerovatno i Bosanaca i Srba musliamna i Hrvata muslimana . koje su vaše procjene popisa U BIH ( samo ovaj dio )

( Preuzmite obrazac da izrazite svoje procjene )
Srbi :
MUslimani :
Bošnjaci :
Bosanci :
Hercegovci :
SrbiMuslimani :
HrvatiMusliamni :
Hrvati :

MOžete i da obrazložite na osnovu čega zasivate svoje procijene .

NAkon izbora se otvaraju nova pitanja :

KAko da se ostale naicje zastupe u institucijama BIH , jer se sada govori samo o Bošnjacima ,a pitanje je koliki će biti njihov procebnat .

Moja procjena je :

Srbi : 44 %
MUslimani : 17 %
Bošnjaci :16 %
Bosanci :7 %
Hercegovci : 5 %
SrbiMuslimani : 5 %
HrvatiMusliamni : 5 %
Hrvati : 9 %

Genocidna ti je procena potpuno...:hahaha:
A gde ide mučeni Divljak i slična ograničena gospoda???

Protector

Elita
Poruka
15.085
36% Срба, 14 посто Хрвата, 43% Бошњака, 7% Муслимана. Срба муслимана и Хрвата муслимана, ако их има, биће их мање од 1% укупно...

Protector

Elita
Poruka
15.085
Хрвати имају велику емиграцију у Хрватску. Срби се не селе толико у Србију али има и тога. Такође, колико ја знам, сва три народа имају лош наталитет...

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
Molim?

Nema Roma?

:lol:

Romi su narod na tockovima.

romi_zastava.jpg

Nece da gube vrijeme i zive u nakaradnim tvorevinama.

Poruka
5.182
Bosanski Srbi i Bosanski Hrvati će sa Bošnjacima i ovim Sejdić-Fincima (Ostalim) biti ti koji će od BiH napraviti kakvu-takvu normalnu državu.

Inače, ja tiho bojkotujem popis jer nije ostvaren povratak svih na svoje, a prema DMS. Ne'a me kod kuće, nisam tu,...slučajno sam na putu u Crnoj gori.

Znam da je nemoguće da Alen Glavović kojeg je spasio časni Srbin, Trebinjac, Aleksić Srđan, ni u bunilu ne bi vratio iz sveopšte sigurnosti Švedske, ali se pitam da li bi se on mogao vratiti u svoje vrelo Trebinje sa suprugom i djecom?

Odgovor je da se NE BI MOGAO VRATITI. Znači, džaba i bespotrebno je dao život svoj Srđan Aleksić! Ništa od čojstva kako ga je otac odgajao.

ZLO I NAOPAKO JE POBIJEDILO U TREBINJU!

Mene popisivači neće vidjeti.

Poslednja izmena:

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
Bosanski Srbi i Bosanski Hrvati će sa Bošnjacima i ovim Sejdić-Fincima (Ostalim) biti ti koji će od BiH napraviti kakvu-takvu normalnu državu.

Inače, ja tiho bojkotujem popis jer nije ostvaren povratak svih na svoje, a prema DMS. Ne'a me kod kuće, nisam tu,...slučajno sam na putu u Crnoj gori.

Zašto imaš toliko vjerovanje u Bošnjake , pa oni se prvi put pojavljuju na popisu , oni bi trebali biti ausajder ,ali ajde dosta su forsirani u medijima , mosta su MUslimani kao nacija zapostavljani gurani u drugi plan , ali pogledaj Crnu Goru moraju MUslimani miati neki rezultat , mislim da bi MUIslimani i Bošnjaci trebali u predpopisnoj kampanji da imaju podjednake šanse u medijima na bilbordima i tako to , da se makar malo anulira ova propaganda Bošnjaka .

Poruka
5.182
Zašto imaš toliko vjerovanje u Bošnjake , pa oni se prvi put pojavljuju na popisu , oni bi trebali biti ausajder ,ali ajde dosta su forsirani u medijima , mosta su MUslimani kao nacija zapostavljani gurani u drugi plan , ali pogledaj Crnu Goru moraju MUslimani miati neki rezultat , mislim da bi MUIslimani i Bošnjaci trebali u predpopisnoj kampanji da imaju podjednake šanse u medijima na bilbordima i tako to , da se makar malo anulira ova propaganda Bošnjaka .
Ne vjerujem da je ovo tačno da se Bošnjaci prvi put pojavljuju na popisima. Valjda je carevina KundK nekada pravila popise za svoje potrebe, a u vrijeme kada Bošnjaci nisu bili zabranjeni.
Ima li jošte čojstva u Trebinju? Gdje je premještena bista/spomenik Luke Vukalovića?

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
Ne vjerujem da je ovo tačno da se Bošnjaci prvi put pojavljuju na popisima. Valjda je carevina KundK nekada pravila popise za svoje potrebe, a u vrijeme kada Bošnjaci nisu bili zabranjeni.
Ima li jošte čojstva u Trebinju? Gdje je premještena bista/spomenik Luke Vukalovića?

Neznam , nisam ja iz Trebinja ? Gdje je premještena ????

A čojstva Slabo u Trebinju otišlo sve u **** pa i Hercegovci ??? GDje bista premještena .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.