POPIS SVIH SVINJARIJA SADASNJE VLADE I PREDSEDNIKA....

Јесте, у праву си... али ако мало боље погледаш изјаве БоТе... видећеш да је рекао о "великим притисцима на Србију" - што значи да га непрекидно нечим уцењује ЕУ-стока... да ли са могућим одобрењем кредита или нечим другим, ја не знам... АЛИ ДА НЕПРЕКИДНЕ УЦЕНЕ И ПРИТИСЦИ ПОСТОЈЕ - ТО ЈЕ ЕВИДЕНТНО... иначе како другачије објаснити оне имбецилне одлуке Владе КОЈЕ СУ МЕЊАНЕ "ПРЕКО НОЋИ"...

E bas me iznenadjujes:eek: predsednik i vlast jedne drzave je tu da bi sluzio nacioanlnim interesima, to sto Tadic radi, ne da nije nista napravio da se nesto na pozitivno promeni, nego konkretno i otvoreno radi PROTIV srpskih interesa i sahranjuje drzavu i narod. Za sve to ima jedno prosto resenje, da uvidi i prizna da nije sposoban za funkciju koju treba da vrsi, i da da ostavku. E jos da tu nisu privatni interesi i moglo bi tako.

Попис....?
Требао би цео тим стручњака из више области.....
јер би то био роман са безброј наставака....
:per: :per: :per:

Slažem se mačak.

Nema tog tima genija koji bi mogao da popiše sve greške i propuste Vlade načinjene samo u mesec dana.

Svaka odluka, svaki paraf, svaka namera je greška. Nema ni jedan uspešno okončan proces ni u poljpoprivredi ni u privredi ni u ekomomiji. Ni u čemu. Pa da se pojedinačno navodi svaka doneta odluka koja je već u startu kardinalna greška to bi trerbali sati i godine da se sve nabroji. Laži, prevare, namešteni tenderi, kupljene vakcine, sateliti ...... lopovluk do lopovluka i lopov do lopova.

I ono najvažnije. Teško da može to da budu sve to greške jer za tolike propuste treba biti veliki retard. To su sve svesne namere. Zato te bitange, kriminalce i zločince najpre treba sve pohapsiti i onda svakom pojedinačno otkrivati koju je malverzaciju ili krivično delo učinio. I tako sve dok se ne otkriju sve zločinačke namere i oni pravi nalogodavci.
A onda uvesti smrtnu kaznu ili pozvatio narod na miting i pustiti takozvane demokrate u masu......

Јесте, у праву си... али ако мало боље погледаш изјаве БоТе... видећеш да је рекао о "великим притисцима на Србију" - што значи да га непрекидно нечим уцењује ЕУ-стока... да ли са могућим одобрењем кредита или нечим другим, ја не знам... АЛИ ДА НЕПРЕКИДНЕ УЦЕНЕ И ПРИТИСЦИ ПОСТОЈЕ - ТО ЈЕ ЕВИДЕНТНО... иначе како другачије објаснити оне имбецилне одлуке Владе КОЈЕ СУ МЕЊАНЕ "ПРЕКО НОЋИ"...

Takozvane demokratske stranke su u proteklih 10 godina uništile svu tržišnu ekonomiju i proizvodna preduzeća u Srbiji, od banaka napravili reketeške mafijaške organizacije, masu inostranih trgovačkih preduzeća oslobodili poreza i sa tim državnu kasu lišili legalnog punjenja budžeta.

Bez poreza od proizvodnje, carina i taksi nema para za isplatu plata državnih činovnika, za zdravstvo, školstvo, penzionere osim ako se ne uzme strani kredit pod zelenaškim kamatama.
E to je taj način na koji su oni ucenjeni i na koji se konstantno ucenjuju. Samo i sa kreditima je pri kraju. Izgleda da više neće biti ni toga.
Zato će biti težak i skoro nemoguć oporavak države bez tuđe pomoći ali jednino što je sigurno zapadu se treba odmah zahvaliti na svemu učinjenom do sada zapleniti mu kompletnu imovinu u Srbiji i okrenutu se državama sa kojima Srbija može da nađe siguran put u zdravu ekonomiju. Svaki dana sa zapadno-demokratskim mafijašima i reketašima ojačanim šačicom domaćih demokrtatskih tajkuna na grbači znači samo još veću agoniju za državu i narod i zato se sve to mora napokon prekinuti ma koliko bilo bolno jer u protivnom za par godina ovde neće biti više ničega.
Znači pre svega osloniti se na Rusija i Kina a zatim Indiju, Brazil i tako dalje.....

Poslednja izmena:
Ово је празна фраза, ако нема ни мало конкретне садржине.

Где то, и како, у области спољне политике, може да се испољи то "мало достојанства", а да опет не добијемо ћушку?

Али - реално, а не у теорији , репертоару лепих жеља, о коме сви маштамо.

Лепо је маштати. Али, ваља и знати разлучити могуће од жеља.

У сагледавање реалног спада и схватање какву укупну политичку сцену имамо. Колики су реални домети политичара, као личности.

Морамо бити свесни колико је њихов реални домет.

Не велики.

Шта можемо реално од њих очекивати.
И онда нећемо бити ни разочарани, ни бесни, ни фрустрирани.

Све ово је далека и дугосежна, још можда и не сасвим сагледива, последица свих оних догађаја и историјских процеса с краја 80их 20. века, и на спољном и на унутрашњем плану...

nije prazna fraza, ti i ja se ocigledno ne razumemo, ti si se uhvatila toga da su pritisnuti, a ja ti pricam da su cirkuzanti, rastimovani orkestar i da ih je takve jos lakse pritisnuti i da deluju smesno
slazem se da se oko nekih kljucnih pitanja nije moglo vise, ali se nismo smeli blamirati sa konvencijom i Nobelovom nagradom, prvo kao demonstrativno istupimo, pa se onda pokunjimo kao popisani
sve se mora unapred isplanirati, a ne da svako prica po svom nahodjenju, jedni druge da poklapaju
stvarno smo mi Srbi jedni drugima najveci neprijatelji

Jos jedan u nizu supljih postova u kojima nista nije receno...

Dzaba ti sve te procitane knjige kad jos nisi razvila elementarnu logiku...

Kao djak koji je nabubao gradivo ali nista nije skapirao...

I jos prosipa neki elitizam i snobovstinu, kao ona je najpametnija, mi smo svi glupi, a ustvari ispadas smesna...

Pusti malo neka te neko drugi pohvali, ne moras sve sama...

Ova vlada je najgora i tacka, najsiromasnija zemlja smo u evropi, inflacija je na najvecem nivou, sve propada, rusi se i raspada, a ti nastavi da zivis u svetu bajki...

Tako je. Neka rezultati ove vlade govore sami za sebe. Najmanja plata u Evropi. Besmislena je dalja rasprava.

nije prazna fraza, ti i ja se ocigledno ne razumemo, ti si se uhvatila toga da su pritisnuti, a ja ti pricam da su cirkuzanti, rastimovani orkestar i da ih je takve jos lakse pritisnuti i da deluju smesno
slazem se da se oko nekih kljucnih pitanja nije moglo vise, ali se nismo smeli blamirati sa konvencijom i Nobelovom nagradom, prvo kao demonstrativno istupimo, pa se onda pokunjimo kao popisani
sve se mora unapred isplanirati, a ne da svako prica po svom nahodjenju, jedni druge da poklapaju

stvarno smo mi Srbi jedni drugima najveci neprijatelji
Ovo si sve lepo i pametno rekao :ok: samo neki nisu sposobni da budu objektivni,da li namerno ili slucajno :think::think:

Back