POPIS SVIH SVINJARIJA SADASNJE VLADE I PREDSEDNIKA....

Ја то врло добро знам.
Боље него ти.

Али много боље него ти познајем и српску историју, тако да такође знам да ти је оцена површна.

Nista ti ne znas osim kvaziintelektualnog podhebavanja i branjenja vlasti po svaku cenu...

Inace imam informacije iz pouzdanih izvora da je gasenje mobilnih i fiksnih telefona Srbima juzno od Ibra uradjeno posto su se ljudi iz vrha siptarske vlasti prethodno culi sa Tadicem i dobili garancije da im nece praviti nikakve probleme...

Ljudima je u 21-om veku odsecen kontakt sa svetom, nekoliko starijih ljudi je umrlo jer nije moglo da pozove hitnu pomoc na vreme, a vlada Srbije izasla je samo sa mekim osudama...

Siguran sam da i drzave poput dzibutija nebi dozvolile da se neko tako ophodi prema njihovim gradjanima...

Inace imam informacije iz pouzdanih izvora da je gasenje mobilnih i fiksnih telefona Srbima juzno od Ibra uradjeno posto su se ljudi iz vrha siptarske vlasti prethodno culi sa Tadicem i dobili garancije da im nece praviti nikakve probleme...

Ljudima je u 21-om veku odsecen kontakt sa svetom, nekoliko starijih ljudi je umrlo jer nije moglo da pozove hitnu pomoc na vreme, a vlada Srbije izasla je samo sa mekim osudama...

Siguran sam da i drzave poput dzibutija nebi dozvolile da se neko tako ophodi prema njihovim gradjanima...

One nisu imale Miloševića da im izda Kosovo i Metohiju i preda u ruke Albancima i Amerima.

Prica mi prijateljica jedna. Bila sad na nekoj svadbi. I u opstini Palilula ili Zvezdara ne znam tacno kao kod maticara dosli da vide za vencanje u restoranu...i koliko to kosta.

Kaze im ta:" Da li ste clanovi DS-a "

Ovi kazu da nisu.

E onda je 10000 dinara...da ste clanovi bilo bi verovatno za DZ.

Hahahahhaha!!!! Umirao sam od smeha kad mi pricala.

Ala laže... :D

Sve te navodne zamerke koje navodiš aktuelnim vlastima, su samo konsekvence svinjarija koje ste vi izvodili. Recimo:
Da nije Milošević 1995. streljao 8000 ratnih zarobljenika, onda ne bi bilo potrebe ni za kakvom rezolucijom.

Дај нађи неког да те кресне да смириш хормоне - овако постаје неподношљиво - па ћеш на крају добити одговор какав заслужујеш...:roll::roll::roll:

На овакве површне оцене увек кажем само:

Проучи мало боље нашу историју.
Vidi se Milunka da ti istorija ne ide baš najbolje... Jedini istorijski period koji bi po
intenzitetu pljačke odnarođenosti vlasti od naroda koji podseća na bezočnu
sebičnost režima, bio bi vrme kralja Milana Obrenovića i negovog ministra finansija
Čedomilja Mijatovića hulje nad huljama.

Međutim, po obimu destrukcije i ludila ipak - DOSmanlijama ravnih nema!

Evo, kao prilog naslovu teme delimičnog popisa demoKradskog ludila uz pitanje
na šta podseća reč Ludilo?

1. Na seksualni skandal Obradović;
2. Na ubistvo Gavrilovića;
3. Na čudni diskontinuitet posle otmice Miškovića;
4. Na sukobe zbog hapšenja Slobodana Milosevića;
5. Na sporove oko otmice Slobodana Miloševića
i njegovog “vidovdanskog izručenja”;
6. Na hapšenje Braće Banović i pobunu “crvenih beretki”;
7. Na zatvorskog čuvara – čoveka gnjidu Dragišu Blanušu
koji je objavio “memoare” o zatvorskim danima Slobodana Miloševića;
8. Na neovlašćeno fotografisanje;
9. Na plahovitost Obrena Joksimovica;
10. Na volej i rečnik Velje Ilica;
11. Na duvansku aferu;
12. Na avion Caneta Subotica;
13. Na “solunsku” kradju skupštinskih glasova;
14. Na trgovinu mandatima;
15. Na “savetovanje” pri prodaji cementara;
16. Na “Čedinu zebru” s privremenom rekonstrukcijom Ulice kralja Milana;
17. Na mali damski pištolj zvani Crna dama, ne za ministra vec za suprugu;
18. Na “trgovački” pomor ptica u prisustvu vlasti;
19. Na špijuniranje Maršićaninovog ljubavnog života,
20. Na intrige o emocionalnom životu Bože Gulikože Djelića;
21. Na novogodišnji doček u Dubaiju;
22. Na tzv. prepravku Titovog aviona;
23. Na Delimustafića;
24. Na savetnike;
25. Na linč Čede Čupe na televiziji Pink;
26. Na ostavke u vladinom Savetu za borbu protiv korupcije i
“vrapce koji se tuku u prašini”;
27. Na tužbe Bebe Popovića;
28. Na “protestni odmor” ministra policije;
29. Na Čumeta, zašticenog svedoka;
30. Na Mikelića, Legijinog savetnika za privatizaciju 300 preduzeća;
31. Na hapšenje špijuna Perišića u motelu “Šarić”;
32. Na prisluškivanja i elektronska praćenja;
33. Na tzv. upad u Biro za komunikacije;
34. Na trgovinu oružjem i SDPR;
35. Na smenu generala Pavkovica;
36. Na relaciju Čanak–Opačić povezanu sa skandalom
oko tendera u Novom Sadu,
37. O DOSmanlijama gostima u Šilerovoj;
38. O posetama u CZ-u u organizaciji Čede Šmrka (Jovanovića);
39. Na Radiodifuzni savet;
40. Na firmu ministarke Rašeta - Vukosavljević;
41. Na džip Ministarstva poljoprivrede - ubistvo devojke iz obesti,
42. Na karusel trgovinu šećerom i DS mezimca Koleta;
43. Na sejšelske racune, Kolesar...
44. Na maršalski konto...Janjušević...
45. Na Difens roud i Čumetovo ''asvaltiranje'' Srbije !!!
46. Na ''opremanje'' Aerodroma Beograd u DOSmanlijskoj režiji i po ceni
fikusa od 10.000 dinara i običnih kafenih kašičica od 800 dindži !!!
47. Na Jelašića vilu Ravijojlu
48. Na aferu ''Knjaz Miloš''
49. Na aferu ''ERIKSON''
50. Na bestidnu priču ''Nacionalna štedionica'' ???
51. Na Kumove i trgovinu strujom ???
52. Na američku špijunčinu Davinića i ŠPIJUNSKI satelit

........ umorih se. Nastavi! :rtfm:

One nisu imale Miloševića da im izda Kosovo i Metohiju i preda u ruke Albancima i Amerima.

Opet vi o Milosevicu..?

Prodje 11 godina otad, dokle ce on da vam bude alibi za sopstvenu nesposobnost...

I nemoj mi o Kosovu molim te, mnogo bolje poznajem situaciju od tebe, kada je Milosevic otisao sa vlasti Kosovo nije imalo ni drzavu, ni ustav, ni policiju, ni vojsku, ni nikakve institucije...

Sve je to stvoreno za vreme vladavine vas evrotalibana...

Imam jos da ti pricam o Kosovu i o vasoj katastrofalnoj politici u vezi toga, vrlo sam dobro informisan o tome, ali zasto bih trosio vreme na maloumnu osobu koja nema osnovnu moc rasudjivanja...

Искрено речено - УКОЛИКО БИ ОВО БИЛО ИСТИНА, У ШТА СУМЊАМ - ЛИЧНО БИХ ПОДРЖАО ДА ГА НЕКО СКИНЕ СНАЈПЕРОМ...

Opet vi o Milosevicu..?

Prodje 11 godina otad, dokle ce on da vam bude alibi za sopstvenu nesposobnost...

I nemoj mi o Kosovu molim te, mnogo bolje poznajem situaciju od tebe, kada je Milosevic otisao sa vlasti Kosovo nije imalo ni drzavu, ni ustav, ni policiju, ni vojsku, ni nikakve institucije...

Sve je to stvoreno za vreme vladavine vas evrotalibana...

Imam jos da ti pricam o Kosovu i o vasoj katastrofalnoj politici u vezi toga, vrlo sam dobro informisan o tome, ali zasto bih trosio vreme na maloumnu osobu koja nema osnovnu moc rasudjivanja...
. Pa državu nisu dobili onda da bi Sloba sačuvao nešto malo digniteta u javnosti, to je bio deo nagodbe. Ali krajnji ishod se već onda mogao predvideti. On je ipak kapitulirao iako je neke morone ubedio da je bilo suprotno. Njima ne vredi objašnjavati bilo šta.
Ti bi možda naredio napad na Kosovo i Bonstil da si na vlasti, frajeru? Kako bi ti sačuvao Kosovo?

Poslednja izmena od moderatora:
Milosevic nije odavno na vlasti,mislim.. fizicki je cak i nemoguce da je ponovo osvoji , a Kostunica nema nikakvu moc vec odavno , ali mi i dalje slusamo neka naklapanja o njihovim trajnim i neispravljivim greskama.

Ova deca od 19-20 god znaju za Milosevica samo iz detinjstva,ali ona nazjvaznija saznanja o drzavi, naciji, uopste zivotu sticu uz ovu vlast.

Ne treba da nas cudi sto mladi ...cim se sastanu 2-3 samo pricaju o odlasku iz zemlje. Nikada se nije toliko zelelo pobeci iz zemlje...ni za vreme ratova, ni za vreme bombardovanja, ni u vreme Titovih gasosha. Ovo je najcrnje vreme, jer mladi beze ne od rata, vec od beznadja, pljacke i bezizlaza.

Poslednja izmena:
Искрено речено - УКОЛИКО БИ ОВО БИЛО ИСТИНА, У ШТА СУМЊАМ - ЛИЧНО БИХ ПОДРЖАО ДА ГА НЕКО СКИНЕ СНАЈПЕРОМ...

Veruj mi, znam sve vodece ljude po Mitrovici, druzim se sa njihovim sinovima, znam i ljude iz ministarstva i koga sve ne, necu da pricam ovde po forumu, nije bitno...

Ako odbijas da poverujes u to onda je to tvoja stvar, ako se nekad vidimo uzivo onda cu ti sve objasniti sta i kako....

Back