POPIS STANOVNISTVA U C.GORI

koliko ce procenata u popisu stanovnista se izjasniti kao srbi

  • blizu10%

  • blizu20%

  • blizu30%

  • blizu40%

  • blizu50%

  • blizu60%


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Treba ja nekoga da bijem ovde bre to su bre svi Srbi koji bre Crnogorci bre Crna Gora ali tamo zive Srbi i Njegos je to rekao to samo zapad oce da unisti sve Srbe


i aj isto ilsim ovo ja mislim da ce biti oko 50 % mislim da sad kad djukanovic vise neplaca narod da glasaju za otcepljenje i druge nacije mnogo njih ce da se izjasni kao srbi bice ih oko 40% i jedno 30 % crnogoraca sto ce biti da srbi cine vecinsko stanovnistvo u crnoj gori
 
malo je bajata tema al ae interesuje sta mislite koliko ce biti procenata srba u popisu

http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Popis-prilika-za-novo-nacionalno-postrojavanje-84851.html

Ја мислим да ће тамошња власт фалсификовати резултате пописа - а једини начин да се они провере јесте уколико су сви Срби узимали КОПИЈЕ од пописивача - и онда би могли да изврше неку пробу у неком мањем месту...
 

Back
Top