Попис становништва Републике Србије 2022. године, шта ће показати?!!

Шта ће показати попис становништва Републике Србије 2022. године?

  • 400 хиљада људи мање.

    glasova: 7 10,1%
  • 500 хиљада људи мање.

    glasova: 11 15,9%
  • 600 хиљада људи мање.

    glasova: 8 11,6%
  • 700 хиљада људи мање.

    glasova: 7 10,1%
  • Исти број становника.

    glasova: 0 0,0%
  • 800 хиљада људи мање.

    glasova: 4 5,8%
  • 1 милион људи мање.

    glasova: 11 15,9%
  • Повећање броја становника.

    glasova: 7 10,1%
  • 300 хиљада људи мање.

    glasova: 9 13,0%
  • 200 хиљада људи мање.

    glasova: 5 7,2%

  • Ukupno glasova
    69
Uopšte me ne zanima ta priča, nego mi ozbiljno bode oči tvoja aktivnost ovde
Konstantna negativnost i potenciranje defetizma i/ili flejm/hejta, krokodilske suze, potenciranje izlizanih stereotipa, botovanje osobe koja nema veze sa Srbijom, opterećenost forumom a posebno otvaranjem tema prethodno opisane sadržine...

58xz.gif

Odakle znam tolike informacije o političkoj situaciji u Republici Srbiji, o srpskoj nacionalnoj politici i dr? Nebitno, reši "problem" banuj me trajno i da ne smetam više na forumu. Bio bi ti zahvalan, ali zaista ozbiljno, zahvalan. Pozdrav.
 
Mnogo je ljudi do 90 dana u inostranstvu, pa ne prijavljuju ništa.

Gde ste pročitali da piše do 90 dana.Šta je sa ljudima što su čak i umrli u inostranstvu a i dalje se vode na privremenom boravku?
Šta je sa ljudima koji se nalaze 10 ili 20 godina u inostranstvu? Šta je sa ljudima koji su rođeni u inostranstvu a država piše
nepostojeću adresu? Dečko vadi pasoš a službenica mu daje adresu a on pojma nema gde je ta ulica? Po mom mišljenju
trebalo bi neko da sredi makar knjige gde ko živi i stanuje. To makar nije neka visoka tehnologija.
 
Uopšte me ne zanima ta priča, nego mi ozbiljno bode oči tvoja aktivnost ovde
Konstantna negativnost i potenciranje defetizma i/ili flejm/hejta, krokodilske suze, potenciranje izlizanih stereotipa, botovanje osobe koja nema veze sa Srbijom, opterećenost forumom a posebno otvaranjem tema prethodno opisane sadržine...

58xz.gif


Ne maltretiraj Janka
On jedan od boljih ucesnika ovde. Dao je potpuno novu dinamiku ovom forumu
 
Srbija ipak ima oko 7,5 miliona stanovnika. To smo videli prilikom prijavljivanja za onih 100 evra pomoci gde se prijavilo 6,2 miliona stanovnika. Predpostavka je da ima i oko 1,2 maloletnih osoba.A ima i onih koji nisu zeleli da se prijave za pomoc pa svemu sudeci mnogo manje nego sto je prognozu dao list Danas od 10%. Oko 10 000 ljudi kompjuter nije prihvatio zbog pogresnih unetih podataka iako su tacni ,moguce je da iako imaju LK vazecu nesto nije kao u bazi podataka?
U Srbiji mnoge stvari nisu kako treba ali ima i delova zemlje gde je ugodno za zivot i gde je mentalitet ljudi dobar. Kada se izgradi zeleznica tkz brza pruga od BGD do NS taj deo izmedju dva grada i blizu zel.stanica ce postati meta za privatne kuce jer ce oba grada biti na 30minuta sto je brze od 1h izmedju Zemuna i Pancheva kada ides automobilom. Sledece godine ce biti izgradjena i obilaznica oko BGD i necemo gledati slepere iz Evrope u centru grada.
 
Ispašće 7 miliona stanovnika samo zbog korone.

Da nije bilo korone ispalo bi 6,5 miliona.

Naravno vlast će govoriti da se ljudi vraćaju i više radjaju zbog uspešne ekonomije.
Ako te ne mrzi napisi mi racunicu? Koliko mislis da ima dece,maloletnih u Srbiji? Vidi svedok sam jednog slucaja cisto primer ,jedan poznanik vozi kamione po Evropi za nekog Italijana plata mu je oko 2 500 evra a hteo je da ubaci i sina koji je odbio i koji vozi isto kamion za nasu firmu drzavnu za platu od 90 000dinara, I mali nije hteo da ode jer nece da spava po 15 dana mesecno u kamionu kao otac, Ovde ima i slobodan vikend i prijavljen.
 
Ako te ne mrzi napisi mi racunicu? Koliko mislis da ima dece,maloletnih u Srbiji? Vidi svedok sam jednog slucaja cisto primer ,jedan poznanik vozi kamione po Evropi za nekog Italijana plata mu je oko 2 500 evra a hteo je da ubaci i sina koji je odbio i koji vozi isto kamion za nasu firmu drzavnu za platu od 90 000dinara, I mali nije hteo da ode jer nece da spava po 15 dana mesecno u kamionu kao otac, Ovde ima i slobodan vikend i prijavljen.
U Srbiji ima 5,5 miliona birača trenutno tj punoletnih i 1,5 miliona maloletnih. Mani se prijave za 100 evra, tu se prijavljivali i ljudi po dijaspori.
 
Prema mojoj nekoj proceni prijavilo se čak 700.000 takvih.

Jel su to regulano zaposleni u inostranstvo,ili samo radili na crno? Ko god radi ovde trebalo bi bar 100 franaka da uplati a ne da uzima od siromašnih.
I dalje sam za to da takvom treba oduzeti pasoš da ne bruka zemlju.
 
Jel su to regulano zaposleni u inostranstvo,ili samo radili na crno? Ko god radi ovde trebalo bi bar 100 franaka da uplati a ne da uzima od siromašnih.
I dalje sam za to da takvom treba oduzeti pasoš da ne bruka zemlju.

TA kategorija ljudi daje ogromne sume novca Republici Srbiji kroz doznake i druge vrste pomoći familiji u Republici Srbiji.
 
To je manje vise legalna kradja. Zivis van drzave i ne privredjujes Srbiji ali si spreman uzimati pare od onih sto su ostali i placaju poreze drzavi Srbiji.

Ja ne samo što ne uzimam tih stotinu evrića već bi rado i dao nešto za državu ili nekom ko bi hteo pošteno da zaradi.Kao drugo
većina ljudi plaćaju porez Srbiji i to više nego što vi plaćate.Dakle ne brukajte se za nešto što nemate pojma.
 
Ja ne samo što ne uzimam tih stotinu evrića već bi rado i dao nešto za državu ili nekom ko bi hteo pošteno da zaradi.Kao drugo
većina ljudi plaćaju porez Srbiji i to više nego što vi plaćate.Dakle ne brukajte se za nešto što nemate pojma.
Ne znam sta pricas da budem iskren. Ja sam naveo istu stvar sto i ti. Ako radis i zivis u inostranstvu sigurno ne placas porez Srbiji.
 

Back
Top