Ponovo uzdrmana vlada Angele Merkel

Boško Obradović je budaletina koja ne zna gde se nalazi
Ovi ljudi su realniji i normalniji, bar mi tako deluju na prvi pogled

Нису, то су буквално људи који мрзе 35% становништва Немачке и не знају где ударају.

Можда ти делују да су нормални јер је Бошко хистеричан, а они су туњави, па та туњавост делује као Манири.
 
Одакле ти то да су за економске слободе?

Нису.

Њихов управни одбор је скуп самоуправљача из фабрике Трабант.
nisam nigde primetio da su za nacionalizaciju. nesto poput malo liberalnije boska bi bila najbolja definicija. aniislamisticka stranka. A to nijej tacno nego su protiv stranaca.
 
nisam nigde primetio da su za nacionalizaciju. nesto poput malo liberalnije boska bi bila najbolja definicija. aniislamisticka stranka. A to nijej tacno nego su protiv stranaca.

Да, економија игра за њих споредну улогу.

Њихова једна тема су странци.

Наравно да нису за национализацију, али далеко да су од либералне економије.

Имају пар украних тачериста, већина је али за дебелу социјалну државу, као што је сада, само што би на њу имали право само етнички Немци.
 
Okej, ali sama činjenica da si AfD svrstao u reinkarnacije nekih Oberštrumfuhrera ne ide u prilog toj tvojoj tvrdnji.
Ima AFD sve od do sh. Moje je misljenje da je njihovo vreme trajanja ograniceno. Cim se CDU promeni, a to ce biti
sa istekom mandata Merkel, nestace oni. Glasove dobijaju uglavnom u bivsem DDR-u, a svi su uvozna roba iz
Zapadne Nemacke ( uglavnom bivse tvrdo krilo CDU) Napustili su ih jako pametni ljudi koji su i osnivaci partije,
sad je tu sa malim izuzecima sljam.Njihovo je desnicarenje onako na ivici brijaca, vode racuna da verbalno ne
zglajznu da ih ne bi zabranili.
 
Smoki opet zalutao :mazipsa:

Zamisli odes tamo i kazu za tebe da si Ganci i da ti nije mesto tamo ... a ti njih gotivis :lol:
Ko normalan sem fash unity ekipe moze to da podrzi :think:
Postoji razlika između MASOVNIH migracija i MASOVNIH migracija na socijalnu pomoć i nekih normalnijih migracija
E sad ja bih uveo dosta restriktivniju migrantsku politiku i to je sigurno budućnost pre ili kasnije jer nema smisla da se pola Pakistana preseli u Nemačku.
A realno u Evropi su uvek živeli belci, a izgleda da to više neće biti slučaj.
Nisam ti ja baš za multi-kulti i rasnu raznobojnost kako već.
Nikad bio, pa ti reci da sam faš kolko oćeš.
 
Samim tim su 1000 puta normalniji od Boška.
A što se islama tiče ne znam šta da mislim, bujanje radikalnog islamizma i traženje šerijata u Nemačkoj je posebna vrsta ludila, a nije da nema toga.

Да, али ја ти кажем поуздано да приче о радикалном исламизму у Немачкој не пију воду.

То су маргиналне приче, на које се ложи народ из ДДР-а и СРЈ-а.
 
Да, али ја ти кажем поуздано да приче о радикалном исламизму у Немачкој не пију воду.

То су маргиналне приче, на које се ложи народ из ДДР-а и СРЈ-а.
Pa to su oni sto kod nas npr tvrde da vakcine ubijaju lljude, ravnozemljasi itd ...
 
Samim tim su 1000 puta normalniji od Boška.
A što se islama tiče ne znam šta da mislim, bujanje radikalnog islamizma i traženje šerijata u Nemačkoj je posebna vrsta ludila, a nije da nema toga.

Ne, nije taj radikalni islamizam problem, Nemacka je imala srece da su Turci dosli ( onomad, pre 50 godina),
a oni su neka lajt varijanta islama. Problem su ovi Angelini gosti koji su dosli i dolaze, odbiju ih za azil, ali
oni ostaju, zive od socijale, 17% njih su nepismeni, ne znaju da pisu, a treba da uce latinicu i nemacki.
Obrazovan je svet begao valjda u neke Amerike, ovde je doslo skoro dva miliona nepismenog naroda.
To su razlozi zbog kojih je se pojavila na sceni AFD. Radikalni islam muci Francusku, Belgiju, moguce
je i Englesku.
 

Back
Top